Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Nieśmiałość  (Przeczytany 8262 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Staffka

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #60 : 2005-02-20, 10:37 »
No tak Pao zgadzam sie
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Nieśmiałość
« Odpowiedź #61 : 2005-02-22, 08:57 »
Niesmialośc jest to cecha która ma coraz łagodniejszy wpływa na moje życie.Gdy byłam malutka wstydziłam się nawet powiedzieć dzień dobry sąsiadom a do dalszej rodziny i nieznajomych praktycznie woguóle sie nie odzywałam. I na wszystkie pytania typu: ile masz juz latek? chodzisz do przedszkola? nie odpowiadałam, no czasem pokiwałam głową :roll: . A teraz moja niesmialośc przybiera troche łagodniejszą postać. dużo sie zmieniło od kąd mam psa. Często chodze z nim na spacerki, jeżdże z nim do parku w którym jest zawsze duzo psiarzy. I zawsze wtedy my stoimy i gadamy a psy sie bawią. Psy to chyba mój ulubiny temat i zawsze mam duzo do powiedzenia :P . Naprawde  fajnie jest  wymienic sie doswiadczeniami z ludźmi ktorzy maja taką samą pasje. :wink: nieśmiałość wtedy znika. 8)
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Nieśmiałość
« Odpowiedź #62 : 2005-02-22, 12:05 »
wada.. niczego nie mozesz zalatwic, bo od razu czerwienisz sie jak burak i nie mozesz wykrztusic z siebie ani slowa..
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

Nieśmiałość
« Odpowiedz #62 : 2005-02-22, 12:05 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Nieśmiałość
« Odpowiedź #63 : 2005-02-22, 12:12 »
ja tez bylam nie smiala ale odtad kiedy mam psa bardzo sie zmienilam moge nawet podejsc do obcega pana i sie spytac ile piesek ma lat

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Nieśmiałość
« Odpowiedź #64 : 2005-02-22, 14:03 »
Cytuj

odtad kiedy mam psa bardzo sie zmienilam moge nawet podejsc do obcega pana i sie spytac ile piesek ma lat

Ja tak samo, dokładnie!
 Psiarze toz reguły bardzo mili ludzie... 8)
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #65 : 2005-02-24, 15:05 »
WADA  :roll:
Zapisane

Rhea

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #66 : 2005-02-24, 23:11 »
JA z natury nie jestem wstydliwa, wręcz przeciwnie jeśli trzeba potrafię być chamska, bezczelna, wredna i szczera aż do bólu! Ja też nieśmialość uważam za wadę, gdyż lubię gdy jest wszystko jasne i sprecyzowane!!!
Zapisane

Gopi

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #67 : 2005-02-25, 16:30 »
Cytuj
Ja też nieśmialość uważam za wadę, gdyż lubię gdy jest wszystko jasne i sprecyzowane!!!


Rhea, a mogłabyś bardziej sprecyzować, bo nie rozumiem jak to się do siebie ma?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #68 : 2005-02-25, 20:19 »
Cytat: Gopi
Cytuj
Ja też nieśmialość uważam za wadę, gdyż lubię gdy jest wszystko jasne i sprecyzowane!!!


Rhea, a mogłabyś bardziej sprecyzować, bo nie rozumiem jak to się do siebie ma?

taaak... nie ma jak precyzja ;)
a poza tym można być nieśmiałym i precyzyjnym oraz konkretnym... jedno drugiego nie wyklucza
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Nieśmiałość
« Odpowiedz #68 : 2005-02-25, 20:19 »

Gopi

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #69 : 2005-02-25, 20:49 »
Cytuj
a poza tym można być nieśmiałym i precyzyjnym oraz konkretnym... jedno drugiego nie wyklucza

No i właśnie o to mi chodziło Pao, dlatego zadałam Rhei pytanie, czyby nie mogła tego precyzyjnie wyjaśnić, co chciała powiedzieć :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #70 : 2005-02-25, 21:12 »
Cytuj

nie mogła tego precyzyjnie wyjaśnić,

przecież
Cytuj

nieśmialość uważam za wadę, gdyż lubię gdy jest wszystko jasne i sprecyzowane

i wszystko jasne, że ciemne ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

k_lap

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #71 : 2005-03-03, 15:00 »
Nieśmiałość... to chyba nie do końca wada, ale na 100% cecha, która w pewien sposób utrudnia człowiekowi życie.
Ja na szczęście nie mam z tym najmniejszych problemów i nieśmiałość to obca cecha dla mnie :) Ja zawsze kiedy chcę, mówię to co myślę, pokazuję to co czuję... Nie wiem czy to dobrze czy źle. Myślę, że jeśli w pewnych sytuacjach zachowa się umiar to raczej dobrze (stwierdzam na podstawie własnych doświadczeń).
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #72 : 2005-03-14, 20:20 »
ja jestem nieśmiała, ale tylko w nawiązywaniu kontaktów...i to jest niestety moja największa wada...nawet wiem z czego ona wynika, ale ciężko jest mi ja przezwyciężyć..:(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #73 : 2005-03-14, 21:56 »
Cytuj

...i to jest niestety moja największa wada...nawet wiem z czego ona wynika, ale ciężko jest mi ja przezwyciężyć

tak długo jak będziesz myslała o tym w kategoriach wady to nie przezwyciężysz...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Nieśmiałość
« Odpowiedź #74 : 2005-03-15, 16:37 »
to zalezy od sytuacji. ale smialosci mozna sie z czasem nauczyc, tak przynajmniej mnie sie kiedys tam udalo :P i szczerze mowiac lepsze to od tej calej niesmialosci
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Forum Zwierzaki

Nieśmiałość
« Odpowiedz #74 : 2005-03-15, 16:37 »

MaŁren

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #75 : 2005-03-15, 17:08 »
Cytuj

tak długo jak będziesz myslała o tym w kategoriach wady to nie przezwyciężysz

hmm..może i tak, ale nie umiem myśleć inaczej...muszę znaleźć kogoś, kto pomoże mi to przezwyciężyć ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Nieśmiałość
« Odpowiedź #76 : 2005-03-15, 17:16 »
Ja nie jestem niesmiala
po prostu sie nie wstydze ale niesmialosc jest moim zdaniem barziej wada

Agata:)

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #77 : 2005-03-15, 17:32 »
Ja jestem dość śmiałą osobą, ale czasem boję się poznawać nowych ludzi. Po prostu boje się, że nie zaakceptują mnie i wyśmieją...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #78 : 2005-03-15, 18:00 »
Cytuj

hmm..może i tak, ale nie umiem myśleć inaczej...muszę znaleźć kogoś, kto pomoże mi to przezwyciężyć

po pierwsze umiesz, tylko o tym nie wiesz a mysląc w ten sposób sama sie ograniczasz
op drugie nie musisz i uwierz, że to co osiągniesz dla samej siebie jest o niebo trwalsze niz cokolwiek zrobione dla innych (mówię tu o swoim rozwoju a nie pomocy innym)

powodzenia :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

thrilly

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #79 : 2005-03-15, 18:09 »
nie wiem czy już tu pisałam czy nie ale nieśmiałość to wada wada wada ja nie jestem nieśmiała, ale jak się wygląda tak jak ja to nie można być śmiałym ehh   :evill:  :cry:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Nieśmiałość
« Odpowiedź #80 : 2005-03-15, 18:25 »
mnie fakt że nareszcie mamy lekcje z facetami pozwolił zobaczyć że faceci wcale nie są tacy strasznie, ba! teraz to ja sobie przy nich chyba za bardzo pozwalam :P wniosek z tego prosty, przy onych jestem bardziej wyluzowana, co nieraz ma zły wpływ na otoczenie lub na danego onego... 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieśmiałość
« Odpowiedz #80 : 2005-03-15, 18:25 »

MaŁren

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #81 : 2005-03-21, 20:51 »
Cytuj

po pierwsze umiesz, tylko o tym nie wiesz a mysląc w ten sposób sama sie ograniczasz
op drugie nie musisz i uwierz, że to co osiągniesz dla samej siebie jest o niebo trwalsze niz cokolwiek zrobione dla innych (mówię tu o swoim rozwoju a nie pomocy innym)

oo dzięki...myślę że już jest coraz, coraz lepiej...niedługo będę mogła być z siebie dumna :D tylko, że w stosunkach, że tak powiem "damsko-męskich" wciąż pozostane nieśmiałkiem...zwłaszcza, jeśli będzie chodziło o coś więcej-ale wtedy to chyba najodważniejsza dziewczyna trochę mięknie, więc się nie martwię -będzie dobrze....mam nadzieję ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #82 : 2005-03-21, 21:09 »
Cytuj

ale wtedy to chyba najodważniejsza dziewczyna trochę mięknie, więc się nie martwię -będzie dobrze....mam nadzieję

mięciutka jak kaczuszka ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Bonsai

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #83 : 2005-03-21, 22:27 »
Stajemy się tacy, jak o sobie myślimy.
Nie myślcie o tym, że jesteście nieśmiałe - przeciwnie, że świat stoi przed Wami otworem i macie siłe i odwage go zdobyć :)
To kwestia psychiki, trzeba nad nia pracować :)
Choć czasami nie warto sie zmieniać.
Swiat powinien nas zaakceptowac takimi, jakie jesteśmy i nie warto się na siłe zmieniać. Tylko troszke, tak, aby nie odstraszać ludzi skrajnymi zachowaniami :) Skrajność nigdy nie jest fajna :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nieśmiałość
« Odpowiedź #84 : 2005-03-21, 22:46 »
"ze wszystkich dróg, wybierz najtrudniejszą" przysłowie buddyjskie
wyzwania pozwalaja się kształtować :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Nieśmiałość
« Odpowiedź #85 : 2005-03-23, 19:23 »
A mogę się czymś pochwalić? :P :oops: Z reguły jestem strrraaaasznie nieśmiała. Niedawno spodobał mi się pewien chłopak. Dzisiaj powiedziałam mu "cześć", a on mi odpowiedział :P :P W życiu nie myślałam, że się na to zdobędę :lol: Może większości wydaje się to błahostką, ale dla mnie to ogromny sukces ;) :o
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

polna_mysza

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #86 : 2005-03-23, 21:56 »
Cytat: becia
Może większości wydaje się to błahostką, ale dla mnie to ogromny sukces

brawo ...
Ja bym nie miała tyle odwagi ;)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Nieśmiałość
« Odpowiedź #87 : 2005-03-24, 13:37 »
W moim przypadku to jest bardzo złożona sytuacja z tą nieśmiałością :;d: Dla mnie to nie problem zacząć rozmowę z kimś nieznajomym,w barze czy restauracji, na ulicy bez skrupołów mogę odezwać się do chłopaka,który akurat wpadł koleżance w oko ;)  Co innego jeżeli chłopak zaczyna rozmowę i w dodatku mi się podoba...wtedy nagle się zamykam,dostaje rumieńców itd. Wolałabym w każdym przypadku być śmiała i odważna,ale coż bywa...
Dla wszystkich, "mniej odważnych", naprawdę warto się przełamać, bo zawsze można tylko zyskać nigdy stracić. Zapomnijcie o tym,że się rumienicie, trzeba to olać i tyle,a zresztą wiem z własnego doświadczenia,że wielu chłopakom bardzo się podoba,jak dziewczyna się rumieni:)(to rada co do relacji damsko męskich ;) ) tak samo w innych przypadkach, strach trzeba zostawić daleko w tyle, oddychać głęboko,policzyć do 10 i iść śmiało do przodu.
Powodzenia!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieśmiałość
« Odpowiedz #87 : 2005-03-24, 13:37 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Nieśmiałość
« Odpowiedź #88 : 2005-03-28, 22:18 »
my będziemy kręciły nasz pierwszy film.. tyle że nie będzie to film normalny. raczej bardziej chory. ale my też jesteśmy chore więc jakoś powinno pjść. boję się tylko że któraś z nas nie będzie umiała się przełamać i wszystko sięposypie. i tu chyba wyjdzie moja nieśmiałość  :lol:  którą zawsze trzymam w kieszeni na wszelki wypadek  :wink:
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Nieśmiałość
« Odpowiedź #89 : 2005-04-15, 19:52 »
a ja nie wiem...czasami mi sie wydaje ze jestem niesmiała a czasami nie..ale ja lubie konkretne rozmowy nie umiem rozmawiać tak o niczym jak moje koleżanki ze cały czas nawijają...może bardziej...małomówna..?..
ale wkurza mnie pewna wada..raczej pesymistyczne nastawienie do życia...jak np.mam gdzies wyjść ze znajomymi,albo z ludźmi których nie znam za bardzo,albo z jakimś znajomym +pare osób których w ogóle nie znam...to podświadomie rozumuje..ee..pewnie bedzie nie fajnie..pewnie sie nie dogadam z tymi 'nowymi' albo sie nie polubimy..wiem ze to jest beznadziejne i walcze z tym..ale czasami tez sie odzywa jakies takie lenistwo..a może zostane w domu,przynajmniej bedzie spokój ,a nie będe gdzies łazic...ale jestem głupia :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 27 zapytaniami.