Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Burunduki informacje  (Przeczytany 2220 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ishara

  • Gość
Burunduki informacje
« : 2003-08-24, 00:08 »
Czy wie ktoś co powinien mieć Bururnduk w klatce (prócz domu ściółki i gałęzi) i jak go oswajać? Ponieważ za parę dni będę miała Burunduka chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o ich oswajaniu.
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Burunduki informacje
« Odpowiedź #1 : 2003-08-24, 18:59 »
Po pierwsze : gratuluję  :wink:  po drugie...burunduk musi mieć najlepiej jak najwięcej atrakcji w klatce...powkładasz gałęzie tak żeby mógł sobie przeskakiwać z jednej na drugą to będzie się zapewne bardzo cieszył  :D  ...ja próbowałam dać mojemu kółko..ale to chyba nie był dobry pomysł :P wogóle w nim nie biegał...on zresztę potrafi godzinami przesiadywać na pięterku...i oglądać ludzi przez okno  :lol: możesz mu jeszcze urozmaicić klatkę...dając do niej...np jakąś miseczkę z ziemią czy czymś...albo coś innego..ogólnie chodzi o to że burunduki lubią kopać :wink: ..zresztą..co ja ci będę dużo mówić...obejrzyj sobie te zdjęcia i poczytaj : http://freehost08.websamba.com:8081/heidis-pages/chipmunks/cagemodels_eng.html   and    http://freehost08.websamba.com:8081/heidis-pages/chipmunks/cage_eng.html . Taak, a teraz oswajanie...tu będzie gorzej :P domyślam się, że burunduczek będzie młody więc większych problemów nie będzie...a jak go oswoić? hm... nie jestem przekonana czy jest jakiś uniwersalny i niezawodny sposób na oswojenie zwierza...to raczej zależy od jego charakteru..jedno jest pewne...trzeba wykazać dużą cierpliwość...w pierwszych dniach musisz wzbudzić jego zaufanie..dawaj mu jedzenie z ręki...możesz wtedy wołać go po imieniu, gwizdać itp...po niedługim czasie nauczy się przychodzić na ten określony dźwięk  :D  ( mojego Froda nauczyłam reagować na imię..a potem mój tata nauczył go jeszcze reagować na gwizdanie  :lol: ). Dobra...kończę :P ale tak ogólnie rzecz biorąc...burunduk zrobi wszystko dla orzeszków..więc zaopatrz się w całą ich paczkę  :lol:  :lol:

Pozdrowienia..i powodzenia  :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Ishara

  • Gość
Burunduki informacje
« Odpowiedź #2 : 2003-08-24, 19:09 »
dzięki wielkie Crystal. Orzeszków mam zawsze dużo w domu, jakoś się tak dziwnie dzieje, że większość z nich wędróje do brzuchów wiewiórekz parku a druga w ciastach :D, ale po tym jak dostane burunduka to ta pierwsza połowa najprawdopodobniej będzie lądowała w jego brzuchu :D. A i właśnie trochę czytałam co mu dawać do jedzenia (a raczej mój tata czytał) na jakiejś rosyjskiej stronie, ale chciałam się spytać czy w Polsce jest już jakaś specjalna karma dla nich?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Burunduki informacje
« Odpowiedz #2 : 2003-08-24, 19:09 »

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Burunduki informacje
« Odpowiedź #3 : 2003-08-24, 19:15 »
Na rosyjskiej stronce? uuuuu...podaj adres  :wink:  a co do karmy...to ja nie słyszałam...ażeby taka w Polsce występowała...a jeśli jest...to chyba tylko w Warszawie  :P  :roll:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Ishara

  • Gość
Burunduki informacje
« Odpowiedź #4 : 2003-08-24, 19:29 »
Ja tam nie zapamiętuje adresów stron (zapamiętałam całe dwa adresy hehe). Szkoda, że nie ma, ale mam nadzieję że wkrótce się pojawi w końcu burunduki się już rozpowszechniają :)
Zapisane

daisy

  • Gość
Burunduki informacje
« Odpowiedź #5 : 2003-08-27, 22:39 »
u nas można kupić niemieckie jedzonko ( mieszankę) dla burunduków firmy Vitakraft , kosztuje 11-13zł
Zapisane

Ishara

  • Gość
Burunduki informacje
« Odpowiedź #6 : 2003-08-29, 16:42 »
Dzięki daisy.
Najprawdopodobniej już jutro będę miała moje wymażone zwierzątko.
Jutro rano będę jechała do galierii dominikańskiej zobaczyć czy zakupili już dla mnie małego burunduczka :) :) :)
Zapisane

Ishara

  • Gość
Burunduki informacje
« Odpowiedź #7 : 2003-08-30, 18:38 »
Otóż była mała zmiana planów, ponieważ w galeri nie było małego burunduczka niestety, albo stety mama nie kupiła mi gryzonia tylko drapieżnika. Od dziś mieszka ze mną mały Fretek o imieniu Fret. Na szczęście czytałam kiedyś dużo o fretkach i wiem jak się nim zająć.
Wasze informacje nie poszły jednak na marne, ponieważ mam zamiar w przyszłości mieć jeszcze burunduczka :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 23 zapytaniami.