Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: rodzeństwo  (Przeczytany 588 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
rodzeństwo
« : 2004-01-12, 14:33 »
Jeżeli macie parke np. chomików, myszoskoczków itp. to czy jest to rodzeństwo bo ja jak kupowałam moje myszoskoczki to mi kobie ta w sklepie mówiła żebym sobie parke kupiła to będa młode. Ale mało kto myśli o tym że młode rodzeństwa moga mić wady genetyczne. To takie małe zwierzaki że chyba niektórym się wydaje ze to nieważne.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Buffy

  • Gość
rodzeństwo
« Odpowiedź #1 : 2004-01-12, 17:17 »
Hmm.. Otóż to, takiej kobiety należy zapytać, czy są to młode z jednego miotu. A po za tym, jeżeli decydujesz się na parkę i na późniejsze potomstwo, zastanów się, czy rzeczywiście chcesz podjąć się takiej poważnej chodowli. Jeżeli okaże się, że nie chcesz zatrzymać wszystkich młodych, należałoby za wczasu dowiedzieć się, czy miałabyś komu je oddać i czy ten ktoś jest odpowiedzialny. ;) To tyle -powodzenia w kupnie i (jeżeli) chodowli ;)  :lol:  :)
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
rodzeństwo
« Odpowiedź #2 : 2004-01-14, 22:30 »
Eee nie chodziło mi  o to czy jak ktoś kupuje to czy sie nad tym zastanawia. Ja już od 5 lat mam 4 myszoskoczki ale wszystkie samiczki 2 zjednego i 2 z drugiego miotu
tzn w sumie juz mam tylko 2 myszoskoczki bo 2 już z dechły no cuż takie jest zycie
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

rodzeństwo
« Odpowiedz #2 : 2004-01-14, 22:30 »

Buffy

  • Gość
rodzeństwo
« Odpowiedź #3 : 2004-01-16, 15:28 »
W kązdym bądź razie, całkiem możliwe jest, iż mogą to być zwierzaki z jednego miotu... raczej sie sklepowi tym nie interesują, jak znam życie  :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.