Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Co za bzdura!!!  (Przeczytany 5509 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monik@

  • Gość
Co za bzdura!!!
« Odpowiedź #30 : 2002-08-16, 09:40 »
Zemat literki to Ty jak najbardziej poznajesz, ale ze zrozumieniem sensu wypowiedzi to chyba masz poważne problemy! Zmiana a budowa to dla mnie dwie różne rzeczy, a Ty tego widocznie nie odróżniasz. Tak jak napisałam w poście(!) uprzejmie Cię odsyłam do pani w UM tel. (081)532-42-11. Skoro tak bardzo chcesz poznać ten przepis - myślę, że ona Ci wszystko dokładnie wyjaśni. Mnie niestety nie interesuje paragraf i numerek. I tak postawiłam takie ogrodzenie, jakie chciałam. I powiedz mi z łaski swojej, jakie plany wyrabialiśmy? Bo ja nic o tym nie wiem.
Następna sprawa - płot ZAZWYCZAJ stawia się na granicy a nie na środku posesji! Chyba że Ty robisz inaczej. A jeśli "chyba" nie jest określona - patrz wyżej. Odsyłam do pani w UM.
P.S. Jak zwykle - walnąłeś "czasowe użyczenie mienia" i dalej nie wiem, do czego to było! Możesz wyjaśnić?
A jeśli uważasz, że dasz radę wytknąć mi plecienie głupot, to zacznij od tego, żeby nie przekręcać moich słów.
P.S.2 Aniu - jestem jak najbardziej za karaniem złodziei i ponoszeniem przez nich bardzo bolesnych konsekwencji.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.