Multimedia > Kino & TV

Bigbrother 5

(1/5) > >>

Alice_kot:
Od tamtego wtorka leci na niemieckiej telewizji RTL 2 Bigbrother 5.Jak zapowiadane mial byc o wiele mocniejszy i lepszy od poprzednich i ma trwac caly rok!Pare odcinkow obejzalam i rzeczywiscie,jest mocniejszy.....jeden gosc przegral jakas runda i musial spac bez koldry .....brutalnie!Nowy  dom BB jest ogromny i ma 3 strefy 1.rozbitkowie 2.normal 3.Bogaci
co ci niemcy jeszcze wymysla...ale caly rok to przesada!
Ma ktos RTL2 ? oglada to ktos?

norris:
ja nawet jakbym miała to bym nie oglądała :lol: no chyba, że bym wyłączyła głos :roll: :lol: :lol:

Mlody:
"musial spac bez koldry ....."

i caly kraj widzial jak drapal sie po tylku, fascynujace.....
Jak dlamnie te wszystkie bar itd... to sa po*., patrze na reklamie baru a tu koles wsadza reke babce miedzy nogi.... ok ok nie mam nic przeciwko jak ktos lubi przed calym krajem pokazywac to non problem ale sa specjalne programy do tego celu...

norris:
Cytuj>>>>i caly kraj widzial jak drapal sie po tylku, fascynujace.....
Jak dlamnie te wszystkie bar itd... to sa po*., patrze na reklamie baru a tu koles wsadza reke babce miedzy nogi.... ok ok nie mam nic przeciwko jak ktos lubi przed calym krajem pokazywac to non problem ale sa specjalne programy do tego celu...<<<<
całkowicie się zgadzam :roll:...

gunia:
Ja też, nie oglądałam tego. Tylko jeden odcinek i miałam dość. Z resztą rodzice mi zabraniali... Głupota ten BigBrother. :?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona