Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Do dołu

Autor Wątek: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...  (Przeczytany 82093 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #600 : 2007-04-05, 20:32 »
wiecie jak ja sie czuje? hm... jak sie spi, i ma sie jakis zly sen... i wie sie ze to sen... chce sie obudzic... ja sie czuje jakbym zaraz sie miala obudzic i porozmawialabym ze zdrowa mama ;(
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #601 : 2007-04-05, 21:07 »
ReTrIva -  współczuje  :tuli: 3m sie jakoś. Jak to czytam to wiem że moje probemy nie sa najważniejsze i   nie powinnam sie tym AŻ tk przejmować. Ale co ja na to poradze że sie przejmuje? Ostatni często mam doła. Czasami z błahych powodów. Ale teraz to będzie dłuższe.... na pewno... Nie będe pisac o tym drugi raz. (więcej w teacie o collie) .... ReTrIva - wierze ze niedługo "obudzisz sie z tego snu" i twoja mama będzie zdrowa
Zapisane
cZŁOwiek

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #602 : 2007-04-05, 21:12 »
moja mama nie żyje... więc się nie obudzę... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #603 : 2007-04-06, 21:53 »
lepiej mi na duchu :) widzę że mam kochaną klasę i znajomych :) jutro b. dużo moich znajomych przyjdzie na pogrzeb, żeby mnie wesprzeć :) kochani są :)
Zapisane

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #604 : 2007-04-06, 22:34 »
Retriva.. Jeeej kochanie :( trzymaj się jakoś :) :cmok:
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #605 : 2007-04-06, 23:20 »
Dół.
Mój brat cioteczny umiera...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Misty

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #606 : 2007-04-07, 12:57 »
 ReTrIvA  :tuli:

A ja jak zwykle mam doła.. w Wielkanoc niby ludzie powinni sie cieszyć... a ja zawsze w swieta widze coraz wiecej swoich wad.. co zrobiłam żle, co mogło być inaczej... ehh.. :(
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #607 : 2007-04-07, 14:11 »
Ppsiara, wiem co czujesz =( nie umiem Cie pocieszyc...
Dzisiaj był pogrzeb... Trumny nie otwieralismy, mame tak wyniszczyla choroba, ze z siostra chcialysmy, by kazdy zapamietal mame szczesliwa. ja nie pamietam usmiechneitej mamy... przykro mi z tego powdou :( pamietam ja jak lezala  w domu w lozku schorowana i ledwo mowila ;( a w ogole dowiedzialam sie... od siostry, ktora tez sie dopiero dowiedziala, bo znalazla karte informacyjna, ze mama nie tylko raka mozgu miala... dokladniej.... raka pluc, raka tarczycy i dwa raki mozgu =( boze swiety ona NIKOMU o tym nie mowila! a najlepsze, ze sama sie poddala- brala specjalne leki ktore mialy zapobiec powiekszaniu sie rakowi, niestety zrezygnowala z nich po jakims czasie, poprsotu przestala je brac ;(
przed pochowaniem poszlismy do atkiej kapliczki gdzie byla modlitwa za mame, jak moja siostra zobaczyla trumne to sie tak poryczala... bo ja mam dwie siostry i Edyta, ktora mieszka  w Grecji miala przyjechac za tydzien... mama tak czekala... teraz Edyta jest na siebie sama zla ze nie mogla wczesniej =( ale to nie jej wina =( a jak chowali mame to ja myslalam ze padne z placzu, ja nie molgam patrzec na to jak ja pod ziemie daja ;( boze swiety:(
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #608 : 2007-04-07, 18:39 »
ReTrIvA nie wiem jak Cie mam pocieszyć bo i tak nic nie zdziałam. Powiem po prostu - JESTEŚMY Z TOBĄ  :tuli: Nie martw sie  :tuli:
PPSIARA - może nie wszystko jest stracone?
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #609 : 2007-04-07, 18:44 »
Łukasz(brat cioteczny) jest od ok.2 lat chory na białaczkę. Teraz miał chemię, która wykończyła jego organizm... I jeszcze sepse złapał...Stan krytyczny.Zyje tylko dlatego, że jest podłączony do respiratora...lekarze szans nie widzą... gdzieś mam lekarzy...ja mam wciąż nadzieje...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #610 : 2007-04-07, 18:57 »
Nadzieja nigdy nie wygasa. Musisz mocno wierzyć że Łukasz wyzdrowieje
  3maj sie  :tuli:
Zapisane
cZŁOwiek

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #611 : 2007-04-07, 19:18 »
Pixi, Retriva. :tuli:


Ten świat nie jest normalny.  :roll: Ja niedawno wróciłam z cmentarza. Zamiast pomagać młodszemu Bratu w przedświątecznych porządkach w domu, to sprzątam u Niego na grobie... :(
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #612 : 2007-04-07, 19:30 »
Ten świat nie jest normalny.  :roll: Ja niedawno wróciłam z cmentarza. Zamiast pomagać młodszemu Bratu w przedświątecznych porządkach w domu, to sprzątam u Niego na grobie... :(
a co Mu sie stało?;( Ile lat miał? (wybacz, że pytam)
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #613 : 2007-04-07, 19:35 »
Miał 11 lat (w tym roku skończyłby 14). Przechodził na przejściu dla pieszych i... No, wg sądu to On był winny.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Cinderella

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #614 : 2007-04-07, 19:42 »
O, Boże..zupełnie nie wiem, co powiedzieć. Nie umiem wyrazić słowami tego, co do was czuję. Współczucie? Poparcie? Zupełnie nie wiem...
Podziwiam was za to, że możecie jeszcze o tym pisać. Przy takich tragediach, moje drobne załamania wydają się niczym. Jeszcze nigdy nie przeżyłam śmierci bliskiego.
Pixi, Retriva, Tarunia-jestem z wami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #615 : 2007-04-07, 21:08 »
Dzieki... Pixi, Tarunia, Wy tez sie trzymajcie... Pixi- nadzieja umiera ostatnia. Mimo, iz juz nie wierze w boga, modl sie do niego, nawet jesli Ty nie wierzysz.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #616 : 2007-05-12, 17:12 »
Boże, siedzę i ryczę...
Dlaczego on, no dlaczego?!
nawet na pogrzebie nie byłam, bo nie było mnie wtedy w Wawie...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #617 : 2007-05-12, 17:18 »
Pixi, Retriva, Tarunia :tuli: jestesmy z Wami
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #618 : 2007-05-13, 12:58 »
niedawno minal miesiac od smierci Mamy... a ja hmm czuje sie jakby Mama gdzies wyjechala, jakby miala niedlugo wrocic :(
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #619 : 2007-05-29, 17:36 »
sory ze post pod postem, ale podnosze temat.

Otoz... jakby to nazwac. byla ostatnio taka impreza, Dni pewnego miasta. no i mialam tam jechac z psiapsiola, ale ona nie mogla. i pojechalam z chlopakiem... moja siostra nie wie ze mam chlopaka.. no i powiedzialam ze pojechalam z ta psiapsiola. a dzisiaj wlaze do domu ja i Kasia [ta moja psyjaciolka] i moja siostra z kim bylam na Dniach. to ja mowie ze z Kaska, Kasia potwierdz.  moja siostr na to ze ona wie z kim ja bylam! ustalilysmy juz z kolezanka co mamy mowic, jakby co to sie przyznamze bylam z chlopakiem, ale powiem tez ze bylam z Kaska. tylko boje sie, ze on juz nie bdzie miec do mnie zaufania [tzn. moj siostra] :( pomozcie ;(
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #620 : 2007-05-29, 21:21 »
Retriva, ja... Boże, nie wiedziałam o twojej mamie... Bardzo mi przykro, kochana... Trzymaj się jakoś. ;*
Co do siostry, ja myślę, że powinnaś powiedzieć prawdę, ale ze mnie kiepski psycholog, więc wtrącać sie lepiej nie będę. ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #621 : 2007-05-29, 21:28 »
Retriva ja tam się nie dziwię, że nie ma do Ciebie zaufania. Skoro Twoja siostra (która teraz niejako przejęła rolę mamy, jak się domyślam) nawet nie wie o istnieniu Twojego chłopaka... Ona jest starsza, tak? Przecież też kiedyś była w Twoim wieku, też przeżywała pierwsze miłości, itd., itp. Więc po co robić z tego tajemnicę? Moim zdaniem powinnaś na spokojnie z nią porozmawiać, powiedzieć, że byłaś tam z chłopakiem, tylko nie wiedziałaś jak jej to powiedzieć, wstydziłaś się, czy coś takiego.
Myślę, że szczera rozmowa, po której siostra wiedziałaby jak to wygląda z Twojej strony, pozwoliłaby odbudować jej zaufanie do Ciebie. Bo przecież nic złego nie zrobiłaś - Ty to wiesz i myślę, że Twoja siostra też to zrozumie. ;)

Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Jaśka

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #622 : 2007-05-29, 21:34 »
A czy to źle że masz chłopaka? Każdy moze. Moze Twoja siostra zrozumie, ze masz do tego prawo i Ty - powiedz jej ;)


Mam mega doła bo moja przyjaciolka sie wyprowadzila już na stale do Wawy (studia, mieszkanie, praca...) :cry:  Zostalismy sami z chlopakami, ale niedlugo ja ich zostawie bo przeprowadzam sie w czerwcu jeszcze na stałe do Wrocka ( studia, mieszkanie, praca na wakacje), ekipa nam sie rozpadaa   :cry: :cry: przeraza mnie to, nowe miasto, nowi ludzie, tęsknota :(

No i wczoraj byla rocznica śmierci kumpla :(
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #623 : 2007-05-29, 22:02 »
hm no ona była zawsze przeciw temu żebym ja miała chłopaka -.- mimo że w moim wieku też miała... trudno poczekam aż przyjdzie. była 3 minuty w domu rozmawiała ze mną normalnie. wróci za godzinę- dwie.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #624 : 2007-05-29, 23:39 »
Czemu była temu przeciwna?


Edit: wyjaśniło się, uff. :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #625 : 2007-05-30, 08:22 »
nie wiem czemu... :/ w każdym bądź razie narazie jest ok :D zobazymy co bdzie jk wroce ze sql.. :/
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #626 : 2007-05-30, 08:47 »
 Porozmawiaj z siostrą szczerze. Szczera spokojna rozmowa zawsze pomaga.  Moja siostra (też starsza i to o 8 lat)  zawsze miała do mnie zaufanie. Mówimy sobie wszystko, nawet ona mówi mi o jakiś tam chłopakach itp.  A siostra to powinna być najlepsza i najbardziej zaufana przyjaciółka.

Ja też mam doła - błahy powód choć już nie mam siły
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Luka

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #627 : 2007-05-30, 09:05 »
A ja jestem jak jakiś Pokemon...
Mam doła. Już od bardzo długiego czasu. Rodzice widzą, ale nie są w stanie mi pomóc. A codziennie jest gorzej :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #628 : 2007-05-30, 09:48 »
Cytuj
Już od bardzo długiego czasu. Rodzice widzą, ale nie są w stanie mi pomóc. A codziennie jest gorzej :(
też bym chciała aby rodzicie widzieli że coś jest nie tak, aby zareagowali chociaż raz.
Zapisane

maciek

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #629 : 2007-05-30, 15:48 »
też bym chciała aby rodzicie widzieli że coś jest nie tak, aby zareagowali chociaż raz.
w sumie to też wiem coś o tym ...
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 28 zapytaniami.