Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM  (Przeczytany 4999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niuka

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #30 : 2002-11-21, 18:18 »
Łzy mi ciekną, po co ja na to weszłam  :cry: ...
moze tym ludziom co tak sie zwierzetami "zabawiają" wszczepic jeszcze jedna twarz albo zostawic im nie srzyta rane na glowie tak zeby sobie pognilo (tak dla jaj) co im tam zalezy prawda? moga zyc z 2 parami oczu i "ufokiem" na glowie. niech na sobie robia barbarzynskie eksperymenty. niestety reszta zdjec mnie tylko zemdlila ale te pierwsze z malpami, kotami i krolikami w laboratoriach...  :cry:
Zapisane

Ewelinka

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #31 : 2002-11-21, 18:52 »
Ja również teraz się strasznie czuje :? Zerknęłam z czystej ciekawości o co chodzi w tych fotkach i tylko kilka przejrzałam i o kilka za dużo ! W sumie to nie wiem co myśleć na temat zamieszczania tych linków, bo z jednej strony mogą uświadomić a z drugiej mogą niekorzystnie wplynąć na psychikę, ale jedno wiem i praktykuje, od kilku miesiecy zwracam uwage na kosmetyki tylko te niestestowane na zwierzętach, myśle ze choc w nieiwelki sposob przyczynia się to do ratowania ich. Jeste m ciekawa czemu takich doświadczeń nie przeprowadzają na ludziach tylko na tych bezbronnych zwierzakach !!!???!!! W ogóle swiat jest bez sensu i zawsze cierpią niewinni !!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

lawenda7

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #32 : 2002-11-21, 19:34 »
w takim razie ja nawet nie chce tam zagladc! !!!!!!!!!!!!!! :cry:  :grr:  :cry:  :grr:  :cry:  :grr:  :cry:  :grr:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #32 : 2002-11-21, 19:34 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #33 : 2002-11-21, 19:40 »
Ranny bonde! Ja piernicze! Straszne! Okropne! Okrutne! Jak masz ogloszenie Grzesio to nie osoowaj tylko zeby ludzie wiedzieli, zeby tak nie proobowali!!!!! OKROPNE!!! Jaki człowiek jest!!! !!!!!! Weszłam na to znowu i juz nie wejde!  :grr:  :evil:  :grr:
Zapisane

niuka

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #34 : 2002-11-22, 17:08 »
Lawenda nie wchodz prosze.
ja normalnie nie reaguje tak na takie zdjecia ale te byly straszne a sie okazuje ze sa jeszcze gorsze.
po co oni robia takie zdjecia?? :cry:
Zapisane

Saba

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #35 : 2002-11-22, 18:23 »
Ja też nie zdecydowałam się na wejście po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy. Miałam zamiar, ale widziałam już okropne zdjęcia zwierząt i nadal dokładnie pamiętam fragment okrutnego filmu, który widziałam chyba z 10 lat temu, a z tego co tu czytam te stronki prezentują coś jeszcze straszniejszego...  :(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.