Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 58173 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #210 : 2007-01-19, 18:44 »
Kostka dorwę cię, oskalpuję, odetnę ci uszy (i wrzucę kakaszowi do klatki) a potem cię spale i wsypię cię do śmietnika  :roll:
Jak mi wyskoczy przed nosem jakiś dzieciak krzycząc "Pokonam cię! To jest moja droga szinobi!" to strzeż się :D (się znaczy jeśli wykupią dalsze odcinki)

Nan, jeśli jakiemuś dzieciakowi się spodoba, to zacznei oglądać oryginalną wersję, a to co oni uskutecznią to będzie profanacja :/ (może ździebko przeginam, ale mnie to drażni  :P )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #211 : 2007-01-19, 18:48 »
Dory, ja tylko wysłałam e maila z zapytaniem czy w ogóle będa mieli zamiar wykupywać resztę xD

gdyby mi wyskozył taki bachor to bym mu rasengana albo naruto rendana zaserwowała xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Nanami

  • Gość
Odp: Naruto
« Odpowiedź #212 : 2007-01-19, 20:03 »
Profanacja to był "Szatan Serduszko" w Dragon Ballu :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #212 : 2007-01-19, 20:03 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #213 : 2007-01-19, 20:13 »
Profanacja to był "Szatan Serduszko" w Dragon Ballu :lol:
weź nawet nie przypominaj... albo te łączenie imion z nazwiskami (Songo) xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #214 : 2007-01-20, 21:29 »
wiecie, może i przesada z Serduszkiem, ale gdyby nie przetłumaczyli jaki odsetek oglądających zrozumiałbym przewrotność jego imienia? :)

wszystko ma swoje plusy i minusy. plus wersji tv jest taki, zę tłumaczyć to bedzie jedna osoba, zatem powinna być stała nomenklatura słowna a nie jak to jest teraz: kazdy odcinek tlumaczony przez kogoś innego, jeden tłumaczy z japońskiego, inny z angielskiego i potem wychodza tragedie. zobaczcie na samo motto Naruto, wypowiedziane w serii wiele razy, a na ile sposobów przetłumaczone... ci którzy czytali mangę maja ten plus, ze wiele aspektów słownych wyłapia mimo dennego przekładu, ale wiele na prawde ucieka... chocby siła słów Hinaty a potem Naruto przy walkach z Nejim. to ujęte jest w kilku odcinkach i za każdym tlumaczeniem inaczej... i to nie tylko w polskim tłumaczeniu ale i angielskim... w takich okolicznościach wartosć słów <a tu sa one przecież częśto kluczowe> przestaje istniec i film doprawdy wiele traci.

tutaj, choćby w tragicznym dubbingu <nie cierpie dubbingowania japońskich filmów, brakuje mi płynności dźwięku charakterystycznej dla tego języka> będzie jednak spójność tłumaczenia i chocby samo tłumaczenie było średnie, to i tak więcej sensu w nim bedzie niż w tych beznadziejnych napisach...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nanami

  • Gość
Odp: Naruto
« Odpowiedź #215 : 2007-01-22, 14:16 »
To jest efekt "głuchego telefonu" :D
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #216 : 2007-01-22, 14:51 »
przypomniało mi sie jak graliśmy w klasie w głuchy telefon i z hasła czekolada wyszedł kibel :lol: to chyba na tej samej zasadzie :P

edit: wysłałam e mila do jetix:
'słyszałam, ze wykupione zostało tylko 26
odcinków naruto. czy jeżeli będzie duże zainteresowanie tym anime to
zamierzacie wykupić ich więcej?'

odpowiedź: na pewno tak

bÓ... czyli jak dziecioki będą to oglądac to będzie masakra :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #217 : 2007-01-22, 19:52 »
A mnie to zaczyna powili zwisać, pocieszam się tym, że 15 będzie koniec fillerów ^^ (yeah! I dei w akcji bydzie ^^ A potem bydą zetsu i tobiiii ^^ uwialbiam ich :P (tobi is a good boy!)

A to mnie po prostu rozwala XD

Sai tylko o jajach i penisach XD
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

DnW

  • Gość
Odp: Naruto
« Odpowiedź #218 : 2007-02-12, 19:34 »
wlasnie leci na jetix pierwszy odcinek naruto :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #218 : 2007-02-12, 19:34 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Naruto
« Odpowiedź #219 : 2007-02-12, 19:51 »
Obejrzane ;)
Bede ogladac regularnie, zobaczymy czy ciekawe.
Jeszcze dwie powtorki dzisiaj.
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #220 : 2007-02-12, 19:57 »
wlasnie leci na jetix pierwszy odcinek naruto :D
czemu jape cieszysz??? xD

Weeeeee, te nazwy xD Ja sie śmiałam all time xD Lord Hokage, Wielocieniste Klon Dżutsu, Seksi Dżutsu... xD WIOSKA UKRYTA W LIŚCIACH xD XD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #221 : 2007-02-12, 20:01 »
WIOSKA UKRYTA W LIŚCIACH xD XD

Wioska Ukryta w Dźwięku... Fajno będzie XDD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #222 : 2007-02-12, 20:09 »
Zapisane
emocjonalne kanapki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #223 : 2007-02-15, 11:53 »
Tu też jest o naruto :P
Tu jest rozmowa a Naruto jako mandze a nie anime no nie??
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto
« Odpowiedź #224 : 2007-02-15, 12:03 »
Logiczne jest, że tutaj rozmawiam o mandze ^^
Na początku gadaliśmy tez o anime, bo jeszcze w pl tv ono nie leciało, ale czas się przenieść :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #224 : 2007-02-15, 12:03 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #225 : 2007-02-17, 19:07 »
A czym się różni manga od anime Naruto?? (w sk się różniło więc i zapewne tu XP).
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #226 : 2007-02-19, 11:10 »
jest sporo różnic.
przede wszystkim dynamika. Anime <szczególnie dalsze części, te po odnalezieniu Tsunade> zaczynają być po prostu rozlazłe, podczas, gdy w mandze dynamika nadal jest zachowana. W późniejszym czasie pojawiają sie tez odstępstwa fabularne i to chwilami kompletnie niestrawne <można przegapić 40 odcinków i nadal wszystko jasne, całkiem jak w telenoweli :? >

Co prawda sa sceny w anime, które maja taka siłe jakiej manga nie oddała <np. walka lee z gaarą :) > zatem warto poznać zarówno jedno jak i drugie, bowiem w obu sa perełeczki. Nawet to odejscie od głównej fabuły mangi mozna im wybaczyć <choc czasem sie zasypia ;) >

aha, zapowiedzieli, ze wracają do głównych wątków, zatem teoretycznie nie powinno byc w najbliższym czasei tych paskudnych zapychaczy. niestety stosowane sa często, gdy anime jest popularne bo to wydłuża ilośc odcinaków i niesie więcej pieniędzy, no ale fani juz sie na tyle zbuntowali, że naruto wraca do fabuły z mangi :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #227 : 2007-02-19, 11:16 »
No bo zamiast poczekać aż manga dogoni, to oni muszą kręcić odcinki o niczym... X_x

Anieme było by ok, i wierne... gdyby nie wstawki odciunków o bzdurach. (Jak te z sosem czy co to nie było... :P )
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #228 : 2007-02-19, 17:15 »
ano wypełniacze sa koszmarne... <choc bywają wyjątki>

a nawiasem, skoro o Naruto, to z kolega system RPG w realiach Naruto mamy. Tj kolega wymyslił a ja mu konsultuje fabułe i rozwijał ją :) efekt smakowity, choc niestety nieznajomość dalszych losów powoduje, że sporo jest zmian i naszych domysłów.

Ja gram córką Nejiego ;) mamusi tylko nie wymysliłam :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #229 : 2007-02-19, 17:27 »
U, musi być fajna. Nie masz projektu do oblukania? :)

Jest RPG do Dragona. Odkserowaliśmy kiedyś całą książkę. Więc może i do Naruto naprawdę jest. W końcu znana manga.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto
« Odpowiedź #230 : 2007-02-19, 19:23 »
znając życie pewnie jest, niemniej my mamy swój system i jest wesoło :D

a za mamuskę wezmę sobie jakąs przedstawicielkę rodziny Fuuma... wyobraźcie sobie ich tajemne techniki z czakra + umiejętności Hyuuga :D a jeszcze ciocia TenTen pewnie maleństwu troche pomogła w ćwiczeniach ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #230 : 2007-02-19, 19:23 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #231 : 2007-02-20, 12:05 »
Gdzie można ściągnąć mange Naruto??
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #232 : 2007-02-20, 12:38 »
http://www.narutocentral.com/news/ - tu ściągniesz po angielsku
po polsku pierwszej serii nigdzie nie ściągniesz, ponieważ JPF ma licencjei byłoby to nielegalne i nie w porządku ( w końcu gdyby nie JPF wielu tytułów byłoby niedostępnych). TOmiki możesz kupić w każdym empiku i na stronie http://www.jpf.com.pl/sklep.php?id=pozycje&nazwa=Naruto  a w tym sklepiku wychodzi taniej, bo są fajne rabaty)
Z nowej serii (czyli po 2,5 rocznym time skipie) możesz po polsku ściągnąć tu http://naruto_fan.glt.pl/ (ale aby wiedzieć co jest grane musiałabyś albo przeczytać wszystkie chaptery, albo obejżeć wszystkie wypuszczone do tej pory odcinki (za wyjątkiem fillerów) )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #233 : 2007-02-20, 12:53 »
W te feire pewnie będę w Krakowie jeszcze ;)
I tam napewno będą w empikach ^^
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Nanami

  • Gość
Odp: Naruto
« Odpowiedź #234 : 2007-03-09, 16:28 »
OMG, mój brat starszy zaczał sciagac Naruto... Ogladamy sobie razem wieczorami, jestesmy na około 30 odcinku, podczas trzeciej tury egzaminów na chunnina, walka Naruto z Kiba... Kakashi i jego teksty... boskie  :lol: Wciągneło mnie ;) A ten Orochimaru niby taki zły... Gdyby nie jego zachowanie to byłby całkiem przystojniacha  :lol: Już go lubie :evil:
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #235 : 2007-03-19, 19:31 »
U mnie niedługo otwierają galerie handlową <oby był empik!>
Zapisane
Podpis bez przekazu.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Naruto
« Odpowiedź #236 : 2007-03-21, 21:53 »
Koleżanka powiedziała, że ten różowy wygląda jak Gaara po przemianie.
http://img252.imageshack.us/img252/8071/dscf1741rx9.jpg
To prawda? XD
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #237 : 2007-03-21, 22:20 »
charoooon XD
osobiście uważam, że gaara jest odrobinę szczuplejszy w biodrach, ale poza tym, podobieństwo uderzające XD (bo na serio, kumpela ma rację   :lol: )

troszkę offując... (ale tylko troszkę!)
ja teraz jestem w szoku...
spodziewałam się że death note wydadzą na wiosnę przyszłego roku... (głównie ze względu na negocjacje o licencję) a tu wchodzę na forum JPF-u i co?!

Cytat: Endriu
Cytuj
1- Czy wiadomo już coś na temat wydania kolejnych tomików Naruto (tzn. po obecnie wydanym -20.) ?
Staramy sie zeby kolejne tomy byly jakn najszybciej. Sam nie wiem ile jeszcze to potrwa, moze okolo 3 miesiecy.

Cytuj
2- Czy nadal macie zamiar wydać Furubę ?(pytanie zadane już przez kogoś wcześniej, lecz nie uzyskało odpowiedzi).
Zamiar mamy, ale jeszcze nie teraz. Mamy za duzo tytulow na glowie, a teraz bedzie "Death Note" :P - w ciagu 2 miesiecy wyjdzie 1 tom.


 :jupi2: :jupi2:

swoją drogą następny narut dopiero za conajmniej 3 miechy... nie uśmiecha mi się to. Ale czekanie osłodzi mi death note  :evil:
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto
« Odpowiedz #237 : 2007-03-21, 22:20 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Naruto
« Odpowiedź #238 : 2007-03-22, 07:05 »
charoooon XD
osobiście uważam, że gaara jest odrobinę szczuplejszy w biodrach, ale poza tym, podobieństwo uderzające XD (bo na serio, kumpela ma rację   :lol: )

I mniej różowy jest XD I nie ma tych uszów :lol: Fakt, podobieństwo uderzające... XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Nanami

  • Gość
Odp: Naruto
« Odpowiedź #239 : 2007-03-22, 16:29 »
O matko  :lol: 

A ja pozyczyłam od kolezanki pierwsze 10 tomików mangi Naruciaka by JPF, ale kreska mi sie niezbyt podoba, zbyt chaotyczna w akcji i taka prosta na statyce... Prawie zadnych ładnych obrazków w tleeee. Póki co wole anime, choc bardziej rozlazłe. A potem pozycze od kolezanki do 19 tomiku, a 20 widziałam wczoraj w Empiku  :lol: 
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.