Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaźń damsko-męska.  (Przeczytany 16004 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #30 : 2005-01-06, 20:48 »
Kasia no właśnie o to mi chodziło ;) Nazwałam to "miłością rodzinną" no najwyraźniej źle ale kochasz profesora "po przyjacielsku" ;) Ja np. kocham swoją przyjaciółkę "po przyjacielsku" co nie oznacza że jestesmy "kochające inaczej"  :lol:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #31 : 2005-01-06, 22:04 »
Dobra mam zamiar włączyć sie d otego tematu, wiec ja mam doskonały kontakt z płcią przeciwną a tak wogóle mam 15 lat i ja do koleżanek sie przytulam itd. na przerwach ale nie jestem babiarzme który ma tylko za koleżanki dziewczyny ale mam ze wszystkimi dobry kontakt i umiem ze wszystkimi osobami nawet z tymi którcyh nikt nie lubi pogadać. :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #32 : 2005-01-11, 16:04 »
Przyjaźń damsko - męska nie istnieje.
Zawsze przerodzi się w miłość.

Nie mylcie pojęcia przyjaźni z kumplowaniem się, lubieniem się czy kolegowaniem.  :)

To oczywiście moje zdanie.  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #32 : 2005-01-11, 16:04 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #33 : 2005-01-11, 16:24 »
ja tych pojęć nie mylę Sal, a jednak mam przyjaciół płci przeciwnej...kumpli i znajomych też...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #34 : 2005-01-11, 16:32 »
Cytat: pao
ja tych pojęć nie mylę Sal, a jednak mam przyjaciół płci przeciwnej...kumpli i znajomych też...

ja też

kasia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #35 : 2005-01-11, 22:12 »
Cytat: Sal
Przyjaźń damsko - męska nie istnieje.
Zawsze przerodzi się w miłość.

Nie mylcie pojęcia przyjaźni z kumplowaniem się, lubieniem się czy kolegowaniem.  :)

To oczywiście moje zdanie.  ;)

Sporo osób własnie myli te pojęcia... Nie tylko w kontaktach damsko-męskich. Szkoda...
i ja, jako wybitny nadrważliwiec na punkcie mylenia tego wszystkiego ;), stwierdzam raz jeszcze - przyjaźń damsko-męska istnieje :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #36 : 2005-01-12, 17:28 »
Ja także uważam, ze przyjaźń damsko-męska moze istnieć :) i nie zawsze przeradza się w miłość...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #37 : 2005-01-12, 20:52 »
tak właśnie wpadło mi do głowy jedno, że to czy taka przyjaźń moze iostnieć zależy przede wsystkim od nas samych. jezeli zakładamy, ze nie może to jej nie bedzie, bo każdego czlowieka płci przeciwnej będziemy traktować jak adoratora, jeżeli zakładamy, że istnieje to będziemy mieli szanse na znalezienie takiej przyjaźni a doświadczenie z czasem pozwoli nam rozróżniać osobniki chcące te przyjaźń pogłębić i to znów od nas zależy czy jej na to pozwolimy.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #38 : 2005-01-12, 22:33 »
Dobrze powiedziane.
Pewien osobnik kiedyś powiedział mi, ze chyba nie wierzy w taką porzyjaźń. Ale nie był do końca pewien. Zapytałam, czy pozowli sobie udowodnić jej istnienie... Pozwolił. I uwierzył...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #38 : 2005-01-12, 22:33 »

AgaŚ

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #39 : 2005-01-12, 23:00 »
A ja sadze ze istnieje... ale... jest wiele ,,ale" ;) Jezeli taka przyjazn trwa dlugo to naprawde jest prawdziwa i wspaniala przyjazn :) Ja niby mialam przyjaciela... super sie rozumielismy, ja mu o wszystkim mowilam, swietnie sie ze soba czulismy... ale to z mojej strony nie byla milosc... tylko szkoda ze tylko z mojej  :roll: No a jakos sie wszystko potoczylo ze sie teraz omijamy szerokim lukiem  :lol:  :?

Ale wierze ze moze istniec :) I istnieje bo znam pare naprawde swietnych przypadkow ktorym az zazdroszcze super kontaktu i tej ich przyjazni ;)
Zapisane

Gato

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #40 : 2005-01-29, 21:48 »
Nie rozumiem. Czemu takie "cos" miałoby nie istnieć :?:
Ja osobiście mam przyjaciół - i to tylko w męskim gronie. Nie wierze natomiast w przyjaźń damsko - damską [ale uwierze jesli spotkam naprawdę jakąś godną zaufania osobniczkę ;) ].
Powracając do moich męskich przyjaciół. Mam 14 i znam się z nimi naprawdę długo. I jestem pewna, że w żadnym wypadku nie będzie miłości - ani z mojej ani z ich strony.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #41 : 2005-01-29, 22:09 »
Przyjaźń damsko-męska istnieje ;) Mam przyjaciela i się bardzo dobrze rozumiemy, a sobie nawet nie podobamy :) I wiemy, że nie zakochalibyśmy się w sobie :) Kocham go, ale jako przyjaciela :) Tylko, albo i aż....
Zapisane

Willie

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #42 : 2005-01-30, 12:36 »
Istenieje! Mam wielu przyjaciół w chłopakach, do których nic więcej prócz przyjaźni nie czuję.  :D
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #43 : 2005-01-31, 10:27 »
if  milosc = postrzeganie sekualnosci =1
then
przyjazn = postrzeganie seksualnosci <1 and niechęc > 0

cos takiego..
  Bardzo trudno lawirowac pomiedzy uczuciem milosci rodzącym się do naszego
partnera w przyjazni - a uczuciem niechęci powodowanym przez aseksualnosc..
Nie wiem dlaczego tak jest ale widze to po znajomych. Mam kolege ktory AUTENTYCZNIE jest aseksualny - faceci go nie postrzegają jako konkurenta - a kobiety jako kochanka...
 I w tym problem. On jest naprawde szczerym oddanym przyjazni czlowiekiem... ale u kobiet on budzi obrzydzenie ?! A za to cay panowie co to niby przyjaciele ... a tylko czekają by do lozka doprowadzic... są uwazani za wspanialych kompanów :?

  sądzę ze przyjazn miedzy faceten a kobieta jest mozliwa... ale cały czas trzeba regulowac tą funkcję i nie mozna pozwolic jej robic wszystkiego co ona zechce...
Sam mialem przyjaciolki ... o ktorych wstyd sie przynac ale nie raz mi sie fantazjowalo w serduchu...  :roll:
Zapisane

hipcio5

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #44 : 2005-02-27, 08:26 »
Wszystkie dziewczyny z mojej klasy (poza dwoma innymi - jakieś takie psychiczne, całą przerwę w toalecie damskiej siedzą, a na lekcji gadają, nawet jak pani je rozdzieliła) uważam za koleżanki, dziewczyny typu córka znajomych moich rodziców to też moje koleżanki, ale z żadną nie zanosi się na nic innego (I DOBRZE :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #44 : 2005-02-27, 08:26 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #45 : 2005-02-27, 17:33 »
przyjazn damsko- meska?? oczywiscie, ze istnieje  :wink:  :wink:
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #46 : 2005-02-27, 18:58 »
Ja nie wierze w taki typ przyjazni... jesli obie strony sie dobrze rozumieja to raczej cos zaiskrzy;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #47 : 2005-02-27, 19:45 »
Pisałam wyżej, że przyjaźń damsko-męska istnieje.... Ale teraz sama nie wiem.... Ostatnio mój przyajciel dziwnie się zachowuje... Mówi, że "wielka miłość rodzi się z prawdziwej przyjaźni" itd... A ja jestem jego jedyną przyjaciółką.... Ogólnie jest dziwny... Jakiś troskliwszy itd.. Co ja mam myśleć? :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #48 : 2005-02-27, 20:51 »
może ma nadzieję, że ta przyjaźń przerodzi się w coś głębszego...
to sie zdarza, ale wystarczy poważnie i szczeże porozmawiać i powinno być dobrze :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #49 : 2005-03-01, 10:25 »
wierze w tak przyajzn i chyba moze byc nawet lepsza niz przyjaz damo-damska i mesko-meska
Zapisane
To piekło nie raj :)

ina

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #50 : 2005-03-01, 11:52 »
a ja sie właśnie sparzyłam. koleś, z którym sie niby przyjaźniłam, albo przynajmniej bardziej znałam, wczoraj napisał mi takie esemesy, że po prostu zwątpiłam.
ale w sumie to wierze w coś takiego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #50 : 2005-03-01, 11:52 »

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #51 : 2005-03-01, 14:51 »
ja w takie coś nie wierze niestety... jestem taka, ze jak raz się na kimś zawiodę to później ciężko mi się spowrotem do czegoś (kogoś) przekonać... moja historia byla o tyle beznadziejna, ze z przyjaźni zrobiło się coś więcej... a później ten niezapowiedziany KONIEC

k_lap

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #52 : 2005-03-03, 13:42 »
Jak już pisałam w podobnym temacie chwilkę temu... PRZYJAŹŃ Damsko-Męska istnieje według MNIE. Ja swoich największych przyjaciół mam w gonie płci męskiej. W sumie mam jedną przyjaciółkę (kobietę) tylko, na której nigdy, przenigdy się nie zawiodłam (ANIU... wiesz że o Ciebie chodzi :) ). Reszta przyaciół to mężczyźni... bez żadnych podtekstów, po prostu prawdziwa przyjaźń.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #53 : 2005-03-03, 16:41 »
Cytat: Styka
ja w takie coś nie wierze niestety... jestem taka, ze jak raz się na kimś zawiodę to później ciężko mi się spowrotem do czegoś (kogoś) przekonać... moja historia byla o tyle beznadziejna, ze z przyjaźni zrobiło się coś więcej... a później ten niezapowiedziany KONIEC

A ja się znowu powtórzę. To, że raz nie wyszło, nie znaczy, że już nigdy się nie uda...  :roll:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #54 : 2005-03-03, 16:53 »
Kasiu, ale wiesz, że większość ludzi ma to do siebie, że zraża się niepowodzeniami... :(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #55 : 2005-03-03, 20:45 »
ale to tylko od nich zalezy czy tak będzie...
gdyby wszyscy mieli  takie podejście to nadal mieszkalibyśmy w jaskiniach i jedli to co uda się znaleść...
wszyscy wiecy wynalazcy mieli wpierw potężną ilość "porażek" by wymyśleć i stworzyć jedną rzecz...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #56 : 2005-03-03, 20:55 »
Ja wierzę w taką przyjaźń, sama mam wspaniałego przyjaciela chłopaka, na tym się kończy i będzie kończyło ;)
Zapisane

Willie

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #57 : 2005-03-04, 08:46 »
Jest tak: W przyjażniach z chłopakami może się zrodzić coś większego. To dlatego, że lubicie ze sobą spędzać czas, doskonale się rozumiecie, więc nic w tym dziwnego. Jednak często traktuje się swoich przyjaciół jak braci. Mówimy im prawie wszystko, ale to w końcu bracia  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #57 : 2005-03-04, 08:46 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #58 : 2005-03-04, 18:22 »
Problem jest wtedy jak jedna osoba już od początku znajomości liczy na to, że przyjaźń przerodzi się w miłość także u tej drugiej osoby... A druga strona chce zatrzymać się na etapie przyjaźni...
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #59 : 2005-03-04, 22:09 »
Dzisiaj przeżyłam kilka strasznych godzin - zwątpiłam w przyjaźń i w mojego przyjaciela przede wszystkim. Nie minęły 4 godziny a udowodnił mi, jak bardzo się myliłam....  :roll:  :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 29 zapytaniami.