Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Teksty na lekcjach  (Przeczytany 634 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
Teksty na lekcjach
« : 2004-01-18, 10:05 »
piszcie jakie śmieszne teksty na lekcjach wypowiedzieli wasi qumple!

U nas ostatnio na muzyce babka pytała takiego Pawła a on taki troche nie kumaty.No to babka mówi kto napisał tekst do ballady (jakiejś tam) był to słynny polski pisarz a paweł na to -Jan Sebastian Bach/Cała klasa się smiał jak najęta ja też  :lol:  :lol:  :lol:

Albo na przyrodzie Agnieszka odpowiadała co moze być źrudłenm prądy(dlA niewidzących chodzi tu o akumulator baterie itd) a Aga na to-pralka!Jeju też siara na całego się uśmialiśmy.

Hehe też na przyrodzie babka pyta nas o jakiegoś ptaka ktory nie lata (nielot) a chciałabym dodać że niedawno mieliśmy lekcje o owadach.no to cała klasa się zgłasza babawybiera marcina a marcin na to-mrówka! :wink:  :wink:  :wink:

No i mi też się przydarzyła wtopa :) No bo znowu na przyrodzie była taka tabelka "ssaki w przyrodzie" i trzeba było napisać co robią ssaki w przyrodzie.(wiecie hodziło o np hippopotama który roznosi pyłki)a ja zaczynm czytać i dopiero babka mi uświadmiła że to co czytam jest źle...Przeczytałam o tym że osa zapyla kwiaty A pani na to-czy osa to ssak?Ale naszczęście kazała mi przeczytać drugą tabelke i miałam dobrze :) dlatego uniknełam większej siary ...  :roll:

No to teraz wy piszcie! :wink:  :wink:
Zapisane

navel

  • Gość
Teksty na lekcjach
« Odpowiedź #1 : 2004-01-18, 10:23 »
a u nas na geografi pani pyta takiego jednego z naszej klasy 'z czego jest zbudowana wyzyna.....(costam)' a on na to ' z wapniaków'....  :lol:  :lol:  :lol: cała klasa w śmiech, a on oczywiscie dostal 1...
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Teksty na lekcjach
« Odpowiedź #2 : 2004-01-18, 12:33 »
hmmm, a ja....chyba nie pamietam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Teksty na lekcjach
« Odpowiedz #2 : 2004-01-18, 12:33 »

Zwierzaczek

  • Gość
Teksty na lekcjach
« Odpowiedź #3 : 2004-01-18, 13:48 »
Miałam podobną przygodę na muzyce tzn. mój kumpel, otóz pani pyta go co "sławnego" skomponował Vivaldi, przedtem pani pytała inne osoby i one mówiły o innych kompozytorach że np. kilka oper, kilka mazurków, a Dawid na zadane pytanie: 4 opery  :lol:  :lol:  :lol:  chodziło o 4 pory roku  ;)

Albo po przerwie swiątecznej pani z matem. pyta kto się stęsknił za szkołą, oczywiście cisza  :) a tu nagle głośne JA od Pawła, który nic się nie uczy i robi sobie ciągle wagary i wszyscy w śmiech łączniez panią  :lol:  :lol:  :lol:

Albo robią kawały pani z polaka, bo się nazywa Zając i mówią o marchewkach i w ogóle,żeby ją zdenerwować  :)

eee i wiele wiele innych ....  :P  :P  :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.166 sekund z 21 zapytaniami.