Zwierzęta > Sport

wyścigi, typowanie, gra ;)

(1/5) > >>

Martynika:
Byłam niedawno na wyścigach na Partynicach. Niesamowite były kłusaki. Nie chciałam grać, więc wymyślałam konie, które przyjdą, żeby zobaczyć czy dobrze trafię. Przy pierwszej gonitwie jednemu coś się stało, a drugiego zdyskwalifokowano. Nie mam widać szczęścia. Ale chciałabym tak bardziej się znać na tym. Co trzeba brać pod uwagę przy typowaniu koni? Na padoku jak je prowadzali przyglądałam się im i nie wiedziałam za bardzo na co zwracać uwagę. Gracie może na wyścigach? Albo co się bierze pod uwagę, by trafić? Słyszałam stwierdzenie "tamten koń ma dobre nogi". Kiedy nogi są dobre? Bardzo bym chciała umieć takie rzeczy oceniać, a nie wiem jak się tego mogę nauczyć.

DuniA:
Ja jak jeździłam na Party na wyścigi i iobstawiałam (raz chyba wygralam tylko xD) to patrzyłam jak koń się zachowuje czy się rwie do przodu czy jest spokojny. Przeważnei brałam te takie..nerwowsze,ze tka powiem XD

Trinity...:
Dla mnie takie wyścigi to jedno wielkie nieporozumienie i nigdy w zyciu bym na to nie poszła, nie mówiąc już o nabijaniu kieszeni tym, którzy zakłady przyjmują. Znam bardzo dobrze konia, który jest własnie po torach...

Martynika:
Ja też znam i jestem właścicielką takiego...
Poczytałam trochę i wytypowałam kłusaki na tą niedzielę :) Może coś się trafi, kto wie...
A wyścigi same w sobie to tragedia jak każda inna dyspcyplina zresztą

DuniA:
W mojej stajni starej są 2 konie po torach.
Fog Drift vel Fogi pobiła rekord na torze we Wiedniu czy gdzieś tam (ja tma nie zabardzo wiem gdzie ona co z tymi rekrdami ale takie coś było). Kobyła pomimo swojego wieku (22 lat) nadal ma powera.
Old Lady (jakośnie lubiałam tej kobyły) też po torach. Ona młodsza jest od Fogi, ale widać,że była po torach.. Ten jej szaleńczy galop dla odważnych =.=.
 One obie poprostu kochają biegać i się ścigać <rotfl2>.
A Lady to już w ogóle o.O ...
Są konie, które poprostu kochają biegać i się ścigać ... No co zrobić ...
Wg mnie tak samo można byłoby się czepiać WKKW a konkretnie cross`u...
cross mi mniej podchodzi niz wyścigi.
Co do zakładów to się z Trinity zgodzę.
Ale co zrobić...
Są ludzie i są upodobania ...
i Martynika też ma rację,ze każdy sport to tragedia.
Nie ma sportu bez zagrożenia ...
Co zrobić.
Sport to sport.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona