Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Nauszniki  (Przeczytany 6891 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kfiatek

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #30 : 2003-12-04, 21:58 »
Co do mówienia, że coś jest "wsiowe"
To to jest tym bardziej nie na miejscu, bo jeżeli ktoś ze wsi zajżałby tutaj, mógłby się obrazić...
Dlanas "niastowych" "wiejskie" jest gorsze, ale może to być dla kogoś obraźliwe, więc radzę się czasem zastanowić..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #31 : 2003-12-04, 23:03 »
te chustki fajne są, sama chciałma sobie kupić ale ostatnioz robiłma sie starszna skneruska :P przeliczyłma sobie w rozumku z jeszcze 5 zl i będzie jazda a po co mi take g***o na głowe :P Jak mi żal na cś kasy to do razu taki argument sobie dam, że mi się od razu odechciewa. aprezenty dl akoleżanek kupuje zazwyczaj za kase rodzicow :D będę na zawodach na bank :D t rozejrzesie,tam pewnie nauszniki będą tanie.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #32 : 2003-12-04, 23:08 »
eee ja tam mieszkam na wsi... i jaakos mnie nierusza jak ktos mowi ze cos jest wsiowe... bo teraz na wsiach to coraz wiecej miestowych mieszka niez takich rasowych chlopkow z wiejskimi rodzinami chodujacych krowki i majacych pola i traktory...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nauszniki
« Odpowiedz #32 : 2003-12-04, 23:08 »

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #33 : 2003-12-04, 23:09 »
wsie są fajne :D mamy domek na wsi i uwielbiam tam byc. w ferie świąteczne tam pojedziemy. jak będę dorosła to będę miała stajnie na wsi :D
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #34 : 2003-12-04, 23:14 »
no na wsi fajowo jest tzn ja dokladniej na tkim jakby wsiowym osiedlu mieszkam no na samym koncu miasta tylko ze to wczesniej byla wies a zbudowali osiedle to to niby teraz osiedle a nie wies ale i tak wszyscy mowia ze to wqies bo to w srodku lasu hyhy ale wole tu mieszkac niz jak w centrum mieszkalam...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #35 : 2003-12-04, 23:20 »
fajnie masz :) ja widze z moich okien dwa bloki na przeciw z drugiej strony meiskznaia widze 3 na przeciw  a z boku to nie wiem :Ptroszke trawy, metalowe barierki bamberski sklep NETTO śmietniki :D drzewka jakieś podobno rosną :D. a na wsi to co innego :D z jednej srony drzweka z drugiej las  z trzeciej pole :D z czwartej dom sąsiada :P a często tam gdzie drzewka to pasą się koniki albo na polu widzę dziewczynę galopującą :D chciałabym tam mieszkać ale to chyba po studiach.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #36 : 2003-12-04, 23:33 »
ajj no wlasnie tam gdzie wczesniej mieszkalam to z jednaj strony widko na szkole:/ z drugiej na mur tzn tyl garazy smietnik i 2 bloki z boku blok a drugiego boku nie ma bo to blizniak byl :P
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #37 : 2003-12-05, 21:03 »
a ja mieszkam w samiuteńkim centrum łodzi... przy początku deptaku... i mam piekny widok na trzy ogrmne stare kaszxtanowce... duże podwórko ze sporym skalniakiem i trawniki... :)nawet oczko wodne mamy ze strumyczkiem :D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #38 : 2003-12-05, 22:36 »
no to ładnie :D ja mam może oczko wodne po deszczu albo jak sie rozpuści śnieg :D. nie mieszkam w centrum, w dzielnicy raczej na oboczu ale ardzo zamieszkałej.same bloki, jak warszawski Ursynów
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nauszniki
« Odpowiedz #38 : 2003-12-05, 22:36 »

Ritka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #39 : 2003-12-06, 10:23 »
a ja z jednaj strony mam ulicę stajcję CPN i naprzeciw blok, a z drugiej małe bloczki a za bloczkami widze daleeeko :P więcej małych bloczków :) no i śliczne zachody słońca :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #40 : 2003-12-06, 11:59 »
a ja mam fajnie bo mieszkam tak że mam ciszę i spokój a jednocześnie mogę dośjść do centum na nogach (chodzi mi o centrum miasta a nie tzw. centrum wsi :P )
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #41 : 2003-12-06, 17:47 »
Ja tam na wsi mieszkam i tego nie ukrywam.... Ale za nic w swiecie nie chciałabym mieszkac w miescie...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #42 : 2003-12-06, 18:50 »
rodzice specjalnie dla mnie si przeprowadzili do maista
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #43 : 2003-12-06, 21:59 »
co do nauszników to na targach kosztują 20 zł :D
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #44 : 2003-12-06, 22:20 »
Byłaś na targach?
a znasz może plan na jutro?"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nauszniki
« Odpowiedz #44 : 2003-12-06, 22:20 »

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #45 : 2003-12-06, 22:24 »
zaraz będzie na temacie "zaraz się ugryzę"
idę jutro
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #46 : 2003-12-06, 22:28 »
dzieki!!!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #47 : 2003-12-07, 07:50 »
eee ja to lubie to ze w miescie mieskam z mama a nie z tata na wsi:) bo jak ja do 22 o pdowurku sie zule..jak bym mial wrcac na wies?..a do sklepow?..a do kina?..nie nie wies pry miescie to jescze ale i tek za daleko..a jak tkos miewwszka takiej wsoi daleko od jakigo duzego miesta to normlani oprzerabane.,.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #48 : 2003-12-07, 07:51 »
poztym w miesic jets duzo facetow mozna na klubowki chodzic i  nie poznasz rwsysakisch.a. w takiej malej wsit o prktycznie wrzyskich znasz i wrzsyc wrzysko wiedza..a wudym miesice tak nie ma t jets fajne..idziesz na klubókw i poznajesz8 chłoapkó z kardzym  cos ten a potem  nara i luz.. na napsneyej spotkasz kojnych 8 fajnych bo w miestach ich duuuooo..ja to tam lubie  ze w miscie..ae szkoede ze w łodzi..wolala bym w jaies poznaniu..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #49 : 2003-12-07, 17:21 »
czemu wolałabyś Poznań?
Ciapka, moje życie wygląda caaaaałkiem inaczej od Twojego :) Ty to masz luuuuz :) Nie potrafiłabym żyć tak beztrosko
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #50 : 2003-12-07, 19:59 »
eee ja to siem tam na mojej wsi do poznej nocy zule :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nauszniki
« Odpowiedz #50 : 2003-12-07, 19:59 »

milkiwaj

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #51 : 2003-12-07, 20:43 »
ja też kocham wieś... żałuję że mieszkam w miescie,,, trudno... wiem, że w przysżłości to zmienie
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nauszniki
« Odpowiedź #52 : 2003-12-08, 14:24 »
A ja lubie miasto :) Ewentualnie mogłabym mieszkac gdzies pod miastem. :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Nauszniki
« Odpowiedź #53 : 2003-12-08, 19:26 »
Ja tam wies kocham :)... chociaz w miescie mieszkam niestety :(.. ale na koniki to na wies jezdze zawsze :)... tak lepiej :)... i tez juz wszystkich znam :)... sie nie martwie, ze jestem brudna czy cos.. :D...  Ja chce na wsi miszkac! :)...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #54 : 2003-12-08, 19:41 »
kiedy byłam mała to zawze do budy psa wchodziłam... bawiłam sie ze wszystkimi kundlami zawszonymi i budowałam tamy w błocie...
nie mówie juz o piaskownicy....
nalezy dodac że w waakcje codziennie rowerkiem do sąsiedniej wsi do ciotki, żeby krowy podoić :D
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #55 : 2003-12-08, 23:15 »
ojjj u mnie na wsi to nikt niechodzi brudny ja to jak do szkoly jade to moge gorzej wygladac niz jak mam wyjsc z psem na "spacer" po mojej wsi hyhyhy[/quote]
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #56 : 2003-12-09, 17:22 »
Tak ejst na wsi. Jak mamy en dom na wsi to się o tym przekonałam. Ja normlanie,w  najgrszych ciuchach tam chodze do sklepu czy nad jeziorow wszyscy takie extra dżinsy czy cos na spacerki czy do sklepie :P. A ja pierwszyraz  wżyciu pogłaskałam krowe na polagrze :P niby tam na wsi są krowy ale nie mamy znajomych co mają krowy, przecież nie wejde do domu i sie spytam czy moge do krow :P a osiołka to pierwsyz raz pogłaskałam w disneylandzie :P  do nikogo nie chciał przyjść a ja sposobem końskim zwołałam go trawką hehe :)
jak chodze do tych koni na wsi je pogłaskać to już cała wieś wie. śmieszne to jest :P Czasami małe dzieci podbiegają do mnie i sie mnie wyputują o wszystko :P wieś jest śmieszna :)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #57 : 2003-12-09, 20:27 »
ja lubie jeździć na wieś, ale nie chciałbym tam mieskzać..
nie mogłabym chyba zrezygnować z miejskich wygód..
ale na wakacje... czemu nie?? nie ma lepsego miejsca..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nauszniki
« Odpowiedz #57 : 2003-12-09, 20:27 »

milkiwaj

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #58 : 2003-12-09, 21:03 »
jakich miejskich wygód??
świeżego mleka rano... albo upieczonego w piecu chleba??? a może prawdziwej kaszanki ?
wschodów słońca i zachodów... czystego poweitrza??? natury dookoła??
tej frajdy kiedy sie jedzie na trag lbo rodzi sie cielak albo prosiaczki...
czy ogniskla po żniwach?? kocham wieś całą... łącznie z trudem żniw, w któych nie raz brałam udział, błotem jesieni usypanym złotem, czerwienią liści... snieżnych zasp i siarczystego mrozu wieczorem przed stajnią...
a dom... no cóż... nie musi być wcale taki wiejski ze sławojką... a z traktorem może stać samochód pod jednym dache :)...

to jest moja wieś... gdzie ludzie kazdego znaja i patrza na niego z góry... gdzie jeden sasiad chce udupić drugiego... i tylko nieliczni umieją dochować przyjaźni... ale ja ie tam wychowałam... i polubiłam wieś z jej zaletami i wadami, któych jest całkiem sporo...
Zapisane

awangarda

  • Gość
Nauszniki
« Odpowiedź #59 : 2003-12-09, 23:32 »
aaa rewina co w koncu kupilas?? bo my tu o wsiach gadamy a to pos o prezecie :P:P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 27 zapytaniami.