Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko  (Przeczytany 6754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« : 2006-11-28, 18:52 »
Kocurek (5-6 miesieczny) kicha, z noska leci przezroczysta wydzielina (nie obficie) i ropieje oczko. Przemywam mu rumiankiem. To skandal zeby w miescie bylo 3 wetow a zadnego nie ma w domu :shock:
Takze musze czekac. Poki co chcialabym mu pomoc jakimis lagodnymi domowymi spodobami. Co poradzicie?
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Odp: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« Odpowiedź #1 : 2006-11-29, 17:22 »
Moze kup mu swietlik lekarski. Zawsze to moze zlagodzic podraznienie oczu. Ale najlepiej, jak nie ma wetow, to zadzwon do jakiegos gabinetu w innej miejscowosci i zapytaj, co Ci moga doradzic. Nie widze innej mozliwosci.
Zycze powodzenia i zdrowka dla kotka.
Pozdrawiam
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« Odpowiedź #2 : 2006-11-29, 18:34 »
Dzieki zdrowko na pewno mu sie przyda :)
juz jest troche lepiej mniej kicha i oczko przestalo lzawic :jupi2:
Jest jeden wet co prawda ale ma 0 podejscia do zwierzat. Po wizycie moja kotjka bylo z godzine w szoku bo on nie umial dac jej zastrzyku :(
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« Odpowiedz #2 : 2006-11-29, 18:34 »

Schawesterka

  • Gość
Odp: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« Odpowiedź #3 : 2006-11-29, 19:15 »
Ja bym nie czekała,idz z kotkiem do weterynarza,niewiadomo co to jest...polecam Ci weterynarza koło paprocan siedziba nosi nazwę ARKA świetni weterynarze naprawdę polecam (jeżeli jestes z Tychów)...Będzie dobrze:)
Zapisane

Schawesterka

  • Gość
Odp: Co jest mojemu kotkowi? Ropiejące oczko
« Odpowiedź #4 : 2006-11-29, 19:17 »
źle doczytalam...nie jestes z Tychów skoro 3 wetów nie ma w domu,możesz tez zadzownić to jakiegoś weterynarza nie koniecznie z Twojego miasta i zapytać co radzi:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 24 zapytaniami.