Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przyszli rodzice:)  (Przeczytany 953 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Przyszli rodzice:)
« : 2003-08-18, 10:24 »
9 sposobów na sprawdzenie, czy jesteś już gotowa(y) zostać rodzicem:

Aby przygotować się do macierzyństwa: włóż szlafrok przymocuj na brzuchu worek z grochem. Trzymaj go tam 9 miesięcy. Po tym czasie wyjmij z worka 10 % grochu.
Aby przygotować się do ojcostwa, pójdz do najbliższej apteki, wyłóż cala zawartość portfela na ladę i oddaj aptekarzowi. Następnie pójdz do supermarketu i załatw, by cala twoja pensja była przelewana bezpośrednio na konto sklepu.
Aby przekonać się jak będš wyglšdały twoje noce, powinieneś chodzić po pokoju od 5 po południu do 10 wieczorem, noszšc mokry tobołek o wadze około 5 kilogramów. O 10 wieczorem odłóż tobołek, nastaw budzik na północ i idz spać. O północy wstań i chodz po pokoju z tobołkiem na rękach do godziny pierwszej. Nastaw budzik na 3 rano. Ponieważ nie możesz zasnšć, wstań o 2 i weź sobie cos do picia. Wróć do łóżka o 2. 45. Wstań, gdy budzik zadzwoni o 3. śpiewaj piosenki przy zgaszonym świetle do godziny. Ustaw budzik na 5. Wstań zrób śniadanie. Postępuj tak przez 5 lat. Sprawiaj wrażenie zadowolonego z życia.
Wydrąż melon, robišc mu z boku mały otwór o średnicy piłeczki pingpongowej. Zawieś na sznurku u sufitu i rozbujaj. Weź miseczkę wodnistej papki i spróbuj za pomocą łyżeczki przełożyć jej polowe do wnętrza bujającego się melona, udając przy tym, że jesteś samolotem. Druga polowe papki wylej sobie na kolana. Jesteś już gotów karmić roczne niemowlę. Aby przygotować się na karmienie raczkującego dziecka, rozsmaruj dżem na kanapie i wszystkich zasłonach. Ukryj paluszek rybny za szafa i zostaw go tam na parę miesięcy.
Ubieranie maluchów nie jest wcale łatwe, jak się wydaje. Kup ośmiornicę i siatkową torbę. Spróbuj włożyć ośmiornicę do torby tak by żadne jej ramie nie wystawało na zewnątrz. Czas przeznaczony na to zadanie: całe przedpołudnie.
Przygotuj się do wyjścia rano z domu. Czekaj pól godziny przed drzwiami do ubikacji. Wyjdz z domu. Wróć. Wyjdz i odejdz kilkanaście metrów od domu. Wróć. Wyjdz odął się bardzo powoli. Po drodze zatrzymaj się, by dokładnie przyjrzeć się każdemu niedopałkowi na chodniku, każdej gumie do żucia, każdemu papierkowi i każdemu martwemu owadowi. Wróć do domu. Krzycz głosno, że masz już tego dosyć, aż sasiedzi staną w oknach i z zaciekawieniem zacznš się na Ciebie gapić. Teraz jesteś już gotów, by zabrać swojego malucha na spacer.
Pójdz do supermarketu, zabierając za soba cokolwiek, co przypomina dziecko w wieku przedszkolnym. Najlepiej nadaje się do tego dorosły kozioł. Jeżli chciałbyś mieć więcej niż jedno dziecko, weź ze sobą kilka kozłów. Zrób sprawunki na cały tydzień, nie spuszczając ich z oczu ani na chwilę. Zapłać za wszystko, co kozły zjedzą lub zniszczą..
Naucz się na pamięć imion bohaterów dobranocek. Kiedy zorientujesz się, że śpiewasz podczas kąpieli "Ja jestem pan Tik-Tak", jesteś gotów, by zostać rodzicem.
Pamiętaj, aby wszystko to, co mówisz, powtarzać przynajmniej pięć razy.
Zapisane

kareena

  • Gość
Przyszli rodzice:)
« Odpowiedź #1 : 2003-08-18, 16:46 »
ja chyba nigdy nie zachcę dzieciaka.. a po przeczytaniu tego to już wogóle nie chce  :wink:
Zapisane

Doris

  • Gość
Przyszli rodzice:)
« Odpowiedź #2 : 2003-08-18, 19:58 »
fajne  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyszli rodzice:)
« Odpowiedz #2 : 2003-08-18, 19:58 »

Lalaith

  • Gość
Przyszli rodzice:)
« Odpowiedź #3 : 2003-08-19, 23:09 »
Znałam to już;) Bardzo mi się podoba;)
Zapisane

SKR

  • Gość
Przyszli rodzice:)
« Odpowiedź #4 : 2003-08-30, 14:33 »
Fajne fajne. Nie przeczytałam coprawda całego bo to jest strasznie długie (
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 23 zapytaniami.