Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)  (Przeczytany 1099 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aguchna

  • Gość
Interesują mnie opinie na temat Waszych doświadczeń z różnymi trenerami (ujeżdzeniowi, skokowi oraz wszechstronni). Czy znacie trenerów godnych polecenia, ze współpracy z którymi jesteście zadowoleni, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie, a sposób przekazywania przez nich wiedzy nie pozostawia nic do życzenia...?

Jeżeli ktoś wolałby nie wypowiadać się publicznie, zapraszam do korespondencji mailowej: ag_uchna@o2.pl
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #1 : 2003-12-17, 15:48 »
ja raczej nie z Warszawy ani okolic,ale chciałam się wypowiedzieć na temat mojej instruktorki.w sumie ma ona większość zalet.jak ona coś tłumaczy to rozumię,dużo mi wytłumaczyła i mnie nauczyła za co jestem jej bardzo wdzięczna.pod względem nauki nie mam zastrzeżeń do niej.wielkim plusem jest to że bardzo w nas wierzy i w naszej mozliwości(pierwsza instruktorka wogóle w nas nie wierzyła,miała swoich pupilków i wiecie jak jest) no i jak justyna się wkurzy bo czegoś ktoś nie chce zrobić to tak będzie truła,że na 100% zrobisz to co ona każe.A jak nadal nie chcesz to wodze w rękę i biegasz z konikiem :D hehe :)) ale podejście ma super do każdego :)) potrafi spokojnie,delikatnie,ale stanowczo coś tłumaczyć czy kazać.bardzo mi się to podoba,ale z cierpliwością ostatnio u niej coraz goprzej dzięki pewnej marcie która nic nie rozumie,nic do niej nie dociera i wogóle.dziewczyna jeździ ponad rok czasu a nadal robi podstawowe błędy które inne osoby łapią bardzo szaybko.poprostu dziewczyna nie ma do tego smykałki i w rezultacie pani się denerwuje,a tamta dalej nic nie potrafi....nawet klnąć instruktorka zaczęła ze złości na nią :P jaja jak berety :D a jedynym minusem jej jest to,że bardzij jje zależy na pieniądzach niż na dobru koni....bywa i tak
Zapisane

awangarda

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #2 : 2003-12-17, 16:33 »
ojjj jeden minus ale jaki znaczacy i bolesny....nielubie takich ludzi nawedt jakby w dupe uprzejmi byli nienawidze takch osob...
a o trenerach zawiele nienapisze bo jak pisac to o wszystkich albo o wiekszosci by trzeba bylo a mi sie niechce:P
moge polecic tylko w 100% najlepszego trenera ujezdzenia p.J.Wierzchowskiego. kochany jest i super jezdzidzi, i super tlumaczy:) treningi z nim to jedna wielka polewka przy okazji ktorej wqiele sie uczy:) jest bosski:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedz #2 : 2003-12-17, 16:33 »

Morticia

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #3 : 2003-12-17, 19:06 »
O  Mister Wierzchowski jest super Sczególnie jak już trochę czasu się go zna :wink: Ja polecam jeszcze Tomka i Izę Kowalskich ostatnio wygrali Championaty młodych koni dla koni zagranicznych a Iza była 3 w klasyfikacji ogólnej
Ale jest mały problem jak chce się mieć dobrego trenera...Kasa :( Choć wcale się nie dziwie że tyle biorą bo w niektórych klubach h jazdy ze zwykłym insruktorem kosztuje 30 zł i to jest zdzierstwo
Zapisane

awangarda

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #4 : 2003-12-17, 19:50 »
ee u wierzchola sie placi ok 1500 zl za utrzymanie konia za trening konia i trening jezdzca nie jest to duzo jak nA trenera takiej klasy bo np. trener sarapata bral tyle samo no ale tu nie ma co porownywac bo sarapata powiedzmy sobie szczeze do najlepszych trenerow w nienalezy jesli chodzi juz o jakas jezde lepsza typu kl.C...
Zapisane

aguchna

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #5 : 2003-12-18, 08:56 »
A gdzie ma swoją stajnie J.Wierzchowski i ile kosztuje u niego indywidualny trening z dojazdem do klienta (jeżeli takowe w ogóle prowadzi)? Czy możecie mi podać namiary na niego...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #6 : 2003-12-18, 15:21 »
pewnie gdzieś koło Kielc bo tam mieszka awangarda. chyba ze sie myle
Zapisane

awangarda

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #7 : 2003-12-18, 15:48 »
on ma stajnie pod lublinem :) namiarow niepodaje z regul (ochrona danych osobowych i te sprawy :P ) jednak jesli chcesz naprawde z nim jezdzic to ppo prostu pojedz do nieghgo jego stajnia jest w jakubowicach niedaleko lublina tragic mozna bez problemu... acha a do ludzi niedojezdza bo nie ma na to czasu...
Zapisane

Morticia

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #8 : 2003-12-18, 16:27 »
To zależy do kogo nie chce przyjechać :P Ale to już inna historia :wink: Fakt jest że dużo nie bierze a trenuje dobrze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedz #8 : 2003-12-18, 16:27 »

awangarda

  • Gość
Profesjonalni TRENERZY (Warszawa i okolice)
« Odpowiedź #9 : 2003-12-18, 19:15 »
morticia wiesz facet ma zaryp totalny teraz wiec watpie ze by dojezdzal na treningi gdzie daleko czy blisko nawet czasem jezdzi po polsce konsultacyjnie, okazyjnie... :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 22 zapytaniami.