Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kagance...  (Przeczytany 7774 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galja25

  • Gość
Kagance...
« Odpowiedź #30 : 2002-08-27, 13:22 »
Oj, buldożeże czy ja napisałam, że jego psy są zwolnione???Nigdzie tak nie napisałam!słowo przywilej specjalnie, tak z przekorą napiosałam w cudzysłowie - "przywilej". Ale ok! Nie ma sprawy.
No właśnie, bardzo bym chciała żeby mi ktoś w końcu znalazł taki przepis-ale nikt nie potrafi! Taką to mamy uzdolnioną służbę mundurową.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Kagance...
« Odpowiedź #31 : 2002-08-27, 14:07 »
OK.
Fakt, nie pisalas, ze tak mowil, ale ze "maja" ten "przywilej". Skad mialem wiedziec, o co Ci chodzi?

Sluzby jak sluzby - tacy "patrolowcy" raczej niczego nie wymyslaja, ale jak klientowi podpadniesz, to popyta "uczonych w pismie" kolegow prawnikow na komendzie i klopot gotowy.

Ja bym poszukal samemu - zeby mnie nikt potem nie zaskoczyl :-)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Kaganiec
« Odpowiedź #32 : 2002-08-27, 20:40 »
Moja suczka ma metalowy i jak każy pies go nienawidzi (wiem że można psa przyzwyczaić do noszenia), rzadko kiedy chodzę z Tiną w kagańcu, ale za to zawsze na smyczy !!! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kaganiec
« Odpowiedz #32 : 2002-08-27, 20:40 »

mariusx

  • Gość
Kagance...
« Odpowiedź #33 : 2002-08-27, 21:48 »
Witam
Polecam kaganiec skórzany, troche więcej z nim kłopotu (brudzenie, czyszczenie, konserwacja), ale chyba dla psa jest wygodniejszy.
Zapisane

Galja25

  • Gość
Kagance...
« Odpowiedź #34 : 2002-09-30, 09:51 »
Nabyłam HALTI, tą obrożę uzdową i jest rewelacyjna!!! Mała, pies w niej SWOBODNIE oddycha, lekka, nie wygląda w niej jak bandzior, ma otwarty pyszczek, a w razie czego wspanilae się zaciska. Wypróbowane takze na psie, który ciągnie, i momentalnie idzie przy nodze (wystarczyło raz pociągnąć, ale wcale to nie zadaje bólu, zeby ktoś sobie tak nie myslał0. Ot, taka magiczna rzecz.Polecam. Szkoda, że tak żadko sie tego używa, trzeba to rozpropagować.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 21 zapytaniami.