Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Mam szanse?  (Przeczytany 2657 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« : 2003-12-01, 16:24 »
Chciała bym zapytac w tym poście czy jeżdżąc w osrodku w którym napewno nie wystartuje w zawodach jest jakaś szansa wystartować z włąsnym koniem???
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #1 : 2003-12-01, 16:52 »
nie do konca rozumiem twoje pytanie...ale jezeli dobrze sie domyslam to owszem,czemu nie?

Tafta

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #2 : 2003-12-01, 17:27 »
Możesz startować, ale będziesz musiała podłączyć się pod jakiś klub, w którego barwach wystartujesz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam szanse?
« Odpowiedz #2 : 2003-12-01, 17:27 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #3 : 2003-12-01, 18:07 »
Jeśli masz własnego konia i trzymasz go w stajni/klubie który nie jest zarejestrowany w PZjcie owszem możesz startowac w zawodach ale musisz siebie i konia zarejestrowac i zgłosic przynależnośc do jakiegoś klubu z twojego regionu który jest zarejestrowany w PZJ.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #4 : 2003-12-01, 18:43 »
eee..ale w najnizszych klasach czy to skokow czy rajdow czy ujezdzenia mozna startowac z wlasnym koniem jako niezrzeszony....no a potem jak chcesz cos wiecej to juz niestety takjak mowia dziewczyny

Kamelia

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #5 : 2003-12-01, 19:07 »
nio ja na szczęście mam taki komfort że jak będę chciała startować w zawodach to przygotuje mnie do nich normalnie moja instruktorka i wystartuje sobie w barwach naszego klubu :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #6 : 2003-12-01, 19:12 »
A czy trzeba coś zapłacić jak chce wystartowac??
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #7 : 2003-12-01, 19:28 »
No zazwyczaj są jakieś wpisowe, ale wszystko zależy od tego gdzie stratujesz
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #8 : 2003-12-01, 19:41 »
raczej zawsze sa wpisowe + ewentualne badania weterynaryjne no i oczywiscie koszt dojazdu i ewentualnego przenocowania konia na miejscu i twojego noclegu...

Forum Zwierzaki

Mam szanse?
« Odpowiedz #8 : 2003-12-01, 19:41 »

Agnes

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #9 : 2003-12-01, 19:41 »
nieważne, bo coś pokręciłam;)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #10 : 2003-12-01, 21:02 »
Tak sie niby mowi, ze w niskich klasach nie trzeba byc zrzeszonym. Ale ja jakis czas temu mialam wielkie problemy na zawodach (jestem zrzeszona oczywiscie), bo wlasnie sadzac, ze nie sa mi potrzebne zadne dokumenty na LL, wzielam ze soba jedynie karte identyfikacyjna konia a reszte papierow (karte rejestracyjna zawodnika i konia w ozj) zostawilam w domu. Nie chcieli mnie w ogole do startu dopuscic.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #11 : 2003-12-01, 21:53 »
eeee.....moja qmpela ze stajni pojechala na mp na l-ke i jakos nikt jej problemow tam nie robil,u nas tez startowala nie tylko zreszta ona i nie w jednych zawodach z tym sie spotkalam ze niezrzeszonych na najnizsze wpuszczaja

milkiwaj

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #12 : 2003-12-01, 22:00 »
no cóz... może gdzie stajnia tam obyczaj... niektórzy ludzie to biurokraci
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Mam szanse?
« Odpowiedź #13 : 2003-12-01, 22:05 »
Ja jestem z Wielkopolski.. U nas rzadko zdarzają sie zawody w których można wystartowac bez papierów.. Ewentualnie w toważyskich jakichś.. A i tak nawet tam karta szczepień konia czy ksiazeczka zdrowia jeźdzca bywa wymagana.. Ja jestem zarejestrowana w PZJ więc nie wiem jak to jest z tą przynależnoscią do klubu ale wydaje mi się,ze na oficjalne okręgówki to raczej trzeba mieć rej. OZJ.

Co do kosztów zawodów to z reguły (poza oczywiście dojazdem, jakimś wyżywieniem i ewentualnym noclegiem przy zawodach 2 dniowych) z reguły płaci się za start.. Koń moze iść 2 razy jednego dnia.. Każdy start to kwota 15-40 zł w zalezności od zawodów i wysokosci konkursu..

Myslę,ze zawody ogólnopolskie i ich koszt narazie Cię nie interesuje..
Dla zainteresowanych powiem tylko,ze to paskudnie drogie.. Nie dość,ze płaci sie wpisowe - 100 czy 200 zł (w zalezności od organizatora), boks - takze jest wtedy drozszy - jakieś 100-200 zł za całe zawody + jeszcze startowe za każdy parkur z osobna.. Do tego oczywiście hotel, wyżywienie i inne "drobiazgi..
O zawodach miedzynarodowych już nie wspominając.. :(
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Ritka

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #14 : 2003-12-01, 22:12 »
no i wszystko powiedzieli :P Ale raczej trzeba być zrzeszonym to oszczędzi wielu kłopotówl
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam szanse?
« Odpowiedz #14 : 2003-12-01, 22:12 »

awangarda

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #15 : 2003-12-01, 22:41 »
eee no i trza jeszcze cos tam umiec zeby startowac ;) :P
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #16 : 2003-12-01, 22:52 »
tylu zawodników widziałam, którzy cudem wsiadali na konia... wystarczy mieć dobrego konia... niektóre potrafią same pojechać parkur...
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #17 : 2003-12-01, 22:54 »
Ja konia jeszcze nie mam ale mam mieć i mam zamiar spróbować swoich sił jak juz będe miała tego rumaka... kto wie jak to będzie??
Zapisane

awangarda

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #18 : 2003-12-01, 23:08 »
eee ja to tam zawsze wychodze z zalozenia ze lepiej sie dobrze przygodowac niz startowac jak sie ledwo jezdzi :P
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #19 : 2003-12-01, 23:20 »
Ja mam zamiar dużo ćwiczyc tylko najpierw sie chce dowiedzieć co, jak i gdzie, a później brać się do roboty...
Zapisane

awangarda

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #20 : 2003-12-02, 15:34 »
hyh ja mam znajomych co sie przygotowuja kilka lat a i sukcesy marne mimo ze maja dorbr konie duzo cwicza i wogole... no ale moze tobie sie uda
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam szanse?
« Odpowiedz #20 : 2003-12-02, 15:34 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #21 : 2003-12-02, 17:14 »
zalezy jeszcze jakiej rangi sa zawody...jezeli takie od miedzy klubowe to mozna jechac nawet nie majac strasznie duzych umiejetnosci..oczywiscie podstawy byc powinny....

hyh mnie smieszy jak w jakiejs klasie powiedzmy p startuja3 konie i to jeden z jezdzcow jest taki tragicznie beznadziejny...jeszcze zadnych zawodow nie widzialam zeby kon mu nie wylamal nie pozrzucal itd,porzejedzi enawet na szyji ladujac a i to medal dostanie czy tam puchar...zalezy co rozdaja ;)

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #22 : 2003-12-02, 18:58 »
Ja tam narazie jeszcze nie zamierzam nic... w końcu nie odrazu kraków zbudowano ;).. ja poprostu tak z ciekawości, nie wiedzaiłam czy wogóle mam szanse. Bo ja najpierw musze wiedzieć co i jak a dopiero później postanawiam... Sama nie wiem czy wystartuje..?.. Ale kto wie?? Może jeszcze bym cos osiągneła bo z tego co mówiła kcian to mam nawet jakieś szanse ;) :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #23 : 2003-12-02, 20:48 »
ha mi sie najbardzij chcialo smac jak panna co w kadrze jest jechala C (ujezdzenie) w aromerze chyba i na kazdym zdjeciu ktore widzialam kon szedl z glowa w gorze hyhyh ale mimo wszystko dziwnym trafem miala wysoki % :/
zuzik na klubowych kazdy ma szans na regionalnych prawie kazdy a juz wyzej no to w wiekszoci ci co juz faktycznie jezdza bardzo dobrze albo jak maja dobr znajomosci hyh
Zapisane

Devila

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #24 : 2003-12-02, 23:52 »
Cytat: k_cian
eeee.....moja qmpela ze stajni pojechala na mp na l-ke i jakos nikt jej problemow tam nie robil,u nas tez startowala nie tylko zreszta ona i nie w jednych zawodach z tym sie spotkalam ze niezrzeszonych na najnizsze wpuszczaja

ojj...K-cian nawet u nas na regionalnych w skokach niezrzeszonych nie wpuszczają na L...... więc nie wiem  :?:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #25 : 2003-12-03, 14:49 »
na ujezdzenie wpuszczaja bez problemu z tego co zauwazylam,marta na midstrzostwa polski do koczka tez jechala jako niezrzeszona i nikt nic nie mowil z tego co wiem,no a na skokach...cos mi sie zdaje ze na listach startowych zdarzylo mi sie widziec niezrzeszonych....to ja juz sama nie wiem

Zuzika

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #26 : 2003-12-03, 15:20 »
To fajnie ... Może kiedyś spróbuje...
Zapisane

Devila

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #27 : 2003-12-03, 18:17 »
Jeśli chodzi o ujeżdżenie to może i tak, ale sokoki napewno nie....w supraśli nawet pewne osoby nie dostały dyplomów, przełożyli miejsca, ob nie mieli składek zapłaconych w ozj
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam szanse?
« Odpowiedz #27 : 2003-12-03, 18:17 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Mam szanse?
« Odpowiedź #28 : 2003-12-03, 18:21 »
nom glownie na podstawie ujezdzenia co wiem na 100% ze puszczali na start no i na 100% na rajdach dopuszczaja bez prblemu..moze rzeczywiscie cos misie pokielbasilo co do skokow

Ritka

  • Gość
Mam szanse?
« Odpowiedź #29 : 2003-12-03, 19:28 »
chodzi o niezrzeszenie w ujeżdżeniu? nie puszczają.. chyba że takie bardzo podwórkowe i po koleżeńsku
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.