Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Młode Dziewczyny w Ciąży...  (Przeczytany 19832 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #90 : 2006-01-27, 22:51 »
Miło blacky... najdziwniejszy zbieg okoliczności, że jak już była do tego zdolna, to do tego zaszła w ciążę... no i fakt, że dzecko z tak małym organizmem to przetrzymało i jej dziecko też... Za dużo zadziwiających rzaczy...
Zapisane

blacky

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #91 : 2006-01-27, 23:00 »
Mi również miło, tylko nie bardzo wiem o co ci chodzi, może raczyłabyś wytłumaczyć zbieg okoliczności, który cie ździwił  :mysli:

Poza tym, pomimo kiepskiej jakosci zdjeć, mozna zauważyć że jest ona nad wiek rozwinieta i na pewno nie wygląda na 5 lat.
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #92 : 2006-01-27, 23:06 »
Cytuj
na pewno nie wygląda na 5 lat.

ale widac, ze jest niska i ma dziecinna twarz. chyba, ze ne o to ci chodzilo, ja jakos ciezko kapujaca dzis jestem :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #92 : 2006-01-27, 23:06 »

blacky

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #93 : 2006-01-27, 23:13 »
Arya nie chodzi mi raczej o wysokośc i wygląd buzi, tylko o to jak jest rozwinięta. Ja raczej do osób płaskich nie należę, ale jak miałam 5 lat to nie mogłam sie pochwalić takim biustem. Poza tym nie twierdzę, ze ta dziewczyna jest na 100% w ciąży, tylko dopuszczam taką możliwość. A jeżeli rzeczywiście to nie widzę innego sposobu zeby zaszła w ciażę jak gwałt.


Data wysłania: 2006-01-27, 23:11
Jak się lepiej przyjżałam to spokojnie mogłabym jej dać ok10 lat.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #94 : 2006-01-29, 20:59 »
No ładnie...
Właśnie mi moja friend powiedziała że chyba jest w ciąży... ona jest w moim wieku.... kurde :(
nie wiem co mam jej doradzic i w ogole, ona jest zalamana a z chlopakiem jest dopiero 2 miesiace... tyle dobrze ze on mowi ze w razie czego wezma ślub...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #95 : 2006-01-29, 21:14 »
Mi również miło, tylko nie bardzo wiem o co ci chodzi, może raczyłaby¶ wytłumaczyć zbieg okoliczno¶ci, który cie Ľdziwił :mysli:

Poza tym, pomimo kiepskiej jakosci zdjeć, mozna zauważyć że jest ona nad wiek rozwinieta i na pewno nie wygl±da na 5 lat.

Wyjaśniam :) : Twój typ, że pomyślałaś po piersze o jej rodzinie w tamtym poście...

Też mi nie wygląda na 5 lat, ale na dziesięć chyba też nie... ale ja się nie znam na dzieciach...

Jaśka... zobaczymy... :(
Zapisane

blacky

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #96 : 2006-01-30, 17:20 »
Jaśka na twoim miejscu bym ja wspierała, bo to nie będzie łatwy okres w jej życiu (jeżeli naprawdę jest w ciaży). Ważne żeby wiedziała, że nie jest sama.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #97 : 2006-02-04, 19:33 »
moja kumpelka ostatnio tez zastanawiala sie czy nie jest w ciazy, byla zalamana, bo zerwala z chlopakiem, zreszta on jest nienormalny nachodzi ja, wysyla smsy, dzwoni, czepia sie na imprezach, odstrasza jej nowych znajomych, chlopak ma 21 lat a zachowuje sie jak szczeniak, bala sie jak cholera, uzywala plastrow antykoncepcyjnych, po przerwaniu uzywania hormonow okres spoznial jej sie 3 tygodnie (mogla miec schizy bo plasterki przy brzegach jakos jej sie odrywaly :| ) wiec nie dziwilam sie jej nerwicy, ale przekonywalam ja, ze wszystko bedzie ok ;) jakos damy sobie rade, a dla rozladowania atmosfery powiedzialam, ze moge byc matka chrzestna :P no i za dwa dni okres wrocil (ale to strasznie psycha siada jak sie mysli o takich rzeczach, w takim polozeniu jak ona nie chcialabym sie znalezc, bardzo bala sie zrobic test i i tak go nie zrobila, nie wyobrazala sobie zycia z jej eks ... - nie dziwie jej sie)

my w tym roku konczymy 19 lat - ale ze chodzimy do technikum, czyli rok dluzej niz licealisci, poki co dzieci nie wchodza w gre.. Ja osobiscie mysle, ze czasam lepieji byc mloda matka niz miec dziecko w poznym wieku, bez problemu pogodzilabym sie z ciaza w klasie maturalnej, o ile "ten ktos" okazalby sie na tyle odpowiedzialny i moglby zapewnic mi poczucie bezpieczenstwa, wszystko jakos udaloby sie pogodzic.. nie wiem ja mam takie chore podejscie, ja bym byla szczesliwa z bycia w ciazy, bycia matka - ozesz charakter mi sie wypaczyl ostatnio :lol: - sama sie sobie dziwie, ale naprawde dziecko nie oznaczaloby dla mnie konca swiata..

ja rozumiem dziewczyny w wieku 15-16-17 lat to lekka przesada, one sa za mlode na bycie matkami, one nie sa na to odpowiednio przygotowane, w ogole chcialabym wiedziec czy te dziewczyny w ogole byly przygotowane do inicjacji, czy byla to tylko ciekawosc, czy ich "partnerzy" to byli pedofile, czy tak samo mlodzi i niedojrzali jak one, ja nie rozumiem, jesli wie sie co to seks, jesli to pojecie nie jest obce, to chyba podstawa seksu jest antykoncepcja, a polowa jakos o tym nie mysli, chlopcy nie potrafia nawet odpowiednio zalozyc prezerwatywy, dziewczynki nie sa na to przygotowane psychicznie (tak im sie tylko wydaje ze sa) i tym bardziej fizycznie, bo jak do cudownego seksu moze doprowadzic chlopiec 15-16-17 letni, ktory nie wie jak rozbudzic kobiete, jak sprawic zeby byla wilgotna i mogl bez problemu w nia wejsc, zeby nie odczula zadnego dyskomfortu, ehhhhhh dzieciaki nie powinny zabierac sie za rzeczy, ktore nie sa dla nich, lepiej niech pozostana na etapie przytulanek, pocalunkow, choc pary 12 letnich dzieci trzymajacych sie za reke tez mnie nieco smieszy.. do wszystkiego trzeba dorosnac, do wszystkiego trzeba dojrzec, myslec nie tylko o przyjemnosci i zaliczeniu, przelamaniu ciekawosci ale takze o zabezpieczeniach itp ... Oooo ale sie rozpisalam - przeginam ostatnio :lol: :P
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #98 : 2006-02-04, 23:33 »
Gerda prawda, ale rodzice też powinni sie zająć edukacją swoich pociech....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #98 : 2006-02-04, 23:33 »

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #99 : 2006-02-05, 14:44 »
dokladnie, ale dla wielu to jest temat tabu :roll: a powinno sie ciagle trabic o antykoncepcji, o prawdziwych problemach wynikajacych z rozpoczecia wspolzycia, o konsekwencjach, o wszystkim, rodzice ciagle mysla, ze ich pociech to nie dotyczy :? - ale coz zazwyczaj pod latarnia jest najciemniej.. :|
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #100 : 2006-02-05, 20:38 »
Moja kumpela naszczescie nie jest w ciązy ;)
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #101 : 2006-02-05, 21:09 »
To świetnie Jaśka, to prawdziwa ulga dowedzieć się, że żyje się dalej bez dziecka w tym wieku. Tylko żeby koleżanka była rozważna i się zabezpieczała.

No własnie Gerdo, w tym jest problem, że nawet jeśli powinni uświadamiać, czekają do momentu jak jest ups, bo córka w wieku 15 lat zaszła w ciążę. A najwększy błąd popełniają jak dzieciak nie ma do kogo się zwrócić bo zostaje wykopany za drzwi. Dużo rodziców nie zdaje sobie sprawy jaką wielka krzywdę robii swoim dzieciom, przez nieuświadomienie,a potem w konsekwencji wywalenie z domu. Moim zdaniem taki rodzic sam powinien się wtedy wynieść...
Zapisane

zip

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #102 : 2006-02-07, 12:13 »
Co do tej stronki z rzekomym dzieckiem które jest w ciąży to moim zdaniem gdybanie nic tu nie da i należało by to przeczytać. Fakt tylko ze jest to po ang ale moze znalazła by sie tutaj osoba która zna angielski na perfekt. Jest to bardzo zadziwiające.
Pozdro.
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #103 : 2006-02-10, 18:39 »
Właśnie przeczytałam
W skrócie
 To jest Lina Medina i pochodziła z Peru ( była z pochodzenia indianką) Dostała okresu w wieku lat 3 a w wieku 5 miała całkowicie rozwinięte piersi i była fizycznie całkowicie dojrzała. Z badań lekarzy wynikało że była inteligentna ponad normę ale o psychice dziecka. Nie wiadomo kto był ojcem jej synka ( urodziła przez cesarskie cięcie). Jej ojciec został aresztowany i oskarżony o kontakty z nią  ale z braku dowodów wypuszczony. Urodziła w 1939 roku, lekarze przypuszczają że tak wczesny okres był wynikiem problemów hormonalnych. Swoje dziecko traktowała jak brata, a nie jak swego synka dopiero w wieku 10 lat dowiedział się kto jest jego matką. Umarł w 1979 roku, zaś ona drugiego syna urodziłą dopiero w 1972 r. czyli 33 lata po pierwszym porodzie ( !!! ). Obecnie żyje ze swoim mężem w Peru.
« Ostatnia zmiana: 2006-02-10, 19:05 autor Mia »
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

metaxa

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #104 : 2006-02-10, 20:08 »
:| to nieźle :| ja w to do końca nie wierze.Poszukam jakis info o tym ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #104 : 2006-02-10, 20:08 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #105 : 2006-02-10, 20:14 »
Ja wierze. Ogólnie to ja lubuję się w skrajnych przypadkach medycznych. Przypadki, gdzie dziewczynka dostawała okjresu w pierwszych 3 latach życia wcale do rzadkich nie należały, bodajze w jakims programie dokumentalnym opowiadano o jakiejś 9-miesiecznej dziewczynce, której piersi zaczęły rosnać w wieku 6-miesiecy a nieco pózniej dostała okresu...
...
ale tym samym  nieco odbiegamy od istoty tematu (jakże ja mądrze dziś gadam :P )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #106 : 2006-02-10, 20:27 »
jestem skłonna w to uwierzyć... ale chętniej spojrzłabym na jakieś dowody, bo w TV, w programach dokumentalnych nawet można kosmitów pooglądać... ;)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #107 : 2006-02-11, 15:13 »
Dokładnie, opowiadać i czytać można, ale dopóki dowodów nie będzie - cóż, można jedynie domniemać.
Wracając do tematu - ja znam wiele ciężarnych dziewczyn 15-19 lat, bo nie oszukujmy się - 18-19-letnia dziewczyna też jeszcze nie jest gotowa na dziecko, jest jeszcze w LO lub zaczyna studia, a potomstwo skutecznie może zdeformować wszystkie plany. Ja sobie nie wyobrażam, zeby uczyć się, zdawać egzaminy i jednoczesnie zajmować sie małym dzieckiem - ono wymaga znacznie większej opieki niż pies, trzeba je wychowywać cały czas, nie tylko przez pierwsze dni/lata życia, ale niektórzy chyba nie zdają sobie z tego sprawy. Wchodzą tu też pieniądze, niezbędne do prawidłowego odchowania dziecka, lekarz, edukacja, to wszystko pochłania czas, pieniądze, zdrowie.
Pewna dziewczyna, którą miałam wątpliwą przyjemność poznać (choć przyznam, że wygląda na miłą i inteligentną), niedawno po raz trzeci zaszła w ciążę. Ma 18 lat, jej seks zaczął się od ojca - gwałt. Potem chyba uznała, że podoba jej się to i ostatnio usunęła 5-miesięczny płód. Szkoda tylko, że nie używa zabezpieczenia i niszczy siebie, przy okazji mordując Bogu ducha winne dzieci.
Ostatnio rozmawiałam z przyjacielem /przyszywanym braciszkiem ;)/ właśnie nt. seksu nastolatków i obydwoje zgodnie stwierdziliśmy, że współżycie w takim wieku jest albo zwyczajną głupotą, albo próbą ucieczki od codzienności. A może to z nudów? Nie wiem, nie chcę wiedzieć, ale z tego wszystkiego najsmutniejszy jest los dzieci, które (jeśli się urodzą) trafiają najczęściej na śmietnik. Już pomijając fakt, że takie małoletnie matki są przekreślone przez rówieśników i w dużej mierze przez rodzinę, mają zmęczony ciążą organizm + nauka i dziecko na wychowaniu. Do przyjemności ciąża u nastolatek nie należy, to jest pewne.
« Ostatnia zmiana: 2006-02-11, 15:17 autor Karooola »
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #108 : 2006-02-11, 17:41 »
Ja bym się bała współżyć w wieku np. 14 lat... bo niegy nie ma 100% zabezpieczenia... a jak zawiedzie?

No właśnie... co do lekarza, to u małego dziecka każda choroba jest groźna i kończy się wizytami u lekarza, a nawet szpitalem i jak w takiej sytuacji spokojnie uczestniczyć w zajęciach w szkole czy na uczelni... :( Moja koleżanka po semestrze studiów właśnie wzieła urlop i w marcu rodzi podobno... Szczerze, życzę jej powodzenia, ale nie wiem jak to będzie. Tym bardziej, że podobno się przeprowadza, więc jeśli nie będzie mieszkać z rodzicami, to ja nie wiem kto się malucham zajmie, mąż pewnie do pracy... albo nie wiem...
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #109 : 2006-02-11, 18:27 »
Cytuj
choć przyznam, że wygląda na miłą i inteligentną
nie chce odwolywac sie do konkretnej historii ktora tu podalas, ale ogolnie do samych slow - ktore mozna tu zgeneralizowac.. [tu nic nie mam do Ciebie Karooola]

Ktos moze byc mily i inteligentny i moze miec dziecko i to wcale nie znaczy, ze jest gorszy, wlasnie drazni mnie kiedy ludzie wyszydzaja innych na podstawie tego, ooo mloda, puszcza sie i ma nieslubne dzieci, ale nikt nie wie, ze "ta" wlasnie osoba byla zakochana w swoim partnerze/chlopaku, a to, ze on okazal sie niedojrzaly, nieodpowiedzialny, zostawil ja na lodzie, rodzice sie odwrocili - bo nie zadbali o wspolne rozmowy na temat antykoncepcji, NIKT o tym nie mysli, latwo jest wysmiac, trudniej postawic sie w sytuacji, o pomocy nawet nie wspominam ... :roll: smutne, ale prawdziwe :|

a co do dojrzalosci, pewnie dziewczyny sa na tyle dojrzale, maja na tyle dojrzalych facetow i cudownych rodzicow, ze moga sobie pozwolic na "wpadke" - zadna antykoncepcja ogolnie dostepna nie jest bezpieczna w 100% nawet tabsy, u mnie w szkole jest pare dziewczyn w ciazy i kiedy patrze na nie, jakos nawet troche im zazdroszcze - wiem to chore :P, moja kolezanka ostatnio zastanawiala sie czy nie jest w ciazy, na szczescie okazalo sie ze wszystko jest ok (uzywala plastrow - ale troszke jej sie na brzegach poodrywaly) - ona kompletnie nie moglaby sie z tym pogodzic, bala sie zrobic testy, a potem dostala okres i sie uspokoila..

a co do zaradnosci, sa osoby ktore daja sobie rade, dzieki dziecku maja jeszcze wiekszy power w sobie, maja silna motywacje, przeciez musza pokazac calemu swiatu, ze choc dojrzale zycie rozpoczely dosc wczesnie - potrafia temu podolac - nie poddaja sie ;)

ja generalnie prace na dzidzia chcialabym rozpoczac za rok :lol: - ale to tylko utopijne mysli :P - najpierw maturka, obrona technika, studia tez na pewno jakies :)  i moge szalec :wink:
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #110 : 2006-03-07, 00:58 »
Hmm... no to się wypowiem bo w czerwcu zostanę mamą, a mam 19 lat. W to, że sobie z moim M poradzimy nigdy nie wątpiłam, nigdy nie bałam się, że mnie zostawi! Wręcz przeciwnie, znosi mnie jak narazie, a jak wiadomo kobiety w ciąży są dość drażliwe ;) ostatnio po mieście szukał mi kolejnego kremu na rozstępy ;) Mieszkam z rodzicami- bo narazie tak mi wygodniej, a oni chyba zrobiliby wszystko bym została w domku z nimi i z wnuczkiem ;) Dom zawsze lepszy niż mieszkanko, no i samo początek będzie bardziej rodzinny ;) Dzisiaj doszły kolejne ubranka dla młodego ;) miałam zakupy odłożyć na potem- ale te rzeczy są tak śliczne, że nie mogę się powstrzymać. Już drugi miesiąc maluch kopie, nawet nie wiecie ile to daje radości :) Kocham to maleństwo nad życie, jest owocem naszej miłości i stanowi dla nas obojga wspaniałą osobową wartość :) POwiem tak- należy wszystko robić z głową, by nie pluć sobie w brodę, jeśli coś będzie nie tak. Takich przypadków jak mój- ogromnej radości w posiadania dziecka w tym wieku- jest naprawdę niewiele. Jeszcze mniej jest ojców, którzy tymi dziećmi się interesują. Ja mam (tak myślę) ogromne szczęście w życiu, że otaczają mnie tacy, a nie inni ludzie. Nigdy nie zdecydowałabym się na dziecko wcześniej, ponieważ wiem ile z tego czasem wynika problemów- moja ciąża była zagrożona i dopiero od grudnia wszystko toczy się właściwie. mam wsparcie w rodzinie, przyjaciołach, dzięki temu łatwiej znoszę ciążę, wiem, że znajdę u nich zrozumienie. Nie zawsze ciąża w młodym wieku (bo za taki swój uważam) jest nieszczęściem, dlatego śmieszyły mnie nieraz gratulacje od znajomych wypowiadane jak kondolencje ;) Dla mnie to była wspaniała nowina, cieszę się ciążą coraz bardziej z każdym dniem, bo teraz widać już brzuszek :D I nie mogę już doczekać się czerwca ;)
Trzeba też rozróżniać niechcianą ciążę od ciąży nieplanowanej :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #110 : 2006-03-07, 00:58 »

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #111 : 2006-03-12, 20:42 »
neirdilka narobilas mi smaka na dzidziusia - i mowie tu cholernie powaznie, zeby tylko jeszcze dobry material genetyczny znalezc (mowie o partnerze oczywiscie  ;p ) - ze wszystkim  mozna dac sobie rade, mysle ze macierzynstwo w mlodym wieku jest lepsze niz w pelni dojrzalym - generalnie wolalabym zostac matka w wieku 20 niz 30-40 lat :) buzka

p.s. hmmm czyli malenstwo moze byc blizniakiem tak jak ja - oby oby :) nooo ewentualnie rakiem :P - ale lepiej blizniakiem :wink:
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #112 : 2006-03-12, 21:07 »
Moja siorka cioteczna ma 17 lat i jest juz po slubie i niedawno dziecko urodzila.W sierpniu wyszla za maz za ojca dziecka,jej ukochanego i sa razem szczesliwi a slub byl planowany.
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #113 : 2006-03-13, 14:28 »
to moja mama mnie urodziła jak miała 16 i pół latek... tata miał 18, więc... wychodzi na to że moi rodzice mają po 30-32 latek :)
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #114 : 2006-03-13, 15:52 »
W moim mieście okóło roku temu dziewczyna miała dziecko w wieku 13 lat to już ogromna przesada, w tak młodym wieku dziecko!!!
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #115 : 2006-03-13, 16:48 »
"dupta co chceta"
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #116 : 2006-03-14, 18:37 »
Neirdilka - a powiedz mi jak rozwiazalas kwestie szkoly? czy chodzisz do niej jeszcze, czy przenioeslas sie na indywidualny tok nauczania, czy moze przerwalas? chodzisz do LO? napisz troche o tym :) pozdrawiam - pozdrow - dzidzie :)
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #117 : 2006-03-14, 19:39 »
Z ciążą były spore problemy, bo była zagrożona. Skurcze, 2krotne krwawienia w 5 i na przełomie 7 i 8 tygodnia. I niestety musiałam wtedy maksymalnie dużo leżeć. Przerwałam naukę na ten rok, wracam na jesień ;) Zresztą już sie doczekać nie mogę- bo to okropne tyle spędzać czasu w domu. Ja ciągle muszę coś robić- a przez to się strasznie rozleniwiam. Młody chyba bliźniakiem będzie ;) w każdym razie bym chciała ;) ja to już najchętniej bym go oczekiwała w 38 tyg ;) narazie mam odwyk od zakupów- bo w końcu wyjdzie na to, że połowa rzeczy się w ogóle nie przyda ;)

Zgadzam się całkowicie, że ciąża w wieku 13 lat to drobna przesada, wtedy nie ma mowy o żadnej samodzielności.

Gerduś- materiał genetyczny to ważna sprawa, mój jest wspaniały, ale taki jednak niekonkretny ;) brakuje mi stanowczości u niego ;) widzę, że Tobie naprawdę maleństwo po głowie chodzi :D wysyłam dobre fluidki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedz #117 : 2006-03-14, 19:39 »

Gerda

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #118 : 2006-03-14, 20:47 »
dobrze, ze wyszliscie z tych poczatkowych problemow calo  8)
no to bedziemy razem do maturki przygotowywac ;) ja akurat moje technikum skoncze.. mysle, ze jednak bedzie ci ciezko opuszczac malenstwo na te pare godzin dziennie kiedy wrocisz do szkolki, jaaaaaaaaaaaa jak ja ci zazdroszcze :)
a dzidzia naprawde mam tak czesto napady i chec na nie, ze poprostu masakra - planuje kupno gazety Dziecko albo Rodzice - tak z czystej ciekawosci  ;p
Ale to musi byc niesamowite nosic malenstwo pod sercem i czuc je :) dziecko to CUD  :wink:
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Młode Dziewczyny w Ciąży...
« Odpowiedź #119 : 2006-03-15, 02:26 »
Kupuj i czytaj, to nigdy nie zaszkodzi, ja kupuję "Mam dziecko" ;) a jak taka aż ciekawska jesteś to mogę Ci co nieco przesłać ;) Zostawiać małeg będzie ciężko, mam nadzieję, zę będzie mógł z tatą zostać wtedy......
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.