Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaźń D-M  (Przeczytany 5519 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Visenna

  • Gość
Przyjaźń D-M
« : 2004-01-30, 17:32 »
Proste pytanie:

Czy Waszym zdaniem istnieje przyjaźń damsko-męska?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #1 : 2004-01-30, 17:47 »
Moim zdaniem moze ona istniec, ale... po jakims czasie uczucie kogos albo D albo M moze przerodzic sie z przyjazni w milosc...i jesli ta druga osoba, nie odwzajemni tego uczucia, konczy sie przyjazn a osoba zakochana cierpi....ehh...Ale jednka moze istniec!!!  :D Szczerze mowiac chcialabym cos takiego przezyc zeby miec faceta przyjaciela, on moglby miec swoja dziewczyne, a ja chlopaka a sami bylibysmy dla sibei przyajciolmi. Do tej pory jednka nie zdazyla mi sie taka sytuacja...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #2 : 2004-01-30, 18:04 »
jasne że istnieje, sama mam w klasie kolegę-przyjaciela :mrgreen:. Można z nim o wszystkim pogadać, poradzić się, pożartować... i nie wyobrażam sobie jakby mogło być "coś więcej"... on jest po prostu jak bardzo dobry znajomy przy którym jest się całkowicie wyluzowanym, i tyle :wink:.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaźń D-M
« Odpowiedz #2 : 2004-01-30, 18:04 »

iwa

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #3 : 2004-01-30, 18:11 »
:roll: chyba raczej nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko- męska. a to z prostego powodu- d i m są już tak "zaprogramowani", że zawsze pojawi się coś więcej, nawet choćby w myślach :) mi, jak narazie nie wyszła żadna PRZYJAŹŃ z m :( taka na serio, bo kolegów mam dużo- dziwne bo na roku mam 80 babek i 4 panów :wink: zawsze któraś ze stron przeginała i się psuła czysta przyjaźń...ale może kiedyś jeszcze to się zmieni i uwierzę w przyjaźń d-m :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #4 : 2004-01-30, 19:28 »
Ja mam przyjaciela. Jasne, że istnieje taka przyjaźń!
Zapisane

emir

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #5 : 2004-01-30, 23:08 »
istnieje, ale jedynie w przypadku bardzo młodych jednostek, albo gdy obie jednostki są "zajęte" ;)
Zapisane

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #6 : 2004-01-30, 23:26 »
według mnie jest mozliwa
mam takiego kumpla :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #7 : 2004-01-31, 00:10 »
To pytanie jest chyba bardziej do osob starszych odemnie :P. To normalne ze sie przyjaznie z chlopakami :))... Chyba ze chodzilo o taka większą przyjaźń (przyjaciel-przyjaciółka)..
Zapisane

kasia

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #8 : 2004-01-31, 09:10 »
Uwazam, że taka przyjaźń istnieje. Sama jestem tego dowodem. I jak dla mnie jest lepsza niż przyjaźń z innymi dziewczynami. Bez głupich kłótni, konkurencji itd.
I nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że ustnieje tylko u młodszych....  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaźń D-M
« Odpowiedz #8 : 2004-01-31, 09:10 »

Lalaith

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #9 : 2004-01-31, 11:05 »
A ja uważam, że istnieje. Sama mam przyjaciela, bliskiego :) I jest gut ;)
Zapisane

LuisE

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #10 : 2004-01-31, 11:58 »
oczywiście, że istnieje.
Zapisane

mili

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #11 : 2004-01-31, 12:26 »
tak, ale zadrza się rzadziej niż przyjaźń damsko damska, lub męsko męska
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #12 : 2004-01-31, 12:37 »
Uważam, że taka przyjaźń jest możliwa i chciałabym, żeby tak było.  Mam dobrego kolegę, ale jeszcze nie mogę nazwać go przyjacielem, chociaż wszystko jest na dobrej drodze ;)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #13 : 2004-01-31, 14:03 »
A ja uważam, że nie istnieje taka przyjaźć. Prędzej czy później któraś ze stron bardziej się zaangażuje i kończy się to tak, że ktoś cierpi.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #14 : 2004-01-31, 14:08 »
A ja tak nie uważam. W moim przypadku i mojego przyjaciela było tak, że ja się w nim kiedyś zakochałam, a on mnie nienawidził. Po roku czy dwóch bardziej się poznaliśmy i jestesmy przyjaciolki. a tak na prawdę to paczką 5-osobową. 4 dziewczyny i on chłopak. I jest git :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaźń D-M
« Odpowiedz #14 : 2004-01-31, 14:08 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #15 : 2004-01-31, 14:57 »
Cytat: norris
jasne że istnieje, sama mam w klasie kolegę-przyjaciela :mrgreen:. Można z nim o wszystkim pogadać, poradzić się, pożartować... i nie wyobrażam sobie jakby mogło być "coś więcej"... on jest po prostu jak bardzo dobry znajomy przy którym jest się całkowicie wyluzowanym, i tyle :wink:.


dokladnie :wink:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #16 : 2004-01-31, 16:45 »
Mialam dwoch przyjaciól męskich... w jednym się zakochałam a drugi zakochał się we mnie.
Aha, jesli od razu wiadomo ze to cos wiecej, to sa to kontakty bardziej... wstydliwe... i jest podryw ;) a jak to jest przyjazn to raczej flirtow nie ma i jest totalny luz... ale predzej czy pozniej ktoras ze stron sie przelamie i bedzie łubu dubu :P
Zapisane

Zorba

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #17 : 2004-01-31, 17:34 »
Istnieje.Miałam kiedyś przyjaciela był on takim prawdziwym przyjacielem mogłam mu wszystko powiedzieć zresztą kiedyś z nim chodziłam...Ale 2 lata temu zmienił się.Dokucza mi,kłamał mojemu chłopakowi(on też był jego przyjacielem),i tak to sie skonczyło teraz w ogóle ze sobą nie gadamy..
Zapisane

kasia

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #18 : 2004-01-31, 18:13 »
Cytat: Trinity...
A ja uważam, że nie istnieje taka przyjaźć. Prędzej czy później któraś ze stron bardziej się zaangażuje i kończy się to tak, że ktoś cierpi.

Nie zawsze tak jest...
Ale często....
Miałam kogoś, kogo traktowałam co najmniej jako bardzo dobrego kolegę, jeśli nie przyjaciela. Ale on to odbierał inaczej...  :roll:
Zapisane

onka

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #19 : 2004-01-31, 21:52 »
ja uwazam ,że jest
 :wink:
mam bardzo dobrego przyjaciela takiego "od wszystkiego" i zawsze moge na niego liczyć
a jeszcze powiem,ze taka przyjaźń D-M jest duzo mocniejsza i stabilniejsza od takich D-D w moim przypadku akurat (chociaz ja zawsze mialam więcej kolegów niz kolezanek stad moze to swierdzenie ,chyba :roll:  )
chociaz wiem,że gdybym tylko dała jakis "zank" przyjaźń nie byla by juz tylko przyjaźnią więc w sumie sama sobie zaprzeczam i potwierdzam zdanie tych którzy twierdza,że przyjaźn tylko jako przyjaźń D-M istniec nie może
Zapisane

Visenna

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #20 : 2004-02-01, 08:59 »
To teraz ja się wypowiem (bo w końcu założyłam ten temat) :) Ja nie mam przyjaciółki, mam za to najwspanialszego przyjaciela na swiecie. Moge mu wszystko powiedzieć, on pociezy i w razie czego przytuli. I ja nigdy o nim nie myślałam, jako o "materiale" o chłopaka. Gdyby miało być coś więcej to nie wiem jak bymsię zachowała. Ale na razie cieszę się tą przyjaźnia, którąmam ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaźń D-M
« Odpowiedz #20 : 2004-02-01, 08:59 »

siba

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #21 : 2004-02-01, 10:52 »
Zazdroszcze tym , ktorzy maja przyjaciol w osobie drugiej plci. Ja osobiscie niecierpie ogolnie bab ,ale niestety  z facetami zawsze konczy sie tak samo.
Zapisane

kasia

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #22 : 2004-02-01, 11:25 »
Problem w tym, że u mnie często też się tak kończy, na szczęście nie zawsze  :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #23 : 2004-02-01, 12:04 »
Uwazam, ze taka przyjazn istnieje i czesto jest trwalsza i bardziej wartosciowa, niz przyjazn w obrebie jednej plci... Ale jest tez obarczona ryzykiem, ze moze przerodzic sie w cos wiecej  :roll:
Zapisane

Visenna

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #24 : 2004-02-01, 17:05 »
Ale za to jeśli przerodzi się w coś większego z obu stron, to to jest dopiero piękne uczucie (pewnie- tak myślę ;) )
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #25 : 2004-02-01, 17:20 »
Cytuj

Ale za to jeśli przerodzi się w coś większego z obu stron, to to jest dopiero piękne uczucie (pewnie- tak myślę  )

Święta racja, bo nie ma nic lepszego jak się zakochać ze wzajemnością w przyjacielu, a nie chować się po kontach przed jakimś nie znanym, do którego się wstydzimy podejść. Ja osobiście mam chlopaka przyjaciela, można sie jego spytać, jakby się zachował na miejscu chłopaka który mi się podoba, jakbym mu powiedziała prosto w twarz to co myśle .. itp.. Tak samo . Już bardziej jest nie możliwa przyjaźń obu tych samych płci, taka bez zawiści..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Visenna

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #26 : 2004-02-01, 17:57 »
Bo w miłości musi byc też miejsce na przyjaźń, na której ta miłość powinna się opierać ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #27 : 2004-02-01, 19:05 »
Cytat: adrenalina
Ale za to jeśli przerodzi się w coś większego z obu stron, to to jest dopiero piękne uczucie (pewnie- tak myślę ;) )

Chyba dobrze myslisz, bo u mnie wlasnie tak sie stalo  :D
Ale mam tez inncyh meskich przyjaciol, z ktorymi zadnych podekstow nie ma i nie bedzie  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaźń D-M
« Odpowiedz #27 : 2004-02-01, 19:05 »

olc!a

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #28 : 2004-02-01, 19:12 »
Uważam, ze taka przyjaźń jest możliwa, ale zdarza się rzadko... Najczęściej kończy się niezbyt dobrze :(
Zapisane

Marta1357

  • Gość
Przyjaźń D-M
« Odpowiedź #29 : 2004-02-01, 20:42 »
uwazam ze przyjaźń d-m  jest mozliwa
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.