Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Do dołu

Autor Wątek: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...  (Przeczytany 81991 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #540 : 2007-01-05, 19:38 »
przyszla mama i mi razniej bo siedzialam sama w domciu.
ale dól mnie przesladowal od rana a tyeraz z wrzaskiem i premedytacją wdarl sie do mojego ciala i spustoszyl zapasy szczescia we ,mnie
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #541 : 2007-01-06, 10:54 »
<BECZY> O BOŻE!!! CO JA ZROBIŁAM...JAKA JA GŁUPIA JESTEM!!
Przyszlam i on juz byl bo przyszedl godzinke wczesniej z kolega...i zaczelo sie od zatow jak to marcinek...ja chcialam go wyciagnac do innego pokoju by pogadac a przyszla jeego dziewczyna...no i on wtedy powiedzial ze jak ona jest to on idzie i poszedl z tym kolega:( ...no i ta dziwucha sie do mnie przysrala i wogole byla pojadowa ... i cos tam ze ona mnie zleje ale tego to sie najmniej boje bo mam wszedzie taka obstawe ze pozaluje ze zadarla ze mna tylko poprostu ona jest przebojaowa itp a ja jestem bardziej spokojna choc tez jak mi odbije to ... a potem jak one tez juz poszly i zostalam sama z ta dziewczyna co u niej to sie dzialo to nie moglam sie powstrzymac i sie rozbeczalam a potem z nia pogadalam i sie uspokoilam... ale on jest taki slodziutki tzn byl jak przyszlam i sie na drzwiach podpisywalam to mnie przytulil i bylo fajnie...a juz potem potem jak juz nie ryczlam to czytalam archiwum z gadu tej kolezanki jak on rozmowial z taka dziwczyna...i napisal jej ze cos tam "jak olka taka jest to trudno ale na szczescie zostala mi jeszcze monika" czy jakos tak...i mi sie wydaje ze mu tylko zalezy by miec jakos dziewczyne i tyle...bo jak olke ma gdzies to teraz ja...i nie wiem...co o tym sadzicie?? dac mu spokoj (co latwe by nie bylo albo i nie realne bo on mi sie nadal podaba) czy jakos za jakis czas do niego zagadac?? nie wiem<beczy> no nie wiem co mam zrobic...bo wydaje mi sie ze on jest falszywy...napiszcie cos:PP
mi się wydaje ze się mu podobasz tą dziewczyne olej.. pusta dziewocha i tyle.. zachowuje sie jak dziecko rozkapryszone.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #542 : 2007-01-06, 14:12 »
ale mam czekac az sie samo rozwiaze????????...bo ja mieszkam na innym osiedlu niz oni wszyscy i nie mam z marcinkiem  kontaktu...a adresu jego nawet ta dziewucha nie ma:/ to zbyt skaplikowane jak dla mnie ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #543 : 2007-01-06, 16:37 »
dobrze ze mam piosenke ^^
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #544 : 2007-01-06, 18:30 »
ale mam czekac az sie samo rozwiaze????????...bo ja mieszkam na innym osiedlu niz oni wszyscy i nie mam z marcinkiem  kontaktu...a adresu jego nawet ta dziewucha nie ma:/ to zbyt skaplikowane jak dla mnie ...
ale masz z nim jakis kontakt .. pogadaj znim o tym wszystkim.. i wogole.. a ta dziewcuche oleeej..  zachowuje sie strasznie dziecinnie.. :)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #545 : 2007-01-06, 18:31 »
'Łolij ją' :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #546 : 2007-01-06, 22:22 »
no wlasnie nie mam z nim kontaktu ... ale gadalam z kolegą i on powiedział mi żebym dziś zadzwoniła ... nie pisala co mam powiedziec (jak ja zawsze) tylko poprostu od siebie mowila i podala jakos date spotaknia i gdzie ... i bedzie dobrze ...(jak odslucha) bo jak nie to juz gorzej ... Ją mam gdzieś ...tylko ze zamiesiac przeprowadzam sie tam na osiedle:PP
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #547 : 2007-01-06, 23:44 »
heh w sumie nie wesoło.. skmin jakis najlepszy konakt  znim.. skoro mu sie podobasz to ja nie widdze przeszkod zebyscie byli razem :)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #548 : 2007-01-07, 15:38 »
Wczoraj opiekowalam sie malym 3 letnim matim i jak on poszedl spac to mnie kolezanki na gadu namawialy by zadzwonic i o 24.30 sie odwazylam:PP a pol godziny co pare minut sluchalm jego poczty i sie rozlanczalam ... ale sie potem nagralam i w czwartek mam sie z nim spotakac ... a dzis sie dowiedzilalam ze w ten sam dzien mam szkolenie na Wielka Orkieste ... ale chyba sie wyrobie ... tylko mam nadzieje ze wyslucha wlaczy telefon:PP
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #549 : 2007-01-07, 22:45 »
Zawiedli mnie wszyscy po raz kolejny... Czemu o wszystkim ja dowiaduję się ostatnia i to o tak ważnej rzeczy...
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #550 : 2007-01-08, 14:39 »
Blackie trzym się i nie daj się :tuli:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #551 : 2007-02-13, 18:24 »
I dol, mega dol :( nie dosc ze jutro walentynki to do tego kazdy mnie olewa :( ktos kogo bardzo polubilam i moglam z tym kims zawsze pogadac tez olewa, i to tak na maxa :( kazdy.... nawet wirtualni znajomi :cry: a do tego jutro walentynki :cry:
Zapisane

Werona

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #552 : 2007-02-13, 22:12 »
zerwałam znajomośc z przyjaciółką :( co ja wyrabiam.......
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #553 : 2007-02-13, 22:17 »
w dola wpadłam  echh ;(
mowi sie ze jak sie nie zobaczy to sie nie uwierzy
ja tez nie wierzylam ale juz wierze bo  zobaczylam :(
tylko czemu to tak boli :(
mam juz dosc wszystkiego ;(
Zapisane
;)

Werona

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #554 : 2007-02-13, 22:23 »
a ja mam doła, bo mój chłopak ma problemy :( i jeszcze ta sytuacja z przyjaciółką :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #555 : 2007-02-14, 15:16 »
walentynki .
same .
nawet bez psa .
kot mnie olewa .
nie mam z kim gadać .
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #556 : 2007-02-14, 15:48 »
Walentynki przyszły, więc sziszęs w depresji. Jak co roku.
Ay amor me duele tanto.
Me duele tanto.
Que no creas más en mis promesas...

czyli

''Oh mój kochany, to tak bardzo boli
To tak bardzo boli
To, że odszedłeś bez słowa..''

ehhh.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #557 : 2007-02-14, 17:07 »
A ja chyba wpadne w dołka bo mam w dh chłopaka który mi sie od ferii zaczął podobać ( spędziliśmy duźźio czasu :) ) a teraz nadchodzą rajdy a on jest chory ... moze nawet bardzo chory :( i się martwie :/
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #558 : 2007-02-14, 19:10 »
smuuutno miii i samoootno miiii!!!!!! :(
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #559 : 2007-03-07, 22:41 »
ech... Źle mi... Przez chwilę było lepiej, ale po odcinku FMA(który był smutny...) i po kilkukrotnym przesłuchaniu piosenki Nagły Atak Spawacza- Aleja nr 6 grób nr 4(dalej słucham) jest mi jeszcze gorzej... Powody?
*Nie mam komu się wygadać, bo i tak nikt mnie nie zrozumie...
*Brakuje mi przyjaciela... prawdziwego przyjaciela...z którym mogła bym pogadać na wszystkie tematy...
*Obejrzałam sobie foty Trusi... poryczałam się... znowu nasuwa mi się myśl, że jakbym szybciej zareagowała to napewno Trucha by teraz żyła...ech...
*No i jeszcze znajomi cały czas sie ze mnie wyśmiewają, bo jestem ''inna''...nie słucham techno czy innych głupawych zepołów dla szcztucznych laleczek, którymi kierują inni, czy też moda... oni nie mogą zrozumieć że ja wole takie zespoły jak MCR, 30STM... nie podoba sie im, że ubieram się tak jak sie ubieram(tzn. nie modnie) itp...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #560 : 2007-03-08, 07:29 »
Słońce trzymaj się. ;) :cmok: A tymi głupimi znajomymi to się nie przejmuj ("wy się śmiejecie ze mnie, bo jestem inna, a ja się śmieje z was, bo wszyscy jestescie tacy sami").
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #561 : 2007-03-10, 17:22 »

*Nie mam komu się wygadać, bo i tak nikt mnie nie zrozumie...
*Brakuje mi przyjaciela... prawdziwego przyjaciela...z którym mogła bym pogadać na wszystkie tematy...
*Obejrzałam sobie foty Trusi... poryczałam się... znowu nasuwa mi się myśl, że jakbym szybciej zareagowała to napewno Trucha by teraz żyła...ech...
*No i jeszcze znajomi cały czas sie ze mnie wyśmiewają, bo jestem ''inna''...nie słucham techno czy innych głupawych zepołów dla szcztucznych laleczek, którymi kierują inni, czy też moda... oni nie mogą zrozumieć że ja wole takie zespoły jak MCR, 30STM... nie podoba sie im, że ubieram się tak jak sie ubieram(tzn. nie modnie) itp...
nawet w 3- mialam krolisia o imieniu Trusia... nagle cos jej sie stalo... zdechla w nocy :( a ja do dzis nioe wiem czemu... gdybym poszla z nia do weta na zwykle przebadanie mogloby cos wykazac... a tu nic... przyjaciele? tacy w cudzyslowiu =/ nikomu nie moge sie wygadac, bo co komus powiem to dzien pozniej wiedza nastepne osoby [oczywiscie w najwiekzej tajemnicy] :( ubieram sie tak, ze nie dopasowuje kolorow i wogole tak ze kazdy brechta ;/ ale ja to lubie... muzyka? slucham czego chce... a z probllemow nie mam sie komu wygadac... i tlumie to wszystko ;( jejuuu :( dół :(
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #562 : 2007-03-10, 22:20 »
nawet w 3- mialam krolisia o imieniu Trusia... nagle cos jej sie stalo... zdechla w nocy :( a ja do dzis nioe wiem czemu... gdybym poszla z nia do weta na zwykle przebadanie mogloby cos wykazac... a tu nic... przyjaciele? tacy w cudzyslowiu =/ nikomu nie moge sie wygadac, bo co komus powiem to dzien pozniej wiedza nastepne osoby [oczywiscie w najwiekzej tajemnicy] :( ubieram sie tak, ze nie dopasowuje kolorow i wogole tak ze kazdy brechta ;/ ale ja to lubie... muzyka? slucham czego chce... a z probllemow nie mam sie komu wygadac... i tlumie to wszystko ;( jejuuu :( dół :(
Trzymajmy się razem :tuli:
Ps.Trusia, o której pisałam też była króliczką. Zmarła ok.13, 26 listopada 2005 roku..na moich kolanach...dwa dni później miała mieć operację...
Słońce trzymaj się. ;) :cmok: A tymi głupimi znajomymi to się nie przejmuj ("wy się śmiejecie ze mnie, bo jestem inna, a ja się śmieje z was, bo wszyscy jestescie tacy sami").
:* :* :* Dzięki  :* :* :* (a to w nawiasie chyba niedługo napisze se na ścianie xP)
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #563 : 2007-03-11, 20:44 »
MEGAdół :( obiecał, że nie pójdzie... poszedł :( i mówi o tym z takim spokojem ;( buu pocieszcie mnie... płaczę... a moje łzy leca mi po policzkach :( nawet nie ma kto ich otrzec :((
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #564 : 2007-03-15, 15:31 »
Retriva mam nadzieje że juz lepiej???

Też mam takie dni, powod zawsze te same, najgorze jest to ze nie moge znaleźć na nie lekarstwa tylko dołuje sie dołuje, ochłone ...znowu to sie we Mnie skumujule i znou sie dołuje błędne koło, a wszyscy w okół juz sie do tego widoku przzwyczaili. A ja nie chce się przyzwyczajać do siebie takiej!!!!!! Bardzo bym chciała by było innaczej.
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #565 : 2007-03-16, 19:03 »
bylo lepiej... ale juz nie jest. opowiem Wam cos teraz, a Wy mi doradzcie

otoz jakies 3 miesiace temu zaczelam sie spotytkac z kumplami z ktorymi spotykalam sie kiedys i poznalam kilku lepiej [wczesniej bylo tylko 'czesc' i to tyle]. byli tacy trzej... [dalej nazywani Siergiej, Wężu i Adam] nazywali ich' trojca swieta' bo wszedzie lazili razem. Siergiej i Adam tacy eh... niezbyt ladni... dobra, brzydcy. Wezu- normalny, nawet powiem ze przystojny ;> dalej. ze Siergiejem chodzilam w tamtym roku. 4 miesiace. minelo pol roku jak z nim zerwalma [prawie 7 miesiecy juz] a on dalej ze chcialby znow ze mna chdozic. ale ja nie chce. czemu z nim zerwalam- niewwazne. no i dobra lazili razem itp.po okolo 3 tygodniach Adam... adam spytal mnie o chodzenie. Wezu mu w tym pomogl. ja sie zgodzilam. oczywiscie siergiej zly. byli kumplami i to najlepszymi w calym ich gim[nie chodze z nimi do szkoly] a tu adam wycina mu taki numer. na programie 'ivona' zaczal robic rozne wave'y na telefon w ktorych wyzywal adama i prawil uwagi na temat jego wygladu [jak juz pisalam adam jest no brzydki ale siergiej nie lepszy]. ale ze mna rozmawial zawsze normalnie, mimo iz wiedzial, ze nie ma u mnie juz szans. denerwowalo mnie takie zachowanie, bo przez siergieja wezu tez zaczal wyzywac adama. ostatnio doszlo miedzy mna a wezem do malego 'starcia' na gg ale wszystko sie ustatkowalo. wezu mowil mi ponoc wszystko [wierzew  to.... bo mowil mi takie rzeczy ze jakby to powiedziec adamowi to by go chyba zabil. noa le nie moglam nic  nikomu mowic- obiecalam]. i teraz pkt kulminacyjny.

ide dzis z pieskiem i z adasiem sie przejsc. no i  patrzymy- ida siergiej i wenzu. i gdy nas zobaczyli zawrocili szybko i poszli. dobra nie bd sie przejmowac... chociaz zal mi bylo ze tacy sa. chcialam zadzwonic do wenza ale odrzucal polaczenia. na smsy tez nie odpisywal ,podobnie jak i seirgiej. pozniej poszlam sobie do szkoly do ktorej dawniej chodzilam tam sie troche nauczyciele z piesem bawili. kiedy wychodzilam prosto w moja strone szli wenzu i siergiej. podeszlam do wenza i pytam czemu jest taki. ale on sie usmiechnal i poszedl. wobec tego dalam sobie siana- zalezy mi na nim tylko jak na kumplu, wiec nie bd za nim latc. kiedy wrocilam do domu i wpadlma na gg poprosilam kolezanke, zeby wydobyla od siergieja info, dalczego tak sie wenzu zachowuje. i dostalam odp 'wenzu ma Cie w dupie, jestes dziecinna, ponadto siara chodzic z garbatym [jedno z wielu przezwisk nadane dla Adasia], wkur*iasz wenza' takie odp mialam. i tu zbliza sie moje pytanie

mam wiercic dalej dziure w calym zeby byli kumple.. czy dac sobie siana? nie zwracac na niego uwagi i przechodzic obok niego z podniesiona glowa, z duma i honorem? ja tam wole to  drugie tyle ze... denerwuje mnie tkaie zachowanie [to wenzu jest dziecinny a  nie ja] ze nagle wszystko sie odmienia, a rozmawiac nie chce ze mna bo chodze z Adamem.

mam nadzieje ze zrozumieliscie o  co chozi. mam teraz takiego dola [widze ze wszyscy 'przyjaciele' byli falszywi- teraz doszedl wenzu] ze nie umiem nawet wytlumaczyc. zakopuje sie w dole coraz glebiej i chyba sie nigdy nie wykopie :( a na dodatek nie mam nikomu komu moglabym sie wyzalic i... wyplakac :( tak bo jak sie zaraz nie poplacze to exploduje :( jeju pomozcie ;( ;( ;( ;( :(:(:(:(:(
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #566 : 2007-03-16, 19:33 »
Wenżyk 19:38:18
a **** nie bede krecil
Wenżyk 19:38:34
chodzisz z nim i ****
Wenżyk 19:38:43
i nie bede sie zwami zadawal
Wenżyk 19:38:44
nara



dziecinne zachowanie... ehh dolek :(
Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #567 : 2007-03-16, 21:02 »
Weź !! :/
Wczoraj na angielskim jak moja kalsa zachowywali sie okropnie i sie poklocilam z chlopakami bo przesadzali :/ i juz chcialam wyjsc z kalsy ale byl dzwonek dobra uspokoilam sie ide po schodach i kolega zaczal sie do mnie sadzic i mnie popychac ... wiec ja tego nie wytrzymalam sie poplakalam i poszlam do lazienki ( ale tego nikt nie widzial ) i strasznie ryczlaam i sie trzeslam nie moglam sie opanowac potem przyszla wozna i powiedziala bym poszla na lekdcje albo do psycholog szkolnej ( a ze ja jestem juz blizej z psycholog ) to poszlam do niej i ona pokrezyczala ich itp ... a chlopacy jak mnie zobaczyli to byli wystraszneni bo nigdy nawet ja nie bylam w takim stanie i nikogo bym tak nie chciala zobaczyc :/
No dobra poszlam na lekcje byly jakies glupie komentarze na ten temat ze strony "przyjaciolek" ... dzis w szkole tez jakos dzienie bylo no ale dobra :/:/
Potem wiczorem poszlam na zbiorke i zauwazylam ze dh ( tzn ja juz to wczesniej wiedzialam ale teraz to do mnie doszlo:/ )nam sie rozwala ... a wszystko przez taka darie ktora niedawno zaczela chodzic z przemkiem z dh i taka juba ktore nikog opoza nimi nie widzi :/ a ona "byla moja przyjaciolke przez 2 lata" :/ a daria tak bylo fajnie przez 6 lat podtswowki :/
I teraz mam problem bo chce byc w harcerstwie bo to mnie ostatnio coraz bardziej wciaga ze tak powiem ... ale znow ta druzyna jest coraz gorsza a w zhp nie ma takich druzyn bym mogla do nich :/:/ plakac mi sie chce <beczy>
W ogole wszystko nie ma sensu :/:/:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #568 : 2007-03-21, 14:37 »
Nie martwcie sie dziewczynki!!! Ułoży się na pewno!!!

ReTrIvA słuchaj moim zdaniem olej tego Weza i wez sposob 2... Podniesina głowa i duma... I bedzie git...
Zapisane
Yes, This is a Cult

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #569 : 2007-03-21, 19:07 »
Ech... Zdołowałam dzisiaj już 4 osoby. Kto następny w kolejce?
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.