Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Młode Dziewczyny w Ciąży...  (Przeczytany 19831 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasja

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #120 : 2006-03-15, 03:12 »
Fajnie masz, marzę o tym by zostać matką. Jestem już dużo starsza od ciebie, ale kłopoty finansowe nie pozwalają mi na macieżyństwo. Miło mieć kasiatych rodziców...
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #121 : 2006-03-15, 15:50 »
Kasiastych? Że to niby moi? Niee... nie wydaje mi się ;) generalnie pomocne jest to, że mamy na przyszłość mieszkanie- ale to niewiele daje, bo na nie trzeba najpierw zarobić. To mieszkanie jest notabene o wiele za duże dla naszej trójki, więc może jakoś inaczej ten problem rozwiążemy w przyszłości. Fakt faktem, że mamy swoje oszczędności, jak narazie staramy się rodziców nie wykorzystywać ;) Nie narzekałabym gdyby moi rodzice mieli furę pieniędzy, ale niestety tak nie jest i trzeba sobie radzić ;) Na Was tez przyjdzie pora, mocno trzymam kciuki :)
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #122 : 2006-03-15, 22:19 »
Dzięki, dla mnie kasiasty to zarabiający chociaż te 2000 mięsięcznie. Ja w tej chwili zarabiam 1/4 tej sumy.I muszę jakoś żyć, a kiedy cos się zmieni to nie wiem, tak naprawdę straciłam nadzieję na lepsze...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #122 : 2006-03-15, 22:19 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #123 : 2006-03-16, 00:53 »
Nie trać jej, to chyba najgorsza z możliwych dróg, choć wydaje sie najbardziej oczywista :) Sama zobaczysz, że jeszcze wszystko się odmieni :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #124 : 2006-03-18, 22:25 »
Wczoraj byłam sobie  w sklepie poszłam na degustacje a tam te babki gadałay i jedna mówiła ze na jej osiedlu dziecko urodziła 13 latka... ja tak pacze... z kumpelką...
Poszła do łóżka mając 12/13 lat o matko :/
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

irmina

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #125 : 2006-03-20, 20:53 »
Ehh.... Fretka ja sobie w życiu bym nie wyobraziła jak mozna pójść do łóżka w  moim wieku!! Agakoni, pisałaś na pierwszej stronie o parze 15. latków. To było w naszym mieście?
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #126 : 2006-03-20, 21:02 »
mhm... moja kolezanka  z klasy...
powiedziala ze zaplanowane...
mhm...
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #127 : 2006-03-21, 16:34 »
A w jakim wieku? ;)
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #128 : 2006-03-22, 15:40 »
Kiciu, chyba mało wiesz o dzieciach i studiach... w każdym razie nie uważam sie za osobę nieodpowiedzialną.  Studia sa najmniejszą przeszkodą. Popęd seksualny nie ma wiele wspólnego z posiadaniem dziecka, chyba, że jest to faktyczna wpadka ;) no może ma, ale bez niego by Ciebie tez nie było, w jakim by wieku nie byli Twoi rodzice, bo nie w tym rzecz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #128 : 2006-03-22, 15:40 »

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #129 : 2006-03-22, 16:11 »
kicia - poczekamy zobaczymy :P:D  (jeszcze masz troszeczke dziecinne myslenie - nie bierz sobie tego do serca, to nie zlosliwosc, tylko prawda)
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #130 : 2006-03-22, 17:02 »
Może dziecinne, ale wcale nie glupie, i nie chodzi tu wcale o studia, bo nie kazdy musi studiowac - ale z glówną tezą calkowicie się zgadzam.
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #131 : 2006-03-22, 17:37 »
A co jest główną tezą?  :help:
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #132 : 2006-03-22, 18:30 »
...że większośc dziewcząt zachodzących w ciążę w tym przedziale wiekowym, który kicia podała, jest nieodpowiedzialnych.
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #133 : 2006-03-22, 18:51 »
Dobrze, że nie z tym popędem. No tu akurat trudno sie nie zgodzić. Generalnie nigdy nie widziałam 12 letniej ciężarówki... ale to jest niebezpieczne dla ich zdrowia. Nie mówiąc już o całej reszcie minusów.
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #134 : 2006-03-24, 20:09 »
A co ma do tego popęd seksualny do partnera??? Nie kumam takiego rozumowania, zresztą ta naukowa nazwa libido mnie trochę śmieszy...:D
W wieku 12 lat tego się nie doświadcza, za to jest nieposkromiona ciekawość...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #134 : 2006-03-24, 20:09 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #135 : 2006-03-25, 11:48 »
Tak mysle i mysle i zastanawiam się czy jest jakis idealny wiek na ciaże i macierzyństwo w dzisiejszych czasach?
16-19 lat nie bo przeciez szkoła srednia- matura.
Puźniej tez nie bo studia, duzo nauki,
Po studiach czlowiek się chce usamodzielić, chce pracować, zarobic na pierwsze mieszkanie itp
A dalej? Dalej jest sie kobietą już w maire ustatkowaną  ale grubo po 30-stce  i wzrasta ryzyko poronienia albo urodzenia dziecka chorego ...
Chociaz z drugiej strony chyba warto cos poświęcic cos zaniedbac dla dziecka żeby na starośc nie zostac zupełnie samotnym...bo osoby samotne chociażby nie wiem jak bogate nie sa zwykle szczęśliwe.
Jak myslicie?
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #136 : 2006-03-25, 17:54 »
Ja myślę, że nie trzeba niczego zaniedbywać, by mieć dziecko ;) nawet w moim wieku. Wystarczy tylko odpowiednia osoba, z którą się chce być juz na zawsze ;) ktoś, kto pomoże, bo razem jest o wiele łatwiej :) wiem, że sobie poradzimy i nie będę musiała zaniedbać niczego. Nie wyobrażam sobie nawet jednak jakby to było, gdyby jego przy mnie zabrakło.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #137 : 2006-03-27, 17:51 »
A ja sądze własnie ze narodziny dziecka to zawsze w zyciu kobiety jakaś ewolucja, nic juz nie jest jak dawniej, coś trzeba zmienić, coś przelozyć na drugi paln, z czegoś zrezygnowac itp, by nasz maluch miał szczęśliwe dzieciństwo :).
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #138 : 2006-03-27, 17:55 »
Nie zawsze szczęśliwe dzieciństwo dla dziecka oznacza np rezygnację z planów  marzeń. A już na pewno nie rezygnację ze studiów.... bo trudno, by tak sie działo....
Zapisane

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #139 : 2006-03-27, 22:27 »
Ha! Wczoraj urodziła mija koleżanka z klasy. w tym roku kończy 18. I pomimo tego, że to była wpadka, to była i jest bardzo szczęśliwa. Ugadała się z dyrekcją, że może opóścic jakiś tam czas zajęć i wygląda na to, że się wyrobi i do nas wróci. Ale  dużą pomocą jest jej facet, podobno kochany. :) Muszę przyznać, że jestem dla niej pełna podziwu, bo pomimo, że brzuch już wielki, a przecież ludzie się gapią i plotkują, to prawie do samego końca przychodziła na lekcje i jeszcze w piątek była na sprawdzianie.
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #140 : 2006-03-27, 22:40 »
To super, że mogła chodzić do szkoły do końca :) Mnie jest teraz jednak trochę przykro, że musiałam przeleżeć :( Nauczyciele przeważnie idą na rękę, przecież nawet jak szybciutko wróci do szkoły, to nie raz będzie miała choćby wizyty u lekarzy :) dobrze, że to rozumieją i chcą pomóc. Co do plotek... nigdy nie słyszałam czegoś podobnego na mój temat, większość otoczenia wie, dlaczego musiałam zrezygnować w tym roku... Fakt faktem- były ze 2 osoby co gratulacje składały nam jak kondolencje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #140 : 2006-03-27, 22:40 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #141 : 2006-03-30, 21:31 »
Cytuj
Nie zawsze szczęśliwe dzieciństwo dla dziecka oznacza np rezygnację z planów  marzeń.

Zgadzam się . I bardzo dobrze że chcesz studniować :)
Chyba nie do końca rozumiesz co mam na myśli, napewno nie uwazam że życie kobiety powinno sie kręcić tylko wokół dziecka :P
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #142 : 2006-03-31, 00:08 »
Oj o to nie podejrzewam ;) zawsze chciałam studiować, i będę to robić, oczywiście, nawet nie widzę innej opcji, bo chcemy zapewnić małemu dobre życie ;) ze studiami ciężko o pracę, a co dopiero bez nich. Na pewno uda nam sie wszystko połączyć ;) zdecydowaliśmy dzisiaj, że jak młody się uroszi- pomieszkamy u moich rodziców na początku, żeby było nam łatwiej ;) przynajmniej w nocy do karmienia ktoś mi będzie malucha podawał :D
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #143 : 2006-04-13, 14:41 »
Dobra mysl na początku każdemu przyda się wsparcie rodziny... po to sie ja w końcu ma :P
Kiedy ma przyjsc na swiat twoje bobo? :)
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #144 : 2006-04-13, 15:43 »
Termin na 8 czerwca- ale prawdopodobnie będzie z nami trochę wcześniej ;)
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #145 : 2006-04-13, 16:31 »
i ja doloze pare slow...wlaczam sie dlatego, ze temat i mnie dotyczy bo ja rowniez zostalam mama bedac niespelna 17-to latka. bylo to 26 lat temu, obyczaje byly nieco bardziej surowe a osoba w moim wieku i w ciazy byla wyjatkiem.  dla gawiedzi stalam sie nielada atrakcja do plotek i obmawiania. ale nic sobie z tego nierobilam bo mialam wokol ludzi na ktorych moglam liczyc. moj upor sprawil ze corcia przyszla na swiat i sama stala sie dla mnie swiatem bo wczesniej proponowano mojej mamie ze dostane zastrzyk wywolujacy porod i bedzie ,,po klopocie'' w 5 miesiacu(!)  :shock:
wszyscy mi pomagali jak mogli - moj partner a pozniejszy maz tez ale najwiecej zawdzieczam mojej mamie  i jej postawie.
nie bylo lekko i latwo ale takie jest zycie doroslych - pelne obowiazkow i odpowiedzialnosci - ponioslam tylko konsekwencje swoich decyzji i czynow...
corcia okazala sie  swietna, radosna, pogodna i bystra. chociaz sama mialam dusze dziecka i chec do zabawy to nalezalo w tej sytuacji predko dorosnac i zaczac byc odpowiedzialnym.
dwa lata pozniej  dzieki mamie ,,poszlismy na swoje'' do niewielkiej kawalerki
bylo ciezko ale to bylo moje juz samodzielne dorosle zycie i odpowiedzialnosc za coreczke.
czy bylam odpowiedzialna osoba? chyba nie do konca ale dorastalam w niezwykle szybkim tempie a wczesne maciezynstwo nigdy nie bylo pretekstem do wymowek ze czegos nie zrobilam bo mialam zbyt wczesnie dziecko i ono mi przeszkodzilo w czyms tam....

a teraz bedac mloda jeszce kobieta mam dorosla corke, swietna 4-ro letnia wnuczke zas obydwie maja na mmnie doskonaly wplyw i ciagle sie od nich czegos ucze.  :)
podsumowujac - wszystko zalezy od nas samych ale tez i naszej rodziny, ich wsparcia badz odrzucenia, naszego sposobu myslenia i stawienia czola konsekwencjom naszych czynow i decyzji. jaka postawe nam wpoja rodzice taka mamy wkraczajac w dorosle zycie. mialam to szczescie miec taka fajna rodzine
 :D
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Robal

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #146 : 2006-04-13, 21:37 »
Madrze powiadasz :) widać zyciowa madrosc w twoim "słowie" że tak ujme :P
jak sie pojawi to ja licze na zdjatko :D trzymam kciuki za ciebie kiedy przyjdzie pora wydac na swiat kruszynke... :)
Zapisane

zip

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #147 : 2006-12-01, 22:30 »
ehhhh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #147 : 2006-12-01, 22:30 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #148 : 2006-12-01, 22:36 »
Zip .........?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.178 sekund z 27 zapytaniami.