Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Kontakty miedzy rodzenstwem  (Przeczytany 7914 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nataila

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #60 : 2004-11-22, 19:41 »
Cytuj
a mój brat jest THE BEST i nikomu go nie oddam!  :P


A ile ma lat?
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #61 : 2004-11-22, 19:48 »
Cytat: Ritka
a ja jestem szczęśliwą jedynaczką :)


---II---

golden

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #62 : 2004-11-22, 20:18 »
co ja bym dal, zeby byc jedynakiem :P chociaz moja sis mi duzo w zyciu pomogla, mimo ze mlodsza ;)
a wiekszość jedynaków, tych ktorych znam, tez jest takich nieporadnych i niezorganizowanych ;) nie wszyscy, zalezy tez od charakteru tego kogos.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedz #62 : 2004-11-22, 20:18 »

Scotia

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #63 : 2004-11-22, 21:36 »
Cytuj

co ja bym dal, zeby byc jedynakiem

jak to fajnie było, jak JEJ/JEGO nie było :P
Zapisane

Ax

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #64 : 2004-11-23, 16:02 »
Cytat: Scotia
Cytuj

co ja bym dal, zeby byc jedynakiem

jak to fajnie było, jak JEJ/JEGO nie było :P

o co Ci chodzi Scotia?  :hmmm:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #65 : 2004-11-23, 17:10 »
chyba o to,że Golden miał lepiej, jak nie było jego młodszego rodzeństwa...
Ale też nie do końca zjarzyłam :hmmm:
Zapisane

Scotia

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #66 : 2004-11-23, 17:49 »
no, o to chodzi, ze ja tez mam młodsze rodzeństwo i jeszcze pamietam jak tego rodzenstwa nie było :wink: pewnie teraz tak mysle, a potem to sie zmieni, i bede współczóla jedynakom, ze sa sami na swiecie :(  :P

jak mogłyscie nie zajarzyć :hmmm:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #67 : 2004-11-23, 19:12 »
Eeee...W tym poście miałaś na myśli CIEBIE czy GOLDENA?
Zapisane

golden

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #68 : 2004-11-23, 19:31 »
a co to ma juz do rzeczy czy chodzilo o mnie czy Scotie :P
Niestety nie pamietam czasow, kiedy bylem jedynakiem... ;) nie wiem czy to dobrze czy zle, nie obchodzi mnie to :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedz #68 : 2004-11-23, 19:31 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #69 : 2004-11-23, 21:40 »
Ja mam siostę starszą o 2 lata. Jest fajnie - jesteśmy przyjaciółkami, chociaż czasem oczywiście kłócimy się o jakieś drobnostki ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #70 : 2004-12-02, 19:04 »
Między mna a moim rodzeństwem jest bardzo duża róznica wieku...moj brat ma 26  a moja siostra 29 lat.  Mieszkają już osobno, moja siostra ma dzieci, moj brat ma dziecko ...tzn na razie jest w brzuchu u swojej mamy ..ale jest  ;) Oni żyją już swoim życiem a ja jestem jak jedynaczka  :wink: . Pamiętam jednak czas kiedy mieszkalismy wszyscy razem ..eh te wieczne kłótnie kto ma siedzieć przy kompie, kolejki do łazienki, wieczne pretensje że ktos się czyms tam nie podzielił, cos zniszczył, zgubił, te tuziny chlopaków ktore moja siostra przyprowadzała do domu.. Oszaleć można. Zdecydowanie wole tak jak jest teraz...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #71 : 2004-12-10, 03:48 »
Ja mam siostrzyczke i braciszka :). Siostra o 5 lat mlodsza, brat o 6 lat. Jeszcze jakies 3 lata temu z dogadywaniem miedzy nami bylo roznie. Dogadywalismy sie super przez wiele dni, a nagle wojna domowa :) !!! Teraz jest inaczej. Prawie 2 lata temu wyprowadzilam sie 150km od domu (na studia). Widuje ich teraz raz na dwa tygodnie (czasami nawet nie) i docenilam jacy oni sa dla mnie wazni. Brakuje mi ich :(  :(  :( .
Zapisane

wisienka15

  • Gość
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #72 : 2005-09-18, 21:18 »
ja mam braciszka tez starszego o 4 lata i od kiedy pamietam swietnie sie dogadujemy  :mrgreen: co zauwazylam jest zadkoscia wsrod rodzenstwa i dlatego tymbardziej sie ciesze :wink:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #73 : 2005-09-18, 21:32 »
Kontakty z rodzeństwem? hmm mam 2 starsze wiedzmy,więc z każda inaczej :P Z jedną to się tylko sprzeczam,kłóce ale i tak w miarę spokojnie no i bardzo rzadko.. a z drugą to non stop"wyzywanie się od p{pipipipi}ch k{pipipi}w itd :lol: ,  a ponadto bardzo ostre bójki, nieraz do siniaków, do krwi, do płaczu - mamy temperamenty nie? :P  Od roku jednak moja oponentka ze mną nie mieszka, no i jednak przyznam,że brakuje mi tych naszych sparingów :lol:
Bywa cieżko,bywa głosno a nawet boleśnie :lol: ale  końcu to moje wiedźmy, mogę na nie liczyć no i nikomu bym nie odała.. chociaż czasami... :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #74 : 2005-09-18, 22:09 »
Mój brat - 19, ja 12. 7 lat różnicy, ale ostatnio sie coraz bardziej dogadujemy, chociaz wyzywa mnie od gówniarzy i różnych, ale ostatnio wydoroślał i rpzestal używać przemocy wobec mnie hehe.

Forum Zwierzaki

Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedz #74 : 2005-09-18, 22:09 »

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #75 : 2005-09-18, 22:19 »
ja ma dwuch młodszych braci jednego o 12 lat a drugiego  o 4 lata :P z tym pierwszym nie ma problemów (jeszcze :P ) a o drugim to lepiej nie mówic ciągle sie kłócimy i bijemy :)
Zapisane
;)

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #76 : 2005-09-20, 14:39 »
Mam trzech braci, Staśka (o 9 lat starszy), Kubę (11 lat starszy), Leszka ( 17 lat starszy).
Jak się dogadujemy?
Najczęściej dobrze, ale np. Leszek, jak przyjeżdża z Krakowa to ja chcę zawsze jego laptopa. Jego to trochę wnerwia :P
Kuba często na mnie wrzeszczy i jest chyba najgorszy ze wszystkich moich braci, a Staś zawsze mi w czymś pomoże, ale też czasem wrzeszczy. :P Najbardziej lubię Leszka, choć on mnie kiedys nazywał "mała niedojrzała", a teraz "dzidzia" :P Stasia nazywa "robal", a Kubę "kłapouchy" :P Leszek jeszcze czasem mówi: "Dzisiaj jest dzień nie słuchania Agatki", albo "Dzisiaj jest dzień wyśmiewania się z Robala" :P
No to tyle :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #77 : 2005-09-20, 15:07 »
Ja mam siorkę (23 lata) und brata (25 years old)  :stupid: siora może być, tylko że zawsze, Monika podaj to, przynieś tamto, posprzątaj to itp :hmmm: brata widzę raz na pół roku, niestety od kiedy popełnił życiowy błąd i wyjechał do Niemiec (pare osób zna histoie, że ma córke itd :| ) no więc brat jak kase ma to wszystko mi kupi, ale odzywamy się do siebie tylko jakieś 5 razy na dzień, on wogóle już unika rozmów :( i ciągle dzwoni jego dziewczyna, że tęskni itd  :sciana: (wie o co mi chodzi kilka osób, które czytały moje posty w temacie ,,dziewczyna w zwiąsku, żądzi?") ja już nie mogę :/ jeszcze z 2 tygodnie i musi do niej znowu przyjechać, codziennie telefony, po 30 smsów itp  :stupid: no ludzie... :|
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #78 : 2005-09-24, 11:46 »
Ja mam brata 7 lat starszego i jest okropny... Choć czasem sie dogadujemy najczęsciej nasze kłutnie są o komputer... Jak ja siedze i on przyjdzie: złaź, ja: nie,  to on mnie bije pięściami po plecach lub używając jakiegoś przedmiotu :| Zawsze zabiera mi pieniądze (potem oddaje po kilku latach :P ) albo robie za kelnera jak jest z dziewczyną (Młoda zrób Oli herbate, przynieś nam chipsy, idź do sklepu po...) Straszne...
Zapisane
emocjonalne kanapki

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #79 : 2005-09-24, 12:52 »
Mam 21-letnią siostrę, jest w porządku. Tak jakiś rok temu sie zaprzyjaźniłyśmy i razem imprezujemy :lol:
Ale wcześniej było ciężko czasem. Teraz nawet rzadko sie kłócimy ;)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #80 : 2005-09-25, 14:18 »
mniedzy mna a bratem jest 1.5 roku różnicy dogdaujemy się ale czasem mamy spzreczki ale już mniej niż kiedyś.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedz #80 : 2005-09-25, 14:18 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #81 : 2005-09-26, 08:15 »
między mna a moją najstarszą siostrą jest różnica niemal równych 10 lat.. No i wczoraj się ze mną kłóciła,że ja mam 18 lat :lol: Ehh, normalnie chciała mi to wmówić :P Potem pomyslała i przyznała,że faktycznie musiała cos pokręcić :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

awangarda

  • Gość
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #82 : 2005-10-16, 23:01 »
heh ja mam brata i sostr siorka miesza w londynie wiec zadko sie widujemy ale z nia zawsze mialam dobr kontakt a z bratem to dopokie mieszkal ze mna to sie niemal nienawidzilismy!!!! ciegle sie bilismy wyzywalismy i takie tam... ale odkad sie wyprowadzi jest super!! mamy zarabiste kontakty i wogole spoczo jak nigdy:]
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Kontakty miedzy rodzenstwem
« Odpowiedź #83 : 2005-10-17, 08:17 »
a ja mialam super kontakt z bratem, ale odkąd sie wyprowadzil ( huh to jakies 5 lat temu) to kontakt slabl a teraz jak ma wlasna rodzine to w sumie kontakt baaardzo malutki, tzn. widuje go zadko a jezeli nawet to juz nie gadamy tak jak dawniej :( 350 km robi swoje ... :(
Jedyne pocieszenie ze za 2 lata tez tam bede mieszkac wiec moze poprawi sie kontakt ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.