Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 59747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #120 : 2006-11-15, 18:24 »
pao ma nick pao ^^

Pao wysłałam ci dzisiaj na NA PW dostałaś ? bo chyba coś mi nie działa

Uwaga uwaga zaraz Kasieńka zblizy się do jubileuszowej 50 ... przegranej ^^ A wygranych amm tylko 13 (to dlatego że jak przeciwnik nie ma ani ino ani choujiego to zamykam okienko i gram od nowa :P)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #121 : 2006-11-15, 18:28 »
zaraz sprawdze czy dostałam :)
Jeśli migurushii to Ty to dostałam :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #122 : 2006-11-15, 18:30 »
tak tak ^^ ja
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #122 : 2006-11-15, 18:30 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #123 : 2006-11-15, 18:33 »
no to Cię ubuddowiłam ;)

a co do gry to wciąż trafiam na jakis masakrycznie dobrych graczy :/ nieczęsto gram z kimś na moim (czyli niskim) poziomie
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #124 : 2006-11-15, 18:34 »
uh... może keidys na siebie trafimy  ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #125 : 2006-11-15, 18:37 »
no to walcz wtedy Ino Nejim i Shino :D (albo Hinatą) ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #126 : 2006-11-15, 18:37 »
powinna być taka opcja, aby móc walczyć z ludźmi z buddlisty kiedy są online ^^

Moja ulubiona "formacja" to Haku,Neji i Hinata albo Kankuro, Temari i Neji tylko teraz przez głupie misje jestem zmuszona walczyć głupim sasquachem :/
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #127 : 2006-11-15, 18:38 »
no to walcz wtedy Ino Nejim i Shino :D (albo Hinatą) ;)

w moim stałym składzie jest Ino ^^
Nejiego wyrąbałam :P nie podobał mi się :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #128 : 2006-11-15, 18:39 »
kost muszę z tobą walczyć i cię pokonać ^^ musze pokonać jakąś ino <rozpacz>
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #128 : 2006-11-15, 18:39 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #129 : 2006-11-15, 18:40 »
se mną nie wygrasz XD a moze?? ja czasem mam takiego pecha że szok :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #130 : 2006-11-15, 18:41 »
uwaga uwaga... 49 przegranych... jak teraz nie będzie kogoś kto ma ino albo choujiego będzie 50 ^^
Pokonam, pokonam ^^ nie dam się ]

EDIT:
Uwaga !!! 50 przegrana!
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #131 : 2006-11-15, 18:42 »
ano ino tez mi brakuje :) i jak na zlość trafić na nia nie mogę (jak i zreszta na resztę wymienionych też)  Tj trafić trafiłam ale przegrałam, a teraz trafic nie moge :)

cop do przegranych: ja mam 63 przegran :P
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #132 : 2006-11-15, 18:42 »
Ale rozwijanie się to też jaki schemat - przynajmniej dla mnie.

Hm... no, może postacie nie są czarne i białe, są białe i szare, ale ten szary jest taki jednolity... ;) Tzn. wiem, że Naruto jako on zawsze postąpi dobrze, takich naprawdę złych to chyba w "Naruto" nie ma... każdy był "normalny" zanim stał się taki jaki jest... co jest ukazywane retrospekcjami w sporych ilościach. Ale akcje są dość przewidywane. Taka szara postać się miota aż postąpi dobrze i potem jest ok. Maaało jest takich co postąpią dobrze okazyjnie... a jeszcze mniej takich właśnie z decyzjami dnia codziennego. Właśnie coś takiego jest dla mnie życiowe. Osoba, która raz ugnie się i postapi wbrew swoim zasadom, a raz jej się uda być silną - no nie takie totalne rozchwianie... ;) ale prawdziwa "szarość", popełnianie błędów i unikanie ich.
Inna kwesia, że naprawdę trudno coś takiego ukazać w komiksie z masą postaci... ;) Wszystko musi się dziać wewnątrz danej osoby... :P

"czy ciężko? nie wiem Smile ja tam takie widzę, choć każda ma jakies "ale". ale  czy właśnie dzieki temu nie są bardziej realne? Smile"
Nie chodzi mi o jakiś chodzący ideał... ;) Tylko takie dwie cechy, a resztę może mieć przecież inną... ;) Jakieś takie kobity są, ale nie są stawiane na ważych pozycjach, tylko są daaalekopolanowe... ;)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #133 : 2006-11-15, 18:43 »
pao, ale ile wygrań ^^ ja natrafiłam kilka razy na ino i 3 razy na choujiego w tym raz byli obaj w tej samej drużynie, ale przegrałam :/

charon ale żeś wyskoczyła ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #134 : 2006-11-15, 18:43 »
ja mam 23 i kolejna się szykuje ;p a wygranych 15 ;p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #134 : 2006-11-15, 18:43 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #135 : 2006-11-15, 18:45 »
"charon ale żeś wyskoczyła ^^"
Z psem byłam... :P Jak mam się inaczej cofnąć o odpowiedzią... ;)
Gier nie obsługujem... :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #136 : 2006-11-15, 18:56 »
rozwijanie to schemat :O
w życiu tak bym tego nie okresliła :d
kazdy rozwija sie w inny sposób, w innych okolicznościach i innych bodźców potrzebuje by sie rozwinąć. zatem jaki schemat? jeden padnie na dno i tam sie ututła, drugi przeskoczy góry. Każdy jest inny zatem i każdy rózwój jest inny.

co do szarości, bialości i czarnosci: białych i czarnych ciężko dojrzeć w naruto biel i czerń. oczywiście Orochimaru jest zły i nie ma powodu by twierdzić inaczej, Naruto jest dobry i tez nie ma powodu by w to wątpić, niemniej każdy z nich ma okruchy odmienności w sobie (a czasem nie okruchy ale iście lisie ogony ;) ) mamy tu szarość i to w wielu odmianach. Właściwie każda postac jest tu symbolem innego stanowiska, innego podejścia racjonalność kontra pełen sponton, tuiwisizm, konta zasady itd. ale w całości wszystko jest właściwe, bo kazdy jest taki jaki jest. zreszta fajnie jest to pokazane jak poznajemy rodziców czy rodzeństwo poszczególnych bohaterów :)

a przewidywalność nie jest niczym zlym. Naruto nie jest po to byśmy mieli kalkę z codzienności, to raczej rys pewnych postaw, które tez możemy w życiu zauważyć, ale od nas zalezy którą z nich przyjmiemy do siebie. to tylko film, tylko komiks, ale poza tym też pewna pomoc dla tych nieśmiałych Hinat i rozbrykanych naruto którzy sie w to zagłębiają. A poza tym to przede wszystkim zabawa i przyjemność.

Zreszta odzwierciedlenie rzeczywistości w literaturze nie jest mozliwe :) przeciez ktoś to pisze. a skoro pisze to nacechowuje swoimi poglądami i swoim nastawieniem. Pewna jestem, zę gdybym zarówno ja jak i Ty CHaron, czy ktokolwiek inny miał oposac ten sam dzień tej samej osoby to wyszły by z tego kompletnie rózne treści i wszyscy bysmy mieli rację :) kwestia spojrzenia.

a co do twardych kobiet: Mitarashi Anko?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #137 : 2006-11-15, 18:59 »
uwaga walcze z gościem mającym choujiego .trzymać kciuki !
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #138 : 2006-11-15, 19:03 »
ja dziś walczyłam z gościem z hinatą najim i ino, ale oberwałam :/

a i mam pytanie: czy wam czasem też sie zakończenie wiesza? podejrzewam,z e jest mozliwość zawieszenia gry przez gracza i dzięki temu nie ma przegranej. MOże to moja nadinterpretacja ale juz kilka razy mi sie to zdarzyło (10 conajmniej) że ewidentnie wygrywałam a tu nagle zatrzymanie gry i koniec. Wyniku nie ma :/
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #139 : 2006-11-15, 19:03 »
bede... mi brakuje walki z Shino i Hinatą :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #140 : 2006-11-15, 19:09 »
pao mi też się tak bardzo często zdaża. Gracze nie mają na to wpływu, chociaż niektórzy specjalnie jak ruchu nie mogą wykonać nie klikają na zakończenie rundy, tylko czekają na koniec odliczania i zawieszenie


HA ZOSTAŁA MI INO INO ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #140 : 2006-11-15, 19:09 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #141 : 2006-11-15, 19:13 »
aha, czyli to celowe dziłanie :/ szkoda, bo tak bym miała kilka wygranych więcej :/

no i gratuluję. ja jestem tu chyba największa fajtłapą :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #142 : 2006-11-15, 19:21 »
Nie chodzi mi ogólnie, tylko w mandze... Dla mnie postacie rozwiają się na podobnej zasadzie. Przewidywane na zasadzie, że nawet osobę która ma się odmienić można poznać (za wczasu) i ocenić w jakiej sytuacji to się stanie. Wiadomo, całego toku "Naruto" się nie przewidzi, ale czyjaś odmiana przeważnie nie jest zaskoczeniem. I tu nie chodzi o nawet osobę, a o tok wydarzeń. (Ok, i tak nikt nie zrozumie... :P )

Dla mnie Orochimaru taki zły-zły nie jest... :P Nie wiem czy są ludzie totalnie źli ze zdrową psychiką... (Zdrowa psychika - też nie realne... :P )

A u Naruto... hm... tego "lisa" w ogóle nie dokładam do jego "schematu" (nie mylić z osobowością - nie używam tego słowa, bo wiadomo, że lis na nią wpływa). Dla mnie to raczej na zasadzie, ktoś jest fajny, ale jest np. murzynem wśród białych, więc go nie lubią. Tzn. bez tego Naruto i tak był by poczciwy (choć nie dokładnie taki sam - nie w rozwoju, tylko jako postać). Ok, nadal nikt nie zrozumie... :P

Ogólnie chodzi mi o to, że mam Naruto, który jest poczciwy i wiem co zrobi - wiem że to jest pewna postawa, postać która reprezentuje jakieś stanowisko, jakieś zasady. Ale problem w tym, że otwieram inną mangę czy oglądam film i też to mam. Chodzi mi o przejedzenie tymi samymi postawami. Ok, wiadomo, że są różnice, bo nie ma dwóch takich samych osób. To coś jak komedia romantyczna... :P wiem kto w niej jest (facet, babka), wiem jak się skończy (happy end) - to mnie odrzuca - bo po co znó to samo oglądać - pytanie czy jest coś w przypadku tego czy innego konkretnego filmu co reprezentuje sobą coś więcej, coś uświadamia (pokazuje w inny sposób), czy tylko powtarza to co wszyscy znają. Nie umiem się tak delektować jak ty... ;)

Anko... hm... mniej jak Shizune... :P Taka wierna... :)

O, Tsunade dobra postać, bo z uzależnieniem... :P

Ogólnie to się z tobą oczywiście zgadzam, tylko np. właśnie "Naruto" wypłyca mi fakt, że spotykam tam rzeczy, ostawy, które są powszechnie spotykane... Co nie zmienia fatku, że lubię tę mangę, żeby nie było... :P Jest jedną z lepszych z jakimi się zetknęłam.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #143 : 2006-11-15, 19:28 »
niewątpliwie tak jest, ale w Naruto chodzi o realizację. to taka perelka wśród komedii romantycznych (skoro juz takie porównanie padło)  naruto jest perłą, a przewidywalność...? przewidywalność jest wszedzie, to jest naturalne :)

i jeszcze drobna uwaga: nie zakładaj, zę czytający nie rozumieją co piszesz bo to godzi albo w twoją zdolność artykulacji, albo w ich zdolność pojmowania. Zakładam, ze nie miałas ani jednego ani drugiego na mysli :) a jesli tak było, to po co wogóle stosowac takie uwagi?

nawiasem zrozumiałam :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #144 : 2006-11-15, 19:30 »
Watpię w moją zdolność przekazywania tego co mam na myśli... :P Zwłaszcza jeśli dochodzę do jakiś wniosków na bierząco... Piszę tak jak nie przychodzi mi do głowy lepszy sposób na opisanie (choć istnieje)... Już nie będę... :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #145 : 2006-11-15, 19:31 »
Mój niezawodny skład (Sasuk'e, Ino i Sakura) zaczyna mniie zawodzić...
uhhh :/ przegrywać zaczynam
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #146 : 2006-11-15, 19:34 »
oj, poczułam sie jak nauczycielka :d

a ja dalej ambitnie przegrywam :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #147 : 2006-11-15, 19:50 »
FUCK! Prawie wygrałam bitwę z gościem mającym ino, ale czas się zawiesił na jedynce i mam wała -_-'
Niech mnei ktoś dobije _-_
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #147 : 2006-11-15, 19:50 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #148 : 2006-11-15, 19:53 »
New sqad mam xD i nie ma w nim Ino :P

Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #149 : 2006-11-15, 20:17 »
właśnie staram się zdobyć zabuzę (ha, mam speszial jounina ^^) a jak zdobęde go i pokonam ino to resetuje i gram na serio.
dobra ja już nie piszę, bo muszę wygrać min. 7 wal i uczyć się na gegrę. pappa
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.