Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł  (Przeczytany 2815 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nokija

  • Gość
Ostatnio zauważyłam że przy dolnym zębie jak kotek ma warge ma on blizne takie normalnie ciało na wierzchu bez sierści, nie wiem co się mu stało. Ale zaniepokoiło mnie to że podlizuje to i często kapie mu z tego jakby taka ślina. Wycieram mu to. Czy wie ktoś co powinnam zrobić? Albo czy ktoś też miał taką sytuacje
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł
« Odpowiedź #1 : 2006-11-02, 00:41 »
zajrzyj do weta z pytaniem czy nie ma zapalenia dziąseł.
specem nie jestem, ale niewiele brakowało a moja kicie bym straciła przez niedouczonych wetów.

Moja kicia miała tego typu objawy, niestety u niej stan jest tak zaawansowany iz mam kota bez zebów.

Byc moze to moje przewrażliwienie w tej materii, jednak jesli czujesz iz kotu smierdz z pyszczka to może być to choroba, która choc początkowo wyleczyć można, to zaniedbana jest juz nieuleczalna...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

nokija

  • Gość
Odp: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł
« Odpowiedź #2 : 2006-11-02, 15:05 »
Pao miałaś racje mój kotek ma zapalenie dziąseł dostał antybiotyk:) no i mam nadzieje ze mu się poprawi nie dość tego przypelętał się mu jeszcze świerzb w uszach i dostałam od weta płukanke i mam mu robić co dwa dni:) Mam nadzieje że będzie dobrze:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł
« Odpowiedz #2 : 2006-11-02, 15:05 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł
« Odpowiedź #3 : 2006-11-02, 15:22 »
Moj kot mial podobne objawy ale wet kazal mu przemywac jakas tam cherbata ziolowa i zeszlo. Nie pamietam jak to sie nazywalo ale jak se przypomne to napisze :wink:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co dolega mojemu kotkowi? Zapalenie dziąseł
« Odpowiedź #4 : 2006-11-02, 20:53 »
nokija, w razie czego służe pomoca w tej materii...

jesli objawy powróca potrzeba będzie walczyć i to byc może długo i powaznie.

W każdym razie życze by zniknęło szybko i nie wróciło. Zdrowia dla kotka :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.