Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Jakich programów do rozmów na necie używacie ?  (Przeczytany 10168 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jestem ciekaw jakich programikow uzywacie do komunikowania sie na necie. W watku mozecie napisac dlaczego uzywacie taki a nie inny, ew. jesli uzywacie paru to tez mozecie napisac ;)

Wpisalem tylko 6, reszta istniejacych komunikatorow jest w tak znikomym uzyciu ze chyba nawet nie warto tego wspominac.
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #1 : 2003-12-09, 10:07 »
Ma się rozumieć..że GG!  :lol:  Używałam też przez dosyć krótki czas Tlen (teraz wole helem oddychać :P) ...ale wolałam powrócić do starego, poczciwego acz psującego się niekiedy -  GG!  :lol:  Właściwie to nie wiem czemu tak...po prostu przyzwyczaiłam się do niego, a poza tym GG jest  chyba najbardziej rozpowszechnionym programem tego typu..więc można przez niego rozmawiać z większą ilością osób niż przy użyciu innego komunikatora :mrgreen:   :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

hexe

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #2 : 2003-12-09, 10:36 »
zaznaczylam tlen bo najczesciaj z niego korzystam,ale do tego jeszcze stare i uznane gg i msn.to ostatnie sluzy mi glownie do kamerki.a jak juz
wszystko mi siada to icq :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedz #2 : 2003-12-09, 10:36 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #3 : 2003-12-09, 10:44 »
Ja uzywam tlena. GG sluzyl mi tylko do zarejestrowania numerka, potem juz wszystko leci przez Tlen ktory potrafi laczyc sie z serverami GG i normalnie uzywac tak jakby sie mialo GG. Ma to spore plusy, po pierwsze wyglad, i wygodne okienko do pisania.
GG nazwac okropnym to malo powiedziane, jesli chodzi o wyglad i interface - to po prostu beznadziejny koszmarek... Do tego tlen ma sporo dodatkow (podobnie jak powergg), wszystkie mozna znalesc na stronie ( http://tlen.biz ).
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #4 : 2003-12-09, 10:45 »
ja mam GG ale to tylko z racji tego ze sie co pare dni przenosze z miejsca na miejsce i to mi sie latwo instali... a w katowicach mam tlena
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

hexe

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #5 : 2003-12-09, 10:56 »
Cytat: xeite
Tlen ktory potrafi laczyc sie z serverami GG i normalnie uzywac tak jakby sie mialo GG.

moze i to wygodne ale nie raz sie przekonalam ze potrafi to polaczenie robic psikusy ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #6 : 2003-12-09, 10:59 »
Oj tam ;) To zwykle jest z winy serverow nie samego programiku hihi
Zapisane

kareena

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #7 : 2003-12-09, 11:01 »
ja wole to pokopane gg. ;) jest przynajmniej proste i bez zbędnych fajerwerków (no dobra wiadomosci graficzne to zbedna rzecz ale i tak tego nie uzywam:P)  kiedys uzywalam odigo, ale jak sie przyzwyczailam do gg to odigo wydaje mi sie niewygodne :P w tlenie o ile pamietam byly koszmarne buźki ;) probowalam tez komunikator .net czy jakos tak, ale nie polecam bo spam przysyłają a poza tym to kopia gg. a co do icq i mirandy.. az wstyd ale tego nawet jescze nie uruchomilam.. do kamery to uzywam netmeeting, ale rzadko ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #8 : 2003-12-09, 11:02 »
Kareena buzki spokojnie sie da wymienic, nikt cie nie zmusza do uzywania tych standardowych, looknij na te strone, buziek tam od cholery :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedz #8 : 2003-12-09, 11:02 »

kareena

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #9 : 2003-12-09, 11:06 »
i tak pewnie zostane przy gg chocby z powodu przyzwyczajenia ;) ale obiecuje ze przyjrze sie tlenowi dokladniej :wink:
Zapisane

hexe

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #10 : 2003-12-09, 11:09 »
ja kiedys probowalam netmeetingu ale jakos mi nie chcial dzialac wiec przezucilam sie na yahoo ale tam za to jakosc kamerki byla do bani wiec zostalam na msn i powiem wam ze jakos idzie ale za to kamerke mojego chlopaka dosc czesto wyrzuca hihi chyba programik jest selektywny i sam sobie dobiera uzytkownikow ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #11 : 2003-12-09, 11:11 »
Kar: Przyjzyj sie bo warto :) tam na stronce masz pelno fajnych pluginow (np. automatycznie wstawiajacych ci do statustu nazwe piosenki ktora wlasnie sluchasz na winampie, albo tytul filmu co ogladasz na media playerze), sa dodatki co zmieniaja wlasnie te emoty o ktorych pisalas, sa tez inne bajerki - np. zmiana ikonek na pulpicie na calkiem inne, jest pelno skorek, w ogole totalny wypas. Warto sie temu z bliska przyjzec :D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #12 : 2003-12-09, 11:11 »
Uzywam GG, chyba z przyzwyczajenia juz... :) Od poczatku mam ten sam nr, mam na liscie sporo osob, i tak juz narazie zostanie :D
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #13 : 2003-12-09, 11:15 »
Cytat: hexe
ja kiedys probowalam netmeetingu ale jakos mi nie chcial dzialac wiec przezucilam sie na yahoo ale tam za to jakosc kamerki byla do bani wiec zostalam na msn i powiem wam ze jakos idzie ale za to kamerke mojego chlopaka dosc czesto wyrzuca hihi chyba programik jest selektywny i sam sobie dobiera uzytkownikow ;)


Netmeeting juz dogorywa, nie bedzie rozwijany, a w przyszlych wersjach windowsa go wycofac maja. Ma go wlasnie przejac MSN messanger, to fakt ma dobra jakosc obrazu w porownaniu z yahoo... :)

Gdyby tylko mniej wywalal kamerki bylo by spoko, dodam tylko ze polskie tlumaczenie jest dziwne, mozna sie posmiac z komunikatow, ktore przerastaja forme nad swoja tresc.
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #14 : 2003-12-09, 12:13 »
ja mam gg od dawna i jak narazie niczego innego nie próbowałam bo nie widze takiej potrzeby
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedz #14 : 2003-12-09, 12:13 »

Mlody

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #15 : 2003-12-09, 15:14 »
Tlen !! Bije na glowe opcje w porownaniu do gg... :D
Uzywam go jako  klienta gg ;) a emoty po podmienieniu sa owiele lepsze niz w gg, jak i same te mordy tlena mozna wymienic ;)
Przerzucilem sie na tlen z przymusu bo gg mi wysiadlo :P
Jest jeszcze konnetk na mojim kompie ale ten mi sie nei podoba i Miranda ktora jest swietna pod wzgledem opcji :)
I tlen ma swietne skorki, nie to co w gg ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #16 : 2003-12-09, 17:38 »
Był już taki temat, ale widzę, że został "odnowiony"  :)
Ja używam oczywiście GG  ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #17 : 2003-12-09, 17:43 »
Wiesz upodobania do programow z czasem sie zmieniaja, szczegolnie po roku, bo z tego co pamietam to rok temu taka ankieta byla, a to wystarczajaco odlegly czas do odnowienia tematu :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #18 : 2003-12-09, 20:41 »
Ja używam GG :). Najlepiej przez gg mi sie pisze, tlen mnie wnerwia. Wole słoneczka niż jakieś zielone głowy :P. No i emoty mi sie podobają, poprostu wygodniej mi na GG i tyle ;). Z tlenu korzystam jak chce wysłać SMSa albo jak normalne GG nawali.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #19 : 2003-12-09, 20:55 »
Magda, w tlenie da sie ustawic tak zeby nie bylo glow ale ikonki i emoty wygladaly identycznie jak na GG, a wtedy tlen nie ma sobie rownych :)
Zapisane

Mlody

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #20 : 2003-12-09, 21:57 »
Dalbym tu screana jaki moj tlen jest pikny to byscie wszyscy odrazu go zainstalowali :P xeite daj mi mozliwosc wlepienia screana ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedz #20 : 2003-12-09, 21:57 »

Ash

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #21 : 2003-12-10, 10:11 »
Uzywam Gadulca. Wlasciwie nie wiem dlaczego - pewnie dlatego, ze znajomi, z ktorymi chcialam pogadac, tez maja GG. Jak dla mnie dziala dobrze i nie narzekam  ;) . Z tego co widzimy w wynikach ankiety, chyba wlasnie Gadulec jest najpopularniejszy.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #22 : 2003-12-10, 10:34 »
Wlasnie Mlody dobry pomysl z tym screenem :) nie musisz dawac zalacznika, wsytarczy ze wyslesz gdziesz na jakies www zdjecie i podlinkujesz tutaj w . Jak juz chcesz sie tym zajac to dodaj tez screena z okna rozmowy, a nie tylko widoku kontaktow.

W ogole jesli ktos ma te wkurzajace reklamy w oknie rozmowy tlena to latwo je wywalic, robiac maly wpisik w odpowiednim pliku windowsa.
Zapisane

Gopi

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #23 : 2003-12-10, 12:23 »
Ja mam gg, screana z tlena już kiedyś dostałam od kuzyna, całkiem całkiem ;) Tylko jak go sobie zainstalowałam to później włączam komputer a jego już nie ma! Rozpłynął sie normalnie! Albo któryś brat kochany mi usunął, albo Gopi ofiara zgubiła :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #24 : 2003-12-10, 13:58 »
GyGy :lol:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #25 : 2003-12-10, 14:29 »
Nie mam gdzie podeslac screana a moj tlen jest sliczniutki :)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #26 : 2003-12-10, 15:52 »
Tak wyglada tlen Mlodego:
http://zwierzaki.org/tlen.jpg

Moj wyglada ladniej musze przyznac :)
Zapisane

Mlody

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #27 : 2003-12-10, 16:02 »
Cytat: xeite

Moj wyglada ladniej musze przyznac :)


Kurde, dawaj screan ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedz #27 : 2003-12-10, 16:02 »

Raffy

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #28 : 2003-12-10, 18:15 »
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG :lol:
Zapisane

carragan

  • Gość
Jakich programów do rozmów na necie używacie ?
« Odpowiedź #29 : 2003-12-11, 09:27 »
GG i talk phona ale teraz na GG jakos nie mam czasu ani checi wiem uzywam foruma :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.