Zwierzęta > Końskie Lukrusy

Wszyscy koniarze łączcie się :) !

(1/27) > >>

Sudolineczka:
A więc drodzy koniarze to jest nasz wątek!
 
a więc ciągne naszą dalszą rozmowę.
Z Gracjanem lepiej już noga mniej napuchnięta .
Mam nadzieję że to nic poważnego. Cieszę się zę może pojechać ze mną tam gdzie bedę pracowała bo  przynamniej bedziemy mogli razem ćwiczyć bo ładnie skacze . Kiedys chodził w zawodach ale wtedy był młodym koniem i to były dla niego złe czasy, ale jak widzi przeszkode to się pcha na nią, ja jeszcze nie doszlam do skoków ale pod okiem mojej pani instruktor szybko się nauczę :) z Gracjanem ladnie się na drągach pracuje :)

DuniA:
Ja jutro trochę na Rosie poskacze jeśli nie bedzie za gorąco, małego wezmie sobie na polane i tam z nim pojeżdże,bo okólnik jednak nie jest dobrym pomysłem. I Rotmistrza troche musze rozluźnić,bo chłopaczek zabardzo się spina..ueee ;p

Se żem ide już spać ^^ Dobranoc :) I daj znać jutro jak się czuje Gracjan

Sudolineczka:
Odrazu rano poleciałam do Skarba. tzn o 4...
on sobie spał tak słotko tak i miał cudnie główke wyłożona na ziemi.. wiec weszłm do niego i zaczełam go gaskać itp no i zasnełam u niego. :) o 9 przyjechał wet imnie obudził Gracjan potknął się i nadwerężył nogę dostał maść i codziennie ma miec kompresy narazie przynamneijz tydzien ma odpoczywac od jazd itp. :)

DuniA:
Ale fajnie ;)

Mówiłam,że to zadwyrężenie (:
A ja byłam dzisiaj u smrodków xD
Rotmistrza nie  wzielam,bo cos jego boksu nie moglam otworzyć O.o
Synusia ubrałam w nowe: zielone nauszniki xD, zielone owijki xD i zieloną okładke na nachrapnik xd
Wyglądał boSSSsko ^^ Mziach mziach (; Dogadałam się ,. od sierpnia Synuś jest only mój ^^
A juro jedziem się kapać z kuniami w wodzie sasasa

Sudolineczka:
Kocham pławienie koni to jest coś cudownego.
Ale co kupujesz go czy jak ??
Dawaj fotki :P chce zobaczyc jak wygląda ! Dunia !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona