Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Amstaf czy Staffik?  (Przeczytany 27570 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #60 : 2002-10-02, 09:27 »
Tak, tak Mary. I kto to mówi!!!!!!! To Ty pierwsza zaczęłaś mieszać Buldogowi w głowie, podrywaczko! Dobrze pamiętam, co było w lecie!
Ale teraz Buldog jest NASZ!!! (łomatko, mam nadzieję, że Buldog tego nie przeczyta, bo się zdziwi)
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #61 : 2002-10-02, 11:01 »
Khm, khm...

Chcialbym zlozyc oswiadczenie.

Niniejszym oswiadczam, ze:

1. Nie wiadomo mi o tym, zebym nalezal do kogokolwiek.

2. Jesli w ogole mozna mowic o jakiejs mojej "przynaleznosci", to ewentualnym wlascicielem moze byc jedynie moja malzonka, na dowod czego posiada zreszta - juz od dluzszego czasu - odpowiedni papier z pieczatka USC, a jako, ze noszenie takiego wielkiego papierzyska ciagle przy sobie byloby raczej niewygodne, to w celu uproszczonego oznaczenia "przynaleznosci" zostalem przez nia zaobraczkowany.

Amen.

 ;)  ;)  ;)
 :P  :P  :P
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #62 : 2002-10-02, 11:02 »
... ale oczywiscie milo mi, ze o mnie czasem myslicie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedz #62 : 2002-10-02, 11:02 »

CHI

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #63 : 2002-10-02, 11:26 »
Ja przepraszam, że sie wtrącam, ale takie słodkie przytulanki jak buldogi można kochać platonicznie. Zawsze chciałam mieć buldoga, ale nie mogę mieć trzech ras. I muszę zostać przy swoich też na B. Ale kocham wszystkie buldogi - właśnie platonicznie.
Kiedyś zastanawiałam się czy stafik czy bulik. Ale po usłuszeniu "śpiewu" stafika przestałam mieć wątpliwość. Tylko bulik! W końcu to jest właśnie "pies morderca" - zaliże na śmierć.
Pozdrawiam wszystkie B- i buldogi oraz ich wilbicieli/ki.
CHI
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #64 : 2002-10-02, 12:15 »
My się wcale nie kochamy w Buldogu platonicznie! Z tym, że  prosiak jeden uwodził nas, nic nie mówiąc, że ma żonę!!! :cry:  :cry:  :cry:
A jak było z Mary to my Buldogu dobrze wiemy. Kiedy w wakacje zniknęła z forum, to Ty szybciutko szur, szur... za nią. Dziwny zbieg okoliczności???
Sama nie wiem, kto kogo bardziej podrywał! Niezły z Ciebie numerek! Kupiłeś sobie psa tylko w tym celu, żeby na niego niewinne białogłowy zwabiać. (Wiem jak to jest, bo kiedyś mój mąż po to bulla kupił - laski się kleją jak pszczoły do miodu)
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #65 : 2002-10-02, 13:15 »
Ohohooo...

To sa powazne zarzuty.
Takich rzeczy nie powinno sie publikowac bez jakichs mocnych materialow na ich poparcie.

Nie wiem, gdzie Mary zniknela, albo i nie, ale ja podpisuje "liste obecnosci" glownie na innym forum, na ktorym jestem troche powazniej "zadomowiony", a ktorego nazwy tu nie wymienie, zeby nie lamac regulaminu  ;)

Choc i ona zaczela sie tam od jakiegos czasu pojawiac :)

O zadnych wakacjach nic nie wiem, bo ostatnie mialem ladnych pare lat temu - a i tak wtedy pisalem prace dyplomowa, wiec to nie byly tak naprawde wakacje :(

Ale z jednym sie zgadzam - "wabienie niewinnych bialoglow" na buldogi dziala: kiedys moj kolega chcial naszego psa pozyczyc, zeby sobie "pojsc na laski"  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaf czy Staffik?
« Odpowiedź #66 : 2002-10-02, 13:28 »
No sam widzisz - Mary "poszła" za Tobą.
Tak, tak.........kolega...........
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 21 zapytaniami.