Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..  (Przeczytany 10657 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« : 2006-03-31, 17:39 »
 pewnie macie swoją najlepszą psiapsiułe/psiapsiuła i wiecie co to jest miec kogoś kto jest tobie bliski, ja mam taką osobe, Anka Wojciechowska, jest odemnie o 20 dni starsza,ma identyczny charakter i wogule i nawet podobają nam sie ci sami chłopacy,napiszcie tu o swojich  bratnich duszach
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #1 : 2006-03-31, 17:47 »
ania a pytałaś się jej czy zgadza sie abyś opublikowała jej nazwisko w internecie ?
cóż ... moja bratnia dusza jest moim całkowitym przeciwieństwem (z wyjątkiem tego że nie jest barbe) i dlatego ją lubię :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #2 : 2006-03-31, 17:54 »
Ja kogoś takiego chyba nie mam. Nooo.. wydawało mi się,że mam(cały czas chodziło o jedną osobę) ale za każdym razem sie sparzyłam. Teraz aż tak bardzo,bardzo się w to koleżeństwo nie angażuję, chociaż chciałabym.Boje się po prostu,że znów bedzie 'ziazi' ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #2 : 2006-03-31, 17:54 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #3 : 2006-03-31, 17:58 »
dory zgodzila sie
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #4 : 2006-03-31, 18:22 »
fatt ja mam podobnie ;) Ogólnie klaudisiaka strrrrasznie lubię ale boje się właśnie tego ziazi , chociaż ona jest najnormalniejszą osobą z jaką się przyjaźniłam i przyjaźnie :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #5 : 2006-03-31, 18:59 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-01-19, 20:27 autor golden(ka) »
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #6 : 2006-03-31, 21:00 »
nie mam nikogo takiego :( A szkoda :(
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #7 : 2006-03-31, 21:09 »
Ja też nie mam. Ale gdybym chciała to mogłabym mieć... poprostu kompletny brak zaufania do ludzi. Mi sie wiele osób wygaduje, bo wie, że ja nie powtórzę, ale ja nie potrafię. Trudno.
Bratnia dusza? Kartka papieru i pióro ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

thrilly

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #8 : 2006-03-31, 21:21 »
Mam kilka "psiapsiół" - to określenie używam do kumpeli, z któymi można pogadać i ponalewać się ze wszystkiego tratwatats. przyjaźń to zupełnie inna sprawa. No cóż, jeśli chodzi o moją 'prawdziwą' przyjaciółkę, to jesteśmy prawie zupełnie różne we wszystkim . Nie wiem , ale wg mnie przeciwieństwa się najlepiej przyciągają, ale na szczęście nie zawsze ze względu na to, że jestem impulsywna i choleryczna, to nie chciałabym, by mój facet bądź osoba, z którą spędzam wiele czasu miała być flegmatykiem, bo męką dla mnie jest przebywanie na dłuższą metę z taką osobą.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #8 : 2006-03-31, 21:21 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #9 : 2006-03-31, 22:31 »
chyba właśnie kogoś takiego straciłam...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #10 : 2006-04-01, 00:07 »
thrilly tez mam pelno takich psiapsiol ale watpie zeby to byla ta calkiem prawdziwa. wprawdzie mam taka jedna ktora jest z charakteru taka sama jak ja :) taka moja bratnia dusza. o rok mlodsza, inny zupelnie wyglad, inne poglady na swiat ale zachowanie identyczne. czasami to samo mowimy w tym samym momencie i obie jestesmy pogiete :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #11 : 2006-04-01, 00:08 »
Może dlatego, że ze soną przebywacie zachowujecie isę podobnie... ;) To tak działa.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #12 : 2006-04-01, 00:17 »
no masz racje :) ale znamy sie jakies 2 lata dopiero i poznalysmy sie przez przypadek. zaczepilam Iwonke na ulicy bo miala taka sama torbe jak ja :P potem okazalo sie (dowiedzialam se od mamy) ze jestesmy dalsza rodzina :lol: i teraz jestesmy najlepszymi przyjaciolkami...cos w tym musialo byc...mieszkalysmy tak dlugo blisko siebie...praktycznie na tej  samej ulicy...ja chodzilam do szkoly na przeciwko jej domu i dopiero po 12 latach sie spotkalysmy :lol: ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #13 : 2006-04-01, 00:26 »
Hm... podejrzane... :P Zapczepiasz ludzie którzy maja to co ty... :> Dziwne zbiegi... ;)

Ja mam bliższe koleżanki dwie i z jedną zmam się dłużej, tak samo szybko mówimy, żartujemy... przez nią piszę kółka zamiast kropek, choć jej to przeszło i piszę normalne "p", bo wcześniej pisałam takie jak to uczą w 1 klasie (nie wiem czy jeszcze) nie pełne na dole. Za to mój pies od jej psa się nauczyć zakopywać co po sobie zostawi... XD

A psiapsiołów od wygłupów teraz zapoznaję na studiach... ;) Szajbka.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #14 : 2006-04-01, 02:06 »
ja mam jedną przyjaciółkę, poznałyśmy się... w zerówce, czyli w tym roku minie 19 lat jak się znamy - szok, prawda? :)
Jesteśmy właściwie całkowicie inne, nie słuchamy tej samej muzyki, ja jak wiadomo słucham rocka i pochodnych, a młoda czyli Aśka słucha dance, hip hopu itp. rzeczy, w dodatku ubiera się na różowo (chociaż nie tylko na szczęście). Za to obydwie skończyłyśmy dokładnie te same szkoły, wszędzie razem. Ze względu na zachowanie ja jakoś traktuję ją jak młodszą siostrę w tej chwili. Jest młodsza ode mnie o 2 miesiące. Jest to jedyna osoba, która wie o mnie prawie wszystko, tak samo jak ja o niej.
A w tamtym roku jak to określiłyśmy wykonałyśmy wspólnie plan maksimum, czyli ja wyszłam za mąż a Aśka zaszła w ciąże :lol:. Teraz straszliwie za nią tęsknię, i tak niestety wyszło, że nie zdążyłam zobaczyć jej córeczki - Oliwki, bo malutka urodziła się dokładnie 2 dni po moim wylocie i strasznie tego żałuję. Zobaczę je obydwie dopiero koło pażdziernika :(
Mam nadzieję, że pomimo odległości i obowiązków jakoś damy radę przetrwać w przyjaźni. A już było kiedyś ciężko, kiedy się nie widziałyśmy i nie rozmawiałyśmy przez rok na pewno, a nawet chyba coś koło 1,5 roku przez jej, na szczęście byłego, popieprzonego faceta. Także myślę, że i tym razem damy radę :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #14 : 2006-04-01, 02:06 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #15 : 2006-04-01, 06:48 »
"ja mam jedną przyjaciółkę, poznałyśmy się... w zerówce, czyli w tym roku minie 19 lat jak się znamy - szok, prawda? Smile"
Dlaczego? ;) Też poznałam moją w zerówce, a znam takie, które się poznały w żłobku... ;) 
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #16 : 2006-04-01, 12:50 »
Ja mam naszczescie taka prawdziwa przyjaciólke :) W sumie to mamy podobne charaktery. Bylam z nia w najtrudniejszych dla niej chwilach, kiedy zmarła jej mama...
W sumie to bardzo łącza nas psy. Wlasnie najczesciej chodzimy na spacery do parku, nad morze, do lasu. Oczywiscie nie same, bo najczesciej ida tez z nami nasi kochani koledzy.

A tak juz ogulnie mowiac, duzo lepiej dogaduje sie z chłopakami :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #17 : 2006-04-01, 17:57 »
Ola ja tez :D chlopcy....
Charon ja wiem ze to dziwne...poprostu tak nas los polaczyl :lol: a co do zaczepiania to ja wogole zaczepiam ludzi i lubie to :P kiedys szedl taki chlopak ulica i na pierwszy rzut oka mi sie spodobal. podeszlam do niego i poprosilam o numer telefonu....teraz jest jednym z moich lepszych kolegow ;) coz wasza Princessa ma poprostu pomieszane lekko w glowie :] az sama sie sobie czasem dziwie.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #18 : 2006-04-01, 19:27 »
"ja mam jedną przyjaciółkę, poznałyśmy się... w zerówce, czyli w tym roku minie 19 lat jak się znamy - szok, prawda? Smile"
Dlaczego? ;) Też poznałam moją w zerówce, a znam takie, które się poznały w żłobku... ;) 

no wiem, że to się zdarza, ale jednak nie tak często :)

bosz, princessa, to ze mną byś się tak nie zaprzyjaźniła, bo unikam ludzi, którzy podchodzą na ulicy, zazwyczaj w tym momencie robię minę "ale o sso chodzi - czy my się znamy?" i staram się jak najszybciej spławić delikwenta :). A nr telefonu nie podałabym za żadne skarby. Najpierw muszę z kimś pogadać i to zazwyczaj w jakiejś knajpce, na koncercie, na necie :D. Oczywiście nie pomyśl, że krytykuję Cię :) po prostu ja tego nie lubię w stosunku do mnie
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #19 : 2006-04-01, 20:36 »
A ja nie mam. Mam fajną kumpelę, z którą łączy mnie bardzo dużo, a najbardziej- konie. Niestety osoby której bezgranicznie zaufać mogę nie mam.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #20 : 2006-04-01, 22:00 »
madziaro spoko ;) ostatnio na miescie z klasa robilismy jaja i zaczepialismy ludzi niby ze robimy ankiete :lol: pytania w stylu: uprawiacie seks? a jak czesto? :lol: niektorzy byli bardzo niemili ale nic dziwnego :P w koncu podchodza jakies malolaty i chca wiedziec na temat twojego osobistego zycia...
troche glupio ale jaja chcielismy porobic :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #20 : 2006-04-01, 22:00 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #21 : 2006-04-01, 23:22 »
Ola ja tez :D chlopcy....
Charon ja wiem ze to dziwne...poprostu tak nas los polaczyl :lol: a co do zaczepiania to ja wogole zaczepiam ludzi i lubie to :P kiedys szedl taki chlopak ulica i na pierwszy rzut oka mi sie spodobal. podeszlam do niego i poprosilam o numer telefonu....teraz jest jednym z moich lepszych kolegow ;) coz wasza Princessa ma poprostu pomieszane lekko w glowie :] az sama sie sobie czasem dziwie.

Dlaczego? Zazdroszczę Ci tego... :) Miałam mało takich przypadków... Jak jestem sama (nie z kimś znajomym, innym świrem) to się nie odważę... ;)

Moja znajoma ostatnio dała numer kolesiowi od ulotek... ;) I stwierdziła, że albo okaże się fajny, albo będzie się z czego śmiać przez pół roku... X_X :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #22 : 2006-04-01, 23:29 »
wlasnie ja tez..ide na calosc :) albo cos z tego bedzie albo bede sie miala z czego nabijac :P
i narazie wychodze z tym na + :D
a nabijac sie i tak z czego jest  :roll:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #23 : 2006-04-02, 12:37 »
Nie mam.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #24 : 2006-04-03, 08:11 »
Mam ;) Dorote i Monike  ;)
Dorote znam od 4 kl. podstawowki i jestesmy jak siostry. Jestesmy z tego samego znaku zodiaku, mamy podobny gust, sluchamy mniej wiecej takiej samej muzy, obydwie kochamy spontany,  i oby dwie jestesmy takimi wariatkami :P
Chodzimy do roznych szkol ale ostatnio zdarza nam sie strazny zbieg okolicznosci, np. okazalo sie ze sprawdzian z matmy mamy miec w ten sam dzien, na tej samej godz. lekcyjnej i z tego samego materialu a potem sie okazalo ze obydwum odwolali sprawdzin :P Albo ostatnio obydwie zostalysmy oszukane przez kolesi o tym samym imieniu i mieszkajacych na tym samym osiedlu :P Tyle że zainteresowania mamy inne :) I troche inne podejscie do życia... A no i Dodziak jest hipohondryczka ( nie weim przez jakie "h" sie to pisze :P ) i to strasznie wkurzajace jest czesto...

A z Monika znam sie od niepamietnych czasow, niby sie przyjaznimy ale kilka razy sie na niej zawiodlam, zreszta teraz ma boya to bardzo malo czasu razem spedzamy ale dogadujemy sie b. dobrze ;)

Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #25 : 2006-04-03, 14:27 »
Mam przyjaciółkę, poznałam ją w pierwszej liceum znamy się więc prawie 3 lata. Dogadujemy się i lubię spędzać z nią czas (mimo że, podobnie jak u madziary, ja słucham rocka ona techna i disco- i to mnie boli :P)..Składamy papiery na te same studia - ciekawa jestem jak to dalej się potoczy.
Ale dla mnie przyjaciółka to taka osoba z którą mogę pogadać, zwierzyć się, powygłupiać, popisać sms-y, iść gdzieś...czyli takie tam duperele. Wiem że kiedy mam problemy to tak naprawdę nikogo to nie obchodzi i radzę sobie sama. I zazwyczaj to tak jest w przyjaźni, dobrze jest jak jest dobrze a jak jest źle to...,,a co mnie to".. piszę to bo wiem że moja definicja przyjaźni różni się od innych ;) Kiedyś miałam inną i wiele razy przejechałam się na tym i było smutno że hey...
Jak zwykle tak zamotałam że właściwie sama nie wiem co chciałam wam przekazać ;)
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #26 : 2006-04-03, 14:32 »
Mam najlepszą psiapsiułę, Paulinkę. Jeswt w tej samej klasie co ja, jest SUPER!! (przynajmniej się nie wymądrza) :):) POZDRO DLA NIEJ!!
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #27 : 2006-04-03, 20:59 »
Rachela dokładnie też zauważyłam, że jak są problemy to muszę i mogę polegać tylko na sobie... ale to chyba nawet lepiej, przynajmniej wiem, że potrafię sobie radzić i nie mam złudzeń. Jasne, że przyjaciółka pociesza, ale... to i tak nie rozwiązuje problemów.

A mi się przypomniało, że mam jeszcze jedną bratnią duszę, czyli mojego własnego osobistego brata, który jest 3 lata starszy ode mnie. Właściwie całe życie wszędzie chodziliśmy razem, słuchamy tego samego, mamy tych samych znajomych, nawet pracowaliśmy na takim samym stanowisku pracy. Tylko, że brat jako składacz gazety mocno prawicowej a ja mocno lewicowej :lol:. W każdym razie za nim też tęsknię i strasznie mi go tutaj brakuje, zwłaszcza kiedy mam ochotę gdzieś wyskoczyć, chociażby na piwko :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedz #27 : 2006-04-03, 20:59 »

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #28 : 2006-04-03, 22:50 »
Ja tez nie mam. znaczy, niby mialam jakis niecaly rok temu, ale musialo sie skonczyc :(.. mam tylko nadzieje, ze w swoim zyciu spotkam jeszcze niejedna taka przyjazn - i ze tym razem sie nie skonczy ;)
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Moja najlepsza psiapsiuła,bratnia dusza..
« Odpowiedź #29 : 2006-04-04, 11:20 »
Cytuj
Ja tez nie mam. znaczy, niby mialam jakis niecaly rok temu, ale musialo sie skonczyc Sad.. mam tylko nadzieje, ze w swoim zyciu spotkam jeszcze niejedna taka przyjazn - i ze tym razem sie nie skonczy

Ja tesch nie ;) imałam juz kilka takich ,,psiapsiułek", ale te przyjaźnie się rozpadały po...zaraz, zaraz...po 6 miesiącach...ale PAulinka jest inna!! PAPAPA  :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 27 zapytaniami.