Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: FFFFFFFEEEEEEEE  (Przeczytany 5129 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« : 2002-09-16, 07:16 »
Właśnie wróciłem z wypoczynku nad morzem, fakt że byłem tylko 4 dni, ale jakie to były dni  :shock:
Łeba, fajne miasteczko tylko trochę puste po sezonie. Upojne spacery z moim synkiem naprawdę mnie uspokoiły i odstresowały od problemów dnia codziennego.
Ale do sprawy.
Tak specerując spotkałem ludzi o wielkim sercu  :(  a znimi swoich pupili, i tu mnie ścieło z nóg.
Niektóre psy wyglądały ochydnie, a zwłaszcza osób starszych. TAAAKIE grube poprostu kwadratowe.
Jamnik po przebiegnięciu 150m nie dał rady iść, i mamusia wzieła na ręce synusia i dała mu jeszcze smakołyka aby się tym nie martwił.  :(  :?
Widziałem też AST który ważył 55 kg (tak twierdził właściciel) a był całkiem niski.

Nie rozumię jak można doprowadzić psa do takiego stanu? Nie wiem
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #1 : 2002-09-16, 07:57 »
Też, Zemat, spotykam takie kluchy na zapałkach. Aż żal tych psiaków, ledwie się toto rusza - takie zapasione. To są skutki niefrasobliwości nietórych właścicieli. Dokarmianie przy obiedzie, cukierki, czekoladki, kiełbaska i inne smakołyki.  :cry:  I potem taki pies umiera w wieku 8 -10 lat, bo jest za tłusty, żeby organizm mógł sobie z tym poradzić  :cry:  :cry:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #2 : 2002-09-16, 11:22 »
Mam jeszcze lepszy przykład - "przyszywana" babcia mojej przyjaciółki miała pieska, oczywiście rozpieszczała go niemiłosiernie, jak przychodziłyśmy do niej, to patrzymy, że wyciąga ciastka, myślałyśmy, że dla nas, a ona do przyjaciółki mówi: "Paulinka, daj Pusi biszkopcika"  :shock:  karmiła go poza tym szynką, polędwicą, kotletem schabowym (z panierką) itp. chudymi i zdrowymi rarytasami. Piesek odszedł na serce po trzech zawałach w wieku 2,5 roku!!!!!!!!!! Szkoda zwierzaka...  :cry: a babka....  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedz #2 : 2002-09-16, 11:22 »

zolly

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #3 : 2002-09-16, 13:46 »
to jest niepoważne... :grr:  :grr:
Zapisane

Amelia

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #4 : 2002-09-16, 14:55 »
Ach, ci ludzie... Mysla, ze jesli pies jest podtuczony, to jest  w dobrej formie i znaczy ze ktos o niego dba.wymigujš sie  tym,  ze psies mial sterylizacje i wszystkimi, nawet tymi najglupszymi  wymowkami. Jak on tak moga? wyrzadzac krzywde zwierzakowi i to jeszcze z czystym sumieniem. A jak ktos im powie prawde, to czasem zaczynaja wogole nic nnie dawac psu, zeby szybciej schuudł, zamiast wszystko robic stopniowo,
Zapisane

Zorba

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #5 : 2002-09-16, 15:27 »
Moim zdaniem tacy staróżki  najczęściej podtłuczają psy ,lecz mogą też podtłuczać panie lub małużeństwa które nie mogą mieć dzieci .Więc kupują sobie pieska.Ja widziałam raz rotta podtłuczonego.
Mój Zorbi duuużo je ale teraz zaczynamy u niego okres odchudzania .Znaczy zaczynamu dzielić posiłki na pory dnia.
Zapisane

myszka

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #6 : 2002-09-16, 15:29 »
Dalmatynko PODTUCZAJĄ a nie podtłuczają... hihi, to INNY rodzaj działania na szkodę ;) i małżeństwa, staruszki a nie małużeństwa, staróżki...

wybaczcie OT...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #7 : 2002-09-16, 20:07 »
ech, niestety u mnie jest pełno takich psiaków, aż żal patrzeć
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Mary

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #8 : 2002-09-16, 21:40 »
Mój tato uwielbia karmic swojego psa, jest to mieszaniec charta z czyms wiec podtuczone wygląda zabawnie. Bęben jej wystaje;-))) I nie pomaga nic, tato sie uparl i gdy tylko pies zakreci sie kolo niego , od razu dostaje jesc.
Zapisane

Forum Zwierzaki

FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedz #8 : 2002-09-16, 21:40 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #9 : 2002-09-16, 21:52 »
Eh.. Ci ludzie  mają pomysły :/
Zapisane

Monik@

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #10 : 2002-09-17, 08:05 »
Myszko a skąd wiesz, że przy okazji nie podtłuczają?
Zapisane

myszka

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #11 : 2002-09-17, 10:21 »
Może, może, aczkolwiek nie sądzę by akurat tego dotyczyła kwestia  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #12 : 2002-09-17, 15:21 »
Zatłuszczają i przetłuszczają, a mnie krew zalewa  :grr:  i bez tłuczenia są wredni  :twisted:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Elfka Nenar

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #13 : 2002-09-17, 17:58 »
u mnie w bloku jest jamnik, który dosłownie szura brzuchem po ziemi i kwadratowy kundel. Więc wszędzie się to zdarza
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
FEEEEEEEEEEE
« Odpowiedź #14 : 2002-09-17, 20:54 »
To jest okropne :grr:
Widziałąm beagla, który dosłownie szurał brzuchem po ziemi, a kiedy widział coś do jedzenia robiłwszystko co potrafił by cośdostać i oczywiście dostawał...Kiedyś tam byłąm  ijadłam tam także obiad...Tequila(bo tak się wabi) pokazywała mi wszystkie swoje umiejętności by dostać kotleta...Ja nie chciałąm jej dać to jej właścicielka poweidziała: " no dalje, daj jej! Nie widzisz jak się namęczyła! Przecież od tego nie zgrubnie!"...
Ci ludzie poprostu NISZCZĄ swoje psy :grr:  :grr:

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

Forum Zwierzaki

FEEEEEEEEEEE
« Odpowiedz #14 : 2002-09-17, 20:54 »

gia

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #15 : 2002-09-23, 17:34 »
Na moim osiedlu wiekszość zapasionych piesków to pieski staruszek i ja wysnułam taką teorię że one cierpią na tzw."syndrom babci" Babcie pasą na ogół swoje wnuki-danonki,drożdżówki,snikersy itp.A jak im te wnuki podrosną to..kupują psiaka i..danonki,parówki,bułki z masełkiem itp.Pracowałam jakiś czas w sklepie zoo.Ile ja się nagadałam do tych babć.Ile się nawymądrzałam,nasłuchałam argumentów.Niestety większość moich przemówień do rozsądku tam akurat nie trafiła, ale dwie albo trzy babcie zrobiły psom dietę (spotykam je czasem)
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #16 : 2002-09-28, 09:41 »
Fajnie brzmi "SYNDROM BABCI"  :lol:  :lol:  :wink:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
FEEEEEEEEEE
« Odpowiedź #17 : 2002-09-28, 12:38 »
Racja :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

gia

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #18 : 2002-09-28, 15:46 »
Dzięki :wink: lubię sobie czasem ponazywać śmiesznie różne zjawiska..staram się bacznie obserwować świat :shock: cieszę się że Wam się spodobało!!
Zapisane

zolly

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #19 : 2002-09-28, 21:51 »
:spoko:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #20 : 2002-09-28, 22:07 »
Buehehe, syndrom babci, ślicznie ujęte :) :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedz #20 : 2002-09-28, 22:07 »

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #21 : 2002-09-29, 19:59 »
Symdromie BABCI ulegają też stare PANNY i młode WDOWY  ;)
Zapisane

zolly

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #22 : 2002-09-29, 21:24 »
:lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #23 : 2002-10-01, 21:34 »
W niedzielę byłem w Radomiu i na przejściu na pieszych widziałem garbatą świnkę na długich nogach :roll: .
Podobno chart polski  :(
Zapisane

Galja25

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #24 : 2002-10-02, 11:32 »
Wypraszam sobie Zemat, to że mam skończone ćwierć wieku, i nie jestem związana żadnym węzłem małżeńskim (bo po co wydawać pieniadze na suknie etc., jak mozna to przeznaczyć np. na psa), to wcale sie nie czuję jak STARA PANNA. Myslałam, ze te okreslenie juz umarło w XX wieku? Ale hymmm, coż... Pozatym za te okreslenie - wszyscy charciarze powinni cie  :evil: , lub w najlepszym razie troche poszczuć taką złają, czy sforą chartów - Hiii.
Zapisane

Galja25

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #25 : 2002-10-02, 11:35 »
A jak już by Cie rozszarpały te charty, to Twoja zona by została MŁODĄ WDOWĄ, i moze by też uległa syndromowi, i amstafki by popękały od słodyczy i łakoci!!! HiiiiiiiiiHahahahahhahahaaaaaaa...
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #26 : 2002-10-02, 12:12 »
Poważnie ćwierć wieku masz na karku?
Ja cały czas myślełem że masz 12 lat


O KÓRCZE TAKIE STARE Galje25 JESZCZE ŻYJĄ :?:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Monik@

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #27 : 2002-10-02, 12:37 »
Galja według mnie jesteś bardzo piękną i inteligentną młodą kobietą!!!
(niech żyje lizusowstwo) 8)  8)  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedz #27 : 2002-10-02, 12:37 »

ZEMAT

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #28 : 2002-10-02, 17:37 »
pO CZYM TAK SĄDZISZ??  :?:
Zapisane

Galja25

  • Gość
FFFFFFFEEEEEEEE
« Odpowiedź #29 : 2002-10-02, 21:55 »
Ano żyją, żyją...sa na wymarciu, ale jeszcze sie trzymaja jako tako. A ty chyba dobiegasz 100, bo z ciebie to taki Zemat-medrzec. Hiiii.....

Monk@, jeszcze jedno 8), aż mi się w głowie zakreciło, pieniaste jakies te piwko.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 27 zapytaniami.