Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: RATUJMY CELESTYNÓW!!!!  (Przeczytany 3379 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

targod

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« : 2004-03-01, 21:30 »
Schronisko w Celestynowie zagrożone jest likwidacja z powodu braku funduszy na utrzymanie i braku miejsc na trzymanie piesków i kotków.
Potrzebni są wolontariusze, akcje (w szkołach) i kontakt z Celestynowem!
POMÓŻMY IM TO ZWIERZĘTA TO TEŻ LUDZIE!
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-03-02, 22:31 »
Ojj tak, niestety, ale 10- letnie osoby nie mog zostać wolontariuszami - niestety :cry:
Zapisane
-

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-03-03, 16:54 »
a o tych akcjach w szkołasz zapomniałaś? Może coś zorganizujesz u siebie w klasie przy pomocy Pani i rodziców?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-03-03, 16:54 »

kasiata

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-03-06, 11:24 »
My mamy własnie taką aukcję w szkole na rzecz pomocy dla schroniska w Celestynowie . Cała szkoła bierze w tym udział , nie tylko pojedyńcze klasy , mam nadzieje że pom orzemy tym biednym zwierzaką .
Zapisane

targod

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-03-06, 21:03 »
Dzięki Kasiata :wink:  8)  8)  dla całej twojej szkoły 8)  8)  8)
Zapisane

Koira_Dżeki

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-03-06, 22:06 »
Słyszałam o tym... tragedia... według mnie rzeczy dla schronisk powinny byc darmowe.
PS. Co do tej akcji... może uda wam się zorganizować dyskotekę w szkole? Koszt np. 2 zł za wejście. A ja nie, to może lekcję o psach na temat.... hm... "jak uniknąć ataku psa" lub "jak bezstresowo wytresować psa"
Zapisane

Ax

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-03-07, 15:52 »
Cytat: maciejka_Rocky
Ojj tak, niestety, ale 10- letnie osoby nie mog zostać wolontariuszami - niestety :cry:

Ale możesz pieniądze zbierać..np zamist wydawać na słodycze, to na Celestynów..Wiem, że to od razu nie będzie dużo, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka :wink:
Zapisane

blaira

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-03-12, 22:46 »
u nas wzespole szkol rowniez zorganizowalismy akcje fakt ze mamy ok 600 uczniow a darow niestety nie bylo duzo ze wzgledu ze w szkole sredniej nikt tego na powaznie nie traktowal ale za to bylo kilka osob ktore bardzo pomagaly ja np wymyslilam to co robi PCK oni rozwieszaja kartki ze beda tego i tego dnia o danej godzinie i ze zbieraja rozne rzeczy ,ja zrobilam to samo napisalam kartki ze zbieramy koce garniki jedzonko itp i porozwieszalam tylko u siebie na podworku bardzo duzo kocow sie znalazlo i garnkow fakt ze potajemnie przyklejalam dozorcy zrywali a ja znowu przyklejalam ale awantury i pretensji nie bylo  8)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-04-28, 18:50 »
W mojej szkole  to celestynów jest drógim domem!!! Ciągle tam jeżdzimy, zbieramy kasę... piędz os. z mojej klasy adoptowało już psiaki i kociaki. Naprawde warto pojechać tam, dac im jeść, a póżniej patrzyć jak jedzą, ciszą się i patrza na ciebie swoimi łodkimi oczkami!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-04-28, 18:50 »

Kira

  • Gość
RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-04-28, 22:22 »
:( Ja juz po tych swietach pomagam azylowi robimyakcje.. :roll: moze kiedyś. ale teraz pomogę w azylu w Konstancinie :)
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #10 : 2006-10-21, 19:47 »
W mojej szkole  to celestynów jest drógim domem!!!

U nas też. To znaczy nie jeździmy tam ale robimy wiele loterii fantowych, festynów, dyskotek i lekcji o zwierzętach. U nas w klasie założyliśmy Stowarzyszenie Pies, które skupia się na tym jak pomóc zwierzętom. Ja jestem przewodniczącą i pomysłodawczynią tego Stowarzyszenia. Nie chcę się chwalić ale zrobiliśmy już sporo dla różnych schronisk i bezdomnych zwierząt, a przy okazji zacieśniliśmy więzy (stowarzyszenie spotyka się co tydzień w piekarnii i jest bardzo fajnie bo stoimy i zbieramy pieniądze, dużo ludzi daje dużo pieniędzy, nasz rekord to 50 złotych w ciągu jednego popołudnia. potem za tą kasę albo kupujemy jakieś puszki i dajemy bezdomnym psom albo wysyłamy pieniądze schronisku albo wysyłamy schronisku jedzenie i takie różne). Niestety stowarzyszenie nie może się spotykać w zimę  :( ale za to na jesieni, na wiosnę i w lato robimy dużo dobrego  :wink:
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: RATUJMY CELESTYNÓW!!!!
« Odpowiedź #11 : 2006-10-21, 19:50 »
Kto chce się przyłączyć do stowarzyszenia niech pisze na maila agata12200406@interia.pl albo na maila filippa2@interia.pl albo (nie wiem czy jeszcze istnieje) zetka21@interia.pl Nawet jeśli ktoś jest z drugiego końca Polski to przecież możemy robić dużo dobrego na odległość. Przecież to jest fajne. Serdecznie zapraszam tylko proszę w przedziale wiekowym od siedmiu (7) do.....18 (osiemnastu) lat. Nie chcemy żeby dorośli nam pomagali bo jest to dziecięce stowarzyszenie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 25 zapytaniami.