Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: <JUPPI> NOWA WILLA MOJEGO KOSZA....  (Przeczytany 823 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anulka

  • Gość
<JUPPI> NOWA WILLA MOJEGO KOSZA....
« : 2006-02-04, 18:05 »
Witam ponownie...dawno nie pisałam więc pomyślałam że nic nie zaszkodzi jak podziele sie moim dzisiejszym zakupem...kupiłam nową wille mojemu koszowi  :jupi2: ma: 75/50/30(wysokość/szerokość/długość) więc dla mnie jest olbrzymia(ma 4 piętra razem z parterem)Oszczędzałam na nią przez pół roku (kosztowała 99zł)KUKUSIA skacze i się cieszy..a nie tylko ona ma nowy domek...mój PIMPUś (chomciu) teraz mieszka w klatce poprzednio zamieszkałej przez KUKUSIE a akwarium w którym mieszkał przedtem wyniosłam do piwnicy...więc kazdy jest szczęścliwy(nie wiem czy ja nie jestem szczęścliwsza z powodu tego zakupu nisz KUKUSIA  i PIMPUś razem wzięci :kocham:)(do klatki dostałam GRATIS kołorotek i domek ale to dałam chomciowi bo KUKUSI by to zaraz pożarła)(klatka nie była taka droga choc zastanawiałam się nad kupieniem szynszylówki ktora kosztowała 110zł ale nie załuje że wybrałam tą)

                             POZDROFFKA DLA WSZYSTKICH KOSZOMANIAKóW I NIE TYLKO... :lol: :mrgreen:
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: <JUPPI> NOWA WILLA MOJEGO KOSZA....
« Odpowiedź #1 : 2006-02-10, 22:30 »
Super :-) :-) :-) :-).Ja też mam podobną klatkę,3-piętrową +parter,tyle że mieszkają w niej dwie myszki ;-).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 22 zapytaniami.