Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Czy w Waszej szkole są mundurki?  (Przeczytany 6837 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #30 : 2006-02-01, 19:10 »
umnie nie  i z tego się bardzo cieszę :) :) :;p:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #31 : 2006-02-02, 10:12 »
Nie! Jeszcze czego :P

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #32 : 2006-02-02, 11:38 »
Nie ma a wręcz przeciwnie:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedz #32 : 2006-02-02, 11:38 »

kate8828

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #33 : 2006-02-13, 18:27 »
U mnie też nie ma ale np. w szkole mojej kolezanki są krawatki i muszą codziennie chodzić w krawatkach do skzoły
Ps. Krawatki to takie mini krawaty....
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #34 : 2006-02-14, 07:32 »
W mojej byłej skzole zaczynają dyskutowac nad mundurkami. I uczniowie wcale nie są az tak całkiem przeciwko. Nie jest to zły pomysł ;)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #35 : 2006-02-14, 14:24 »
Kasia no w w sumie nie jest to zły pomysł , i raczej dobrze jest że każdy jest równy bo chodzi w mundurku takim samym i nikt się nie wyróżnia, temu kto nie ma  dużo pieniędzy nie będzie przykro że jego kolezanka z klasy przyjdzie w najnowszej bluzce za 100zł od chanela albo coś, tylko kazdy będzie identyczny i to jest to co mi sie podoba w tych mundurkach.
Zapisane

.mati.

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #36 : 2006-02-14, 22:07 »
U mnie nie ma.
Osobiście uważam, że powinni wprowadzić... ja nie mam nic przeciwko :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #37 : 2006-02-19, 11:45 »
Kasia no w w sumie nie jest to zły pomysł , i raczej dobrze jest że każdy jest równy bo chodzi w mundurku takim samym i nikt się nie wyróżnia, temu kto nie ma  dużo pieniędzy nie będzie przykro że jego kolezanka z klasy przyjdzie w najnowszej bluzce za 100zł od chanela albo coś, tylko kazdy będzie identyczny i to jest to co mi sie podoba w tych mundurkach.
Oczywiście.
Dochodzi jeszcze coś takiego jak tradycja szkoły. W niektórych szkołach jest ona żywa i celebrowana - są poczty sztandarowe, hymn szkoły, szacunek dla dyrektora i nauczycieli (choćby przejawiający się tym, że uczniowie na korytarzu wstają, kiedy przechodzi nauczyciel i mówia 'dzięń dobry'). To wszystko cementuje społeczność szkolną i w pewnym sensie sprawia, że cżłowiek moze być dumny, że nalezy akurat do tej, anie innej szkoły. Tak było i jest w mojej (byłej juz niestety) szkole. Nigdy nie zapomina się słynnej ciszy i powagi podczas wporwadzania sztandaru, potem komendy 'do hymnu' i hymnu państwowego na początku, a skzolnego na końcu uroczystości. Tam mundurki pasuja jak najbardziej. :)
Zapisane

Orange

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #38 : 2006-02-19, 17:48 »
U mnie nie ma :P Narazie...*dum, dum, dududum!*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedz #38 : 2006-02-19, 17:48 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #39 : 2006-02-19, 18:07 »
Nie ma.

Myślałam, że w Polsce w ogóle już się nie nosi mundurków oprócz szkół prywatnych... ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #40 : 2006-02-19, 23:55 »
boshe.. ze jeszcze sa szkoly z mundurkami - u mnie nie ma... u mnie nie ma nawet szatni.. (ehhmmm.. byla, ale nikt nie korzystal...) zima, czy lato - wlazi sie w butach, kurtki itp, zazwyczaj walaja sie po krzeslach, nikt sie niczego nie czepia, i dodatkowo na przerwach masa ludzi wychodzi zapalić...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ssgosiass

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #41 : 2006-02-20, 00:18 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 21:19 autor ssgosiass »
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #42 : 2006-02-20, 07:36 »
boshe.. ze jeszcze sa szkoly z mundurkami - u mnie nie ma... u mnie nie ma nawet szatni.. (ehhmmm.. byla, ale nikt nie korzystal...) zima, czy lato - wlazi sie w butach, kurtki itp, zazwyczaj walaja sie po krzeslach, nikt sie niczego nie czepia, i dodatkowo na przerwach masa ludzi wychodzi zapalić...
W mojej szkole zawsze była szatnia - tak ana zasadzie dajesz pani w okienki kurtkę i dostajesz numerek. A teraz wprowadzają szafki jak na amerykańskich filmach. Fajnie :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #43 : 2006-02-20, 21:17 »
no coz - u mnie szatnia jest, ale jest zamknieta, bo nikt z niej nie korzystal, no i osoba siedzaca w szatni nie moglaby na chwile wyjsc, ze wzgledu na to, ze kazda klasa w szkole ma przerwy o innych godzinach, punktualnie prawie nikt nie przychodzi i dodatkowo na kazdej przerwie idzie sie zapalic...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #44 : 2006-02-20, 21:28 »
w szkole, do której miałam iśc, są mundurki ;)
ale to na zasadzie tak : cały tylko na jakieś apele, uroczystości itp., na codzień obowiązuje kamizelka, którą i tak się zakłada na "wymagające" lekcje - to wszystko oczywiście tylko w pierwszej klasie, w drugiej i trzeciej się nie nosi :P
a w mojej obecnej szkole obowiązują identyfikatory - ja noszę, oczywiście zdjęciem "do dołu", bo ostatnio coś często sprawdzają :P tak to normalnie jest w plecaku i czeka na sytuacje awaryjne ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedz #44 : 2006-02-20, 21:28 »

Nataila

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #45 : 2006-02-20, 21:32 »
U mnie identyfikatory nie przeszły. Bo większość nie nosiła, tylko na niektóre lekcje do 'takich' nauczycieli ;) . Ale kiedy pojawiły się identyczne jak nasze, tylko z nazwiskami nauczycieli, to skapitulowali i przestali sprawdzać :lol: . Wesoło było. Mieliśmy w obiegu identyfikator pani Jolanty A., fizyczki :P .
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #46 : 2006-02-21, 06:57 »
Cytuj
W mojej szkole zawsze była szatnia - tak ana zasadzie dajesz pani w okienki kurtkę i dostajesz numerek. A teraz wprowadzają szafki jak na amerykańskich filmach. Fajnie
u nas w szkole sa takie szafki, ale tam nie mozemy chowac wszystkiego co chcemy, bo musimy tam chowac buty i kurtki. Często nawet na pojedyńczy zeszyt nie ma miejsca :?. Najgorsze jest jednak ubieranie się. Przy szafkach jest masywny tłok, który się dosłownie szarpie, by dostać się do swoich butów i kurtki. Osobiście wolałbym mieć normalne szatnie... albo najlepiej szatnie i szafkę na różne drobiazgi :mrgreen:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #47 : 2006-02-21, 07:48 »
u mnie byly identyfikatory - w zeszlym roku, przez miesiac - po miesiacu nie bylo juz problemow z wchodzeniem (ehhmm... nigdy nie bylo -= facet przy bramie czasami sie pytal dokad sie idzie, ale chyba tylko raz sprawdzil identyfikator...) zreszta - swoj i tak zgubilam...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

niaania

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #48 : 2006-02-21, 15:05 »
u mnie nie ma mundurków, nie ma szatni, kurtki wiesza aię z tyłu klasy (niektórzy wieszają na krześle). Identyfikator ma być jeden na trzy lata i jak ktoś zgubi to na nowy musi zapłacić 2 zł, ale przez wakacje w naszej klasie dużo osób zgubiło i do tej pory nie zostay dorobione, dlatego teraz nie musimy ich nosić.
Zapisane

Lavinetta

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #49 : 2006-02-21, 16:03 »
u mnie w szkole sa mundurki. sa takie okropne ;( zamiast ladnych kolorow sa tylko czarne, biale, granatowe lub czerwone. aww nie chce ich nosic, ale jak trzeba tak trzeba :( macie szczescie, jesli u Was ich nie ma. ale jesli Wam sie podobaja to nie mam nic przeciwko ale moim zdaniem powinni je wycofac przynajmniej w mojej szkole.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #50 : 2006-02-21, 19:39 »
ja bym strasznie chciala;)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedz #50 : 2006-02-21, 19:39 »

Karolcia

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #51 : 2006-02-23, 15:03 »
U mnie w ogóle żadnych mundurków nie ma, ale w sumie uważam, że nie jest to całkiem niedorzeczny pomysł. Przecież jak ktoś nie ma kasy, niezbyt elegancko się ubiera to głupio czuje się w obecności osób z markowymi ciuchami. Jednak osobiście jastem za wolnoscią, niech każdy nosi, to co chce:)
Zapisane

pterodaktyl

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #52 : 2006-02-23, 15:32 »
u mnie w szkole nie ma, ale miały być, nawet mi się podobał ten pomysł z mundurkami.
mamy za to 'broszki' z logiem szkoły i jej nazwą. nie trzeba tego nosić codziennie, ale na wszelkie uroczystości itepe jest wymagane.
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #53 : 2006-03-17, 23:37 »
u mnie nie było, teoretycznie (czysto teoretycznie) trzeba było zmieniać obuwie od XI do IV, nie powinno było się nosić bluzek odsłaniających pępek, szpliek i krótkich spodenek :lol:
Zapisane

kocurek

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #54 : 2006-05-21, 11:58 »
Mojim zdaniem mundurki to idiotyzm :stupid:, wszyscy powinni się ubierać tak jak mają ochote albo w to na co ich stać :idea:
dobrze gadasz
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #55 : 2006-05-21, 14:03 »
nie ma mundurków, ciesze się z tego :)
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #56 : 2006-05-21, 14:21 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:20 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Nadia

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #57 : 2006-05-21, 14:32 »
U mnie nie ma i się cieszę.  :D Przynajmniej mogę się ubrać jak chcę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedz #57 : 2006-05-21, 14:32 »

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #58 : 2006-05-21, 17:00 »
A według mnie powinny być (całe szczęście, że nie ma u mnie w skzole ;p ) mam tu na myśli dzieci z biedniejszych rodzin. Moja mama zawsze mówi, ze u mnie w szkole jest rewia mody (czasami ;d jak jest dłoneczko tylko...) . Tak ogólnie, to miałam iścx do katolickiego prywatnego gimnazjum (klasy po 6 osób, fajnie by było :) ) i tam miały być mundurki. Ale poszłam do normalnego ( :bigcry: ) ale do klasy sportowej :jupi: :jupi2: !!
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Czy w Waszej szkole są mundurki?
« Odpowiedź #59 : 2006-05-21, 17:13 »
Na szczęście niee ma  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.