Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Amstaf czy Staffik?  (Przeczytany 27574 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #30 : 2002-09-18, 15:39 »
Buldog, i Ty się dopiero teraz tym pluszakiem chwalisz :?:  Wstyd, tak długo przystojniaka ukrywać.


O boshe, zaśliniłam kompa w pracy  :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

majka1

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #31 : 2002-09-18, 16:09 »
ale facet, buldog on jest pięęęękny. Sama mam przez płot hodowlę takich stworków i są nieziemskie nie wiem jak można ich nie kochać a ciężkie są jak nie wiem co i żeczywiście biegną nie patrząc gdzie.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #32 : 2002-09-18, 16:10 »
A bo ja wiem, czy to sie zaraz chwalic trzeba?

Nie przyszlo mi wczesniej do glowy, zeby go tu wrzucac. Monik@ mnie tak jakos "natchnela" dzisiaj ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #32 : 2002-09-18, 16:10 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Amstaff czy Staffik?
« Odpowiedź #33 : 2002-09-18, 16:23 »
Buldog!
Masz coooooooooooolowego psa!
Wygląda jak połączenie  :D  z  :grr:  :)
Mi także podobają się oba psy, tylko jednak bardziej wolę Asta, ponieważ wygląda tak jakoś dostojniej:)


Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

majka1

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #34 : 2002-09-18, 16:28 »
ja tam bym kochała każdego psiaka to że mam ASt to był przypadek, chociaż przemyślany. Zawsze chciałam mić albo AST albo bullteriera albo beagla ale ropiętośc co? Jest Lotilda i kocham ją na zabój, byłby bullik też bym kochała, tyle że teraz najbardziej podobaja mi się właśnie AST-y ciekawe dlaczego? :D
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #35 : 2002-09-18, 16:33 »
Cytat: Buldog

Nie przyszlo mi wczesniej do glowy, zeby go tu wrzucac. Monik@ mnie tak jakos "natchnela" dzisiaj ;)


Monik@, awansowałaś na muzę  :lol:  :lol:  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #36 : 2002-09-18, 18:48 »
No tak...

Jakos na to wyglada  :roll:  8)  ;)  ;)  ;)
Zapisane

Galja25

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #37 : 2002-09-18, 22:14 »
Czyli wszystko w myśl przysłowia "Kto się czubi ten się lubi"!!! 8) Wogóle tak słodko tu na forum się zrobiło, że ho ho, aż miło, jak wchodze na inne tylko zerknąć to aż blllle się robi i nie chce mi się tam być nawet 5 minut.
Buldożer jest piękny(chociaż pamietam jak to się kiedyś ze mną sprzeczałes ile to on ma wad i takie tam bzdury ;) , ale ja wiedziałam swoje - Hihihihi). Pozdro dla Buldożera, a jak on sie nazywa?
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #38 : 2002-09-18, 22:32 »
A nie pisalem?
Spike.
Albo Spajk ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #38 : 2002-09-18, 22:32 »

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #39 : 2002-09-19, 07:52 »
No tak - wredna Mysza jak zwykle mnie ubiegła i nie zdążyłam sama powiedzieć, że teraz jestem muzą Buldoga. Co do uderzenia - wiem, wiem - sama miałam parę razy podbite oko (wynik pocałunku bullika, który ma duży, truskawkowy nosek). Niby chciał dac buzi, a przy okazji walnął nosem. A bulldogi są mięciakami, ponieważ fałdki na głowie są fantastycznie, pluszowato-aksamitne, a to jest właśnie wyznacznik "mięciakowatości".
P.S. Buldog obiecaj mi, że kiedyś sobie "nawrzucamy", bo Galja się nudzi.
(Hmmmm...a może...ona...jest zazdrosna o Ciebie?)
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #40 : 2002-09-19, 09:19 »
Monik@:

Mnie kiedys bull walnal w ramie przy okazji powitania. Tez nosem.
Nie powiem, zeby to na mnie jakies specjalne wrazenie zrobilo, ale tak w nos, albo w zeby to bym sie z nim nie chcial "witac" :)

Co do "nawrzucania" to sie pewnie zbierze jeszcze kiedys, choc wydaje mi sie, ze w porownaniu do czasow ostatniej "roznicy zdan" troche lepiej sie rozumiemy ;)
I juz sie troche przekonalas co do tego, ze jestesmy "po jednej stronie", a sytuacja jest dosc powazna, niestety.

A jak Galja sie nudzi, to niech zapoda jakis temat, gdzie by sie mozna poklocic ;)

BTW - Galja25: ja sie z Toba zgadzam, ze on jest ladny, tylko, ze niestety, jego wady, tak widoczne, jak i niewidoczne - dysplazja, niestety - powoduja, ze czempiona z niego nie bedzie.

Ale jak chcesz, to sie mozemy troche o to poklocic ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #41 : 2002-09-19, 09:34 »
Drogi memu sercu Buldogu! Zawsze wiedziałam, że jesteśmy po jednej stronie (a chodziło mi o coś zupełnie innego). A to, że kiedyś na siebie "powarczeliśmy" nie znaczy, że mam się do końca świata gniewać na Buldoga - takie netowe "kłótnie" nie bardzo robią na mnie wrażenie.
Ale z drugiej strony ilekroć będę miała "SNP" liczę na Ciebie.
P.S. Wtedy nie miałam. :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #42 : 2002-09-19, 10:24 »
Wredna Mysza  :?:  :?:  Monik@  :cmok:  :kocham:   :lol:

A jak już nie macie się o co kłucić, to zapodam wam temat - tak, żeby się Galjia nie nudziła  :wink:

Dorwałam tą babkę z czekoladką. Ona twiredzi, że to amstaf -tyle, że bez
papierów. Z tego co zrozumiałam, Buldog - jak bez papierów to rednose, ale pewnie znowu coś pokręciłam. Czy możecie mnie uświadomić?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #43 : 2002-09-19, 11:16 »
Monik@:

SNP?
Oswieci mnie ktos? Bo albo jestem dzisiaj jakis przymulony, albo nie slyszalem?

Myszka.xww:

Jak mowi, ze amstaff, to pewnie jako takiego go dostala i trudno dojsc teraz, co to naprawde jest :(

Ale z tym "bez papierow - to rednose" to nie jest tak prosto ;)
Czort wie, co to moze byc za pies, po jakich rodzicach, dziadkach itd. i co tam w nim siedzi. Nie ma rodowodu, to nie stwierdzisz, co to za jeden, mimo, ze moze wygladac podobnie.

A juz z tymi psiurami w Polsce - i nie tylko zreszta - to jest takie zamieszanie, ze strach, bo niestety, sporo ludzi robi na zlej slawie interesy i rozmnaza te i podobne psy, jak popadlo. Trudno wiec stwierdzic, z czym sie w koncu ma do czynienia.

Mam tu niedaleko znajomego chlopaka z suka, wygladajaca, jak wypisz wymaluj pitbull, taka ciemnobrazowa tygrysica, ale on mowi, ze to jest mieszaniec. Nie wie z czym.

Problem jest rowniez chyba w tym, ze Amerykanie mieli w nosie wyglad i takie tam bzdury, a chodzilo im o to, zeby pies dobrze gryzl inne psy. I tak tez dobierali psy do hodowli - wielkosc i wyglad nie mialy znaczenia, jak u amstaffow, a tylko to, zeby pies byl "game", czyli zdeterminowany na ringu. W Europie tez to wyglada podobnie - jest bardzo duzo psow wygladajacych wiadomo, jak, ale nie stwierdzi sie, co to za jedne, bo nie maja rodowodu - i tyle.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #44 : 2002-09-19, 11:17 »
No tak już to jest z popularnymi rasami. Czyli amstaff bez papierów (a red to pit) to znaczy jak chcieli tak krzyżowali. I może z tego powodu wyskoczyła taka nietypowa maść. A dla mnie "krzyżowali jak chcieli" znaczy, że na przykład gdzieś między pradziadków mógł wskoczyć brązowy kundelek (tak umownie). Bo nie sądzę, że akurat pit - raczej jest ich za mało. A w ogóle to postanowiłam zadbać o Ciebie (za tego całuska) i zakazuję Ci zaczepiać obce baby z psami. Baby bywają agresywne. Drugiej Myszce też zakazuję!
A może wśród rodowodowych zdarzają się czekoladki (tak jak zdarzają się białe - patrz obok)? Wie ktoś na pewno?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #44 : 2002-09-19, 11:17 »

mariusx

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #45 : 2002-09-21, 16:35 »
Witam
Po mojemu to stafikowi jest bliżej do pitbula niż do asta. no i to oczywiste strasznie polecam "fafika'
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #46 : 2002-09-23, 08:34 »
Można by polemizować komu bliżej do kogo i dlaczego. Ale fakt, fafiki są niedoceniane, a to wspaniałe psy. Szczególnie jeśli nie mamy warunków na większego, a lubimy psy tego typu.
Zapisane

Galja25

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #47 : 2002-09-23, 09:26 »
Noooo, ładnie! Wracam , wchodze w "zwierzaki" i czytam takie RZECZY! NIGDY nie pisałam postów, zeby wzniecać jakiekolwiek kłótnie! Jestem typową pacyfistką! Ale mnie oceniliście! No no no!
Monik@ i TY przeciwko mnie?  :(  :shock:
Zapisane

mariusx

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #48 : 2002-09-23, 10:18 »
Można założyć że ASTy i Pity "powstały od stafika". Pierwsi emigranci z Anglii brali do Stanów właśnie "fafiki".
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #49 : 2002-09-23, 10:25 »
Jeju Galja nigdy w życiu. Chciałam Ci zrobić przyjemność!  :cry:  :oops:
A przy okazji mam pytanko do was: czy ktoś jeszcze oprócz mnie dostaje wiadomości prywatne, które znikają zanim je przeczytam?
Bo ja od jakiegoś czasu dostaję zawiadomienia, a wiadomości nie ma!
Czyżby...?
Zapisane

Galja25

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #50 : 2002-09-23, 15:58 »
Monik@ :wink:  :)
A co do magicznych wiadomośći, to pewnego dnia , jeszcze w sierpniu miałam takie zdażenia, ale jakos mi wypadło z głowy, myślałam, że to moja wina, że coś skasowałam, ale...
Czyli na forum mamy "złodzieja" informacji, hymm niech sie zastanowię kim jest?Hymm,...EUREKA! MAMA!Ale nie napiszę, bo znowu mi sie oberwie(już się boję i już lataja mi gacie ze strachu - HA HA HA !!!), i tym razem to mnie Zje ta Zła Zmora !Hihiiiii!!!

Buldog - faktycznie pisałeś SPIKE, ale zapomniałam, no cóż mój kolor włosów zobowiązuje mnie do takiego zachowania i roztargnienia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #50 : 2002-09-23, 15:58 »

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #51 : 2002-09-23, 19:51 »
Monik@:

Ja nie wiem o niczym takim, bo do mnie rzadko kiedy ktos pisze, buuu...

 :lol:  :lol:  :lol:

Galja25:

Nie, no kolor wlosow to powazna sprawa i jestes rozgrzeszona ;)
A pytalem, czy pisalem, czy nie, bo tez nie pamietalem, a mi sie szukac nie chcialo ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #52 : 2002-09-26, 13:00 »
Buldog ja będę do Ciebie pisała!!! ( :oops: kochanie  :oops: )
Galja a nie możesz czarną farbą narobić sobie odrostów? Ja tak zrobiłam i już nikt nie uważa, że jestem gupia!
P.S. (I Pumie narobię)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #53 : 2002-09-30, 13:09 »
No co ja gupia narobiłam. Buldog odezwij się, bo mnie serce boli. Myślałam, że z Ciebie taki facet co się niczego nie boi. No nie odchodź. Wróóóóóóóóóććććććććććććććććććććććććć!
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #54 : 2002-09-30, 13:15 »
He?
Nigdzie nie odszedlem?

Wczoraj na sasiednim topiku do Myszki.xww pisalem przeciez?
A poza tym mialas pisac i nie napisalas ;) ;) ;)

PS - tak BTW, to nie jest sztuka sie nie bac, tylko wiedziec, kiedy sie lepiej bac, niz nie bac ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #55 : 2002-09-30, 14:09 »
A już myślałam, że się obraziłeś i "odeszłeś" (bo blisko). A Ty do Myszki??????? :lol:  :lol:  :lol: No ładnie! A ja do Ciebie napisałam przecież o SNP!!!!!!!!!!
P.S. A mnie się boisz, czy nie boisz? Wrrrrrrrrr :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #56 : 2002-09-30, 14:15 »
Monik@:

Do Myszki, bo akurat pytanie miala ;)

A tak poza tym to sie niewielu rzeczy boje. A juz zwlaszcza przez internet :)

Ty sie do nich w kazdym razie nie zaliczasz :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #57 : 2002-09-30, 17:02 »
Buldog, tak publicznie, na forum, i to pełnym głosem  :?  Teraz to nie będę Wredna Mysza, tylko Martwa Mysza  :cry:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #57 : 2002-09-30, 17:02 »

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #58 : 2002-10-01, 10:25 »
Myyyyyyszaaaaaaaaa...nu pagadi!!!!!!!!!!!!!  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Mary

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #59 : 2002-10-01, 20:01 »
Hm, ładne rzeczy sie tu odbywają;-)))) Randki prawie w ciemno?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 27 zapytaniami.