Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowy roborek :)  (Przeczytany 647 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Nowy roborek :)
« : 2003-12-19, 13:16 »
U mnie w domu od dzisiaj mieszka chomiczek. Myślę, że to roborek. Moja poprzednia chomcia zakończyła swój żywot 10 grudnia :( Czy roborki muszą mieć towarzysza i czy wolno brać je na ręce? Na jakiejś stronie czytałam, że nie poleca się brania ich na ręce bo są bardzo szybkie i zwinne. A sprzedawca w sklepie powiedział, że lubią być same.... a w necie czytałam coś innego  :? Jak to w końcu jest?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

kasiata

  • Gość
Nowy roborek :)
« Odpowiedź #1 : 2003-12-19, 14:52 »
Ej no jasne że tżeba je brać na ręce innaczej by każde zwierze zwariowało , a może nawet i zdechło  :(
Musisz go brać na zwierze ...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Nowy roborek :)
« Odpowiedź #2 : 2003-12-19, 14:57 »
kasiata, ale lepiej w obrebie akwa i klatki, bo moga zwiac
Roborki sa bardzo towarzyskie i samotnosc skraca im zycie. Jaka to plec??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nowy roborek :)
« Odpowiedz #2 : 2003-12-19, 14:57 »

Arwen

  • Gość
Nowy roborek :)
« Odpowiedź #3 : 2003-12-19, 15:35 »
Roborki najlepiej czują się w towarzystwie. W końcu to chomiki stadne. Mozna je brać na ręce, ale trzeba byc bardzo ostrożnym.

Pozdro
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Nowy roborek :)
« Odpowiedź #4 : 2003-12-19, 20:06 »
Wiecie, chyba się pomyliłam.... :P to jednak chomiczek dżungarski, samiczka. Nie ma jeszcze imienia. Jest nawet dosyć oswojona :) Kiedy miałam ją na rękach to nie uciekała.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Cathycash

  • Gość
Nowy roborek :)
« Odpowiedź #5 : 2003-12-23, 19:39 »
jeśli kupiłaś jednego dżungarka, dobrze że to samiczka. Są bardziej towarzyskie i raczej nie tolerują innych chomów. (oczywiście są wyjątki)
Np. Antos :) Kupiła w zologiku chomika roborowskiego i dżungarka (były w jednym akwarium nie chciała ich roździelać). babka zamykałą sklep :(
I by musiała oodać  zwierzaki do hurtowni. Jak bedzie otwarte po świętach to Kasiata uratuje jeszcze jednego chomka :D
P.S ten sklep jest na ulicy ZAMIANY w WARSZAWIE na stacji metra STOKŁOSY (od razu wychodzi się na zamiany idzie kawałek i schodkami w dół sklep LEGWAN)
Jest tam dużo przymilnych szczurków, takie kochane czarno-białe, białe i beżowe ŚLICZNE i już OSWOJONE :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.