Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Punki :)  (Przeczytany 1756 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Punki :)
« : 2005-08-16, 14:43 »
Wedle życzenia, temat o punkach :) Wiec: co o nich myślicie - uważacie, że te "prawdziwe" punki to te jak to madziaro okresliła "brudasy" które, hm, śmierdzą na kilometr tanim winem? Ja pałam sympatią raczej do tych aktywnych w działalnościach ideologicznych, które organizują squoty i demonstracje... :) Ja się za punka uważać nie mogę, bo myślę że być punkiem to coś więcej niż ubierać się jak punk, słuchać punkowej muzyki i mieć punkowe poglądy ;)
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #1 : 2005-08-16, 16:06 »
Cytuj
uważacie, że te "prawdziwe" punki to te jak to madziaro okresliła "brudasy" które, hm, śmierdzą na kilometr tanim winem?

Oczywiście, że nie  :roll: ja tam przeciwko punkom nic nie mam ... ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #2 : 2005-08-16, 16:08 »
Nie wiem czy od takich "smierdzi tanim winem". Że ma swój styl to znaczy że gorszy? :lol: Zna się i takich i takich, ale to nie znaczy, że dani sa be :P To tak jakbyśmy rozgraniczali murzynów i białych ;)
Ale denerwowac jednak może, gdy ktoś udaje, albo nasladuje jakis styl [niekoniecznie punk'owy]. Np. laseczki ktorze przez całe życie były słodziutkie, różowiutkie i na kazde skinienie miała wokoł siebie milion wielbicieli, zmieniaja się z dnia na dzien w punk'a. To juz jest punk-o-polo :lol: Udawanie kogoś kim się nie jest.
Styl jak styl nie przeszkadza mi, ale osobiście nigdy nie zrobiłabym sobie irokeza itp.
Kiedys na spotkaniu w Ś-cy z Ala padlysmy jak zauwazyłysmy grupke punk'ów. Jeden to nie wiem czy kobieta czy meżczyzna miał napewno irokeza powyżej 50 cm :lol: I mówie to serio ;) Ala i berni moga potwierdzić :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Punki :)
« Odpowiedz #2 : 2005-08-16, 16:08 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #3 : 2005-08-16, 17:06 »
Hm.. ok, powiem jak było kiedyś , bo teraz to nie wiem  i nie będe ściemniać . Nie wiem,ale tych co znałam nie śmierdzieli tanim winem, może piwem ale to wieczorem ( bo przypomnę, kiedys alkohol był sprzedawany po 13  piwo też) stawiali sobie irokezy na culier.. nie było kiedyś żeli, pianek itd i żyli dniem dzisiejszym.. nie ważne było co JUTrO!  Byli  ANTY.. anty na wszystko , PUNki ówcześni przeważnie byli Anarchistami. Teraz?? ie weim, ale chyba nic się nie zmieniło??
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #4 : 2005-08-16, 17:37 »
Nie oceniam punkow po pojedynczych przypadkach, ale niestety poznalam ich od tej gorszej strony. To nie moj styl, nie przebywam w takim towarzystwie dlatego tez nie mialam okazji poznac wielu punkow- moze tych lepszych ;)
Np. wczoraj byłam na koncercie Lombardu... Grupka pijanych punkow tanczyła pogo nie zwracajac uwagi na innych, przewrocili dziewczyne ale nawet nie zwrocili na nia uwagi, tanczyli dalej :roll:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #5 : 2005-08-17, 21:29 »
jak najbardziej nic do nich nie mam, ani do poglądów, ani do stylu. Ale sztuczności i pozerów nie cierpię :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #6 : 2005-08-17, 22:14 »
Ja też nie mam, jak coś :P
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #7 : 2005-08-18, 00:15 »
Mi się podoba muzyka punk i to chyba wszystko...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


thrilly

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #8 : 2005-08-18, 00:48 »
Do punków nic nie mam, podoba mi się ich klimat. Słyszałam że w Świdnicy można oberwać za noszenie czerwonych sznurówek w glanach :lol:. Ludzie ogólnie z tego co wiem to nie lubią punków bo właśnie im się kojarzą z pijanymi brudasami. Ja osobiście znam kilku punków i wszyscy są spoko :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Punki :)
« Odpowiedz #8 : 2005-08-18, 00:48 »

golden

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #9 : 2005-08-18, 12:51 »
prawdziwego punka z prawdziwego - wręcz podziwiam. Dzisiaj tolerancja, to cecha bliska wymarciu, a ludzie boja się tych, którzy jakkolwiek odstają od reszty. Punków to jak najbardziej dotyczy. A oni dalej siedzą w swoim świecie i nie zważają na opinie innych.

Cytuj
Hm.. ok, powiem jak było kiedyś , bo teraz to nie wiem  i nie będe ściemniać . Nie wiem,ale tych co znałam nie śmierdzieli tanim winem, może piwem ale to wieczorem ( bo przypomnę, kiedys alkohol był sprzedawany po 13  piwo też) stawiali sobie irokezy na culier.. nie było kiedyś żeli, pianek itd i żyli dniem dzisiejszym.. nie ważne było co JUTrO!  Byli  ANTY.. anty na wszystko , PUNki ówcześni przeważnie byli Anarchistami. Teraz?? ie weim, ale chyba nic się nie zmieniło??
A ja poznałem w swoim zyciu tych tych nieszkodliwych punków nie bedących po "ciemnej stronie mocy" :P Mieszkałem w malutkim miescie, tam strach się czymś wyróżnic, bo będą cie palcami wytykać przez długi czas, a wieść o tobie rozejdzie sie po wszystkich z szybkościa światła.
Teraz prawdziwych punków coraz mniej albo sa poprostu przyćmieni wszystkimi pseudo i pozerami... Albo tylko ja mam takie wrażenie.

Ja sam od małego słucham punku i ostrej muzyki, ale styl mam mieszany. Bardzo mieszany :P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #10 : 2005-08-18, 14:44 »
Golden, nie za bardzo rozumiem pojęcie " ciemna strona mocy"? Jeżeli powiedziałąm Anty, to miałam na myśli ,że byli przeciwko kłamstwu, a mozna było spotkac wszędzie. Prasa, Tv, Szkoła - Historia- niestety.. uczyli nas przekłamanej historii . Żyliśmy wtedy , nie wiedząc tak naprawdę co było prawdą , a co kłamstwem.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #11 : 2005-08-18, 15:02 »
Mi się podoba muzyka punk i to chyba wszystko...
EGZAKLI :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #12 : 2005-08-18, 20:57 »
Mnie z punkami nic nie laczy, w moim otoczeniu tez ich nie zauwazam wiec trudno mi sie wypowiedziec,ale ogolnie nie przeszkadzaja mi. ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #13 : 2005-08-24, 13:47 »
a ja kocham punk ale taki ukryty, o którym wie niewielu ludzi...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

MAST

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #14 : 2005-08-26, 10:01 »
jesli punk to muzyka i ew. ciuchy.

Absolutnie nie mieszam sie w tą ideologie bo sie nie zgadzam z nia poprostu,anarchia jest dążeniem do chaosu a walka z systemem walką z wiatrakami nie o to by kręciły sie inaczej tylko o to zeby przestały sie kręcic.

Mam pytanko- wygląd punka jest zbudowany z symboli,co oznacza wiec "biohazard " ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Punki :)
« Odpowiedz #14 : 2005-08-26, 10:01 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #15 : 2005-08-27, 09:33 »
Cytuj
Grupka pijanych punkow tanczyła pogo nie zwracajac uwagi na innych, przewrocili dziewczyne ale nawet nie zwrocili na nia uwagi, tanczyli dalej 

takie przypadki zdarzają się wszedzie... i mysle ze dużo więcej tu miało wpływu "grupka pijanych" niż cokolwiek innego... kiedy ja ganiałam z irokezem, to nawet pod wpływem alkoholu jakoś nikogo się nie zadeptywało, punki były apolityczne, niezaangazowane (dopiero zaczynały się jakies ruchy w te strone) i dobrze sie bawiły. ale czasy się zmieniają, więc teraz punk inaczej się kojarzy...
choć niezależnie od czasów zawsze sa tacy co tylko pretekstu do wypicia i bójki szuaja i to w dokładnie kazdej grupie ktoś taki moze być...

co do "biohazard" to aluzja do śmieci... niby, że typ toksyczny jest... to się nazywa budowanie wizerunku
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #16 : 2005-08-27, 12:38 »
W Poznaniu na co dzień punków się prawie nie widuje, conajwyżej pod wieczór kiedy idą chlać pod most ;) Natomiast na koncertach, imprezach pojawia się masa punkoli jak gdyby z nikąd... Ja nic do nich nie mam, do tych młodych łażących z irokezami i nikomu nie przeszkadzających, gorzej z takimi starymi, od których naprawdę śmierdzi i których była masa na Woodstocku... Starczy że się taki napije to nie przesadzę jeśli powiem że można się bać... :/
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

NaNcY

  • Gość
Odp: Punki :)
« Odpowiedź #17 : 2005-08-29, 10:13 »
niech każdy robi to co lubi, ubiera sie jak chce i nie wchodzi mi w parade... ;) wiec i do punków nic ne mam i nie skojażam wszystkich z tanimi winiaczami tylko dlatego że takową punkową grupke ostatnio widziałam w stanie baaaaaaaardzo nietrzeźwym... aczkolwiek byli baaaaaardzo mili i ci potrafiący sie jeszcze w miare normalnie poruszać miło pogawędzili z nami...

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 25 zapytaniami.