Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Alergia  (Przeczytany 605 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasja

  • Gość
Alergia
« : 2004-01-01, 22:03 »
Kochani forumowicze.
Poradżcie co mam robić w wypadku, gdy mój mysiak Bandzior ma alergię na wszystkie trociny i na granulat "pigwa" który bardzo pyli (byłam z nim u weta).W chwili obecnej ma papierowe ręczniki, ale mam w jego klatce jeszcze 5 myszek i jak nasikają we wszystkie rogi, to zapach jest intensywny i muszę zmieniać im ściółkę codziennie.Może jest jakiś lepszy granulat, bo siano też uczula i nie chcę mu zrobić krzywdy.


Szczęśliwego Nowego Roku życzą Bandzior,Mysia, cztery młode i Pinky oraz Ja dla wszystkich zwierzaczków i ich właścicieli z tego forum.  :)   :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #1 : 2004-01-01, 23:08 »
Jest jeszcze podobny do pigwy zwirek tylko, ze sie nie pyli i nazywa sie cat's dream. Moze warto sprobowac ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #2 : 2004-01-02, 11:16 »
cat's dream. Mój szczuras tez ma uczulenie ale na białko... wierz mi jest jeszcze gorzej...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Alergia
« Odpowiedz #2 : 2004-01-02, 11:16 »

Carlunia

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #3 : 2004-01-02, 15:37 »
A moge wiedziec przy okazji czym sie objawia ta alergia na zwirek i na bialko u Twojego szczurka Doshu? Tak z ciekawosci. U krolikow mniej wiecej wiem, ale u gryzoni nie mam pojecia :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #4 : 2004-01-02, 18:15 »
Swędząca skóra, szczurek się drapie -----> strupki
I drobne ilości krwi z noska. :(

Biedny szczurasek, tak kochał mączniaki, serek biały itd....


***********************

Rosa ma już kumpli :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #5 : 2004-01-02, 19:42 »
Dosha: jak tak to uwielbial jesc to faktycznie dla niego nieciekawie :roll: ALe ma pewnie jeszcze inne przysmaki ;) I gratuluje nowych domownikow. To ile jest w sumie tych skoczkow? Rose i ?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #6 : 2004-01-02, 19:56 »
Rose (rołs, jak ta z titanica) lub Rosa ---> taka szarutka z ciemno czerwonymi ślipkami
Hubert ---> czarno biały samczyk z wąsami po jednej stronie czarnymi, a po drugiej białymi :)
Euro ---> samiczka, koloru dzikiego (szaro,brązowa) z białą blamkąna grzbiecie . Trochę się o nią martwie, może jest zazdrosna o samczyka? Siedzi w naczynku z piaskiem zamiast się bawić z Hubim i Roską...
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #7 : 2004-01-02, 20:00 »
Na pewno szybko sie do siebie przyzwyczaja ;) Pewnie potrzeba im troszke czasu, ze poznac nowe miejsce i przywyknac do siebie :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Alergia
« Odpowiedź #8 : 2004-01-02, 20:34 »
mam nadzieję :) Są takie żywe...  Zastanawiam się nad jednym. Jak siękupuje chomy,świnki,myszki,króliki itd to są malutkie... widac ze to dzieci. A wszystkie sprzedawane skoczki które widziałam były juz wielkosci dorosłego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Alergia
« Odpowiedz #8 : 2004-01-02, 20:34 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.