Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Samochody  (Przeczytany 3667 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« : 2002-09-28, 21:22 »
Czy Wasze psiaki lubią podróże samochodem?
Gizmo chętnie wsiada do auta, ale jak już jedziemy to po jakiś 20min zaczyna się wiercić i piskać...

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

Mlody

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #1 : 2002-09-28, 21:25 »
Mój piesek dobrze znosi podróże samochodowe. Jak wracałem z nim od hodowcy to cała droge przespał (2,5 godz.) i nawet je lubi :)
Zapisane

zolly

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #2 : 2002-09-28, 21:30 »
Sara uwielbia jeździć samochodem..najbardziej lubi siedzieć z głowoł wystawioną przez szybe z wywalonym językiem i uwielbia kiedy jej wielkie uszka latają na wietrze ;) ale kiedy jesteśmy np. w dosyć długiej trasie to kiedy wszyscy odchodzą od samochodu żeby odpocząć.. ona pilnuje koła.. żeby bez niej nie odjechało :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samochody
« Odpowiedz #2 : 2002-09-28, 21:30 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #3 : 2002-09-28, 21:37 »
Gizmo też kocha wystawiać łeb przez szybę...
Zapisane

Puppy

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #4 : 2002-09-28, 21:55 »
słyszałam że większość psiaków jadąc samochodem wyobraża sobie że biegnie... to by mogło wyjaśnić dlaczego zwykle mają wystawiony język ("ze zmęczenia") :)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #5 : 2002-09-28, 22:04 »
Racja Puppy!
Witamy na tym forum!


Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Samochody
« Odpowiedź #6 : 2002-09-28, 22:17 »
no, niestety, ja nie mam przyjemności posiadania pieska, lubiącego jazde samochodem, lubi w nim przebywać, ale kiedy nie pracuje silnik, kiedy tylko włącza się silnik, pies trzęsie sie jak galareta, ale i tak ją podziwiam,, bo pod koniec wakacji byliśmy zmuszeni pojechać 600 km z nią, i musze powiedzieć że całkiem nieźle jej szło(uwzględniając leki uspokajające)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #7 : 2002-09-29, 10:39 »
to dobrze, że chociaż nie wymiotowała!
Zapisane

Mini

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #8 : 2002-09-29, 11:24 »
Agnes211 - tak samo jest z Arą!  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samochody
« Odpowiedz #8 : 2002-09-29, 11:24 »

Gerda

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #9 : 2002-09-29, 11:50 »
Tina prawie przez całe życie wymiotowała, heh więc wiecie co z nią przeżywałam jadąc 400 km nad morze. Ale ostatnio od dwóch lat jeździ i nic się nie dzieje, nawet zabieramy ją na zwykłe zakupy do sklepu bo ona tego chce. W czasie podróży rozwala się po całym samochodzie i oczywiście musi być w centrum uwagi, co to nie ona. Zabawnie szczeka na przechodniów, gdy stoimy przed światłami, ludzi najwyraźniej to bawi i uśmiechają się przyjaźnie, a ona zadowolona, że wszyscy zwracają na nią uwagę to jeszcze zajadlej szczeka i  głośniej. Kochana sunia moja  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

zolly

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #10 : 2002-09-29, 12:05 »
Sara zaczyna zawsze szczekać na krzaki któte uderzają o szybę..a kiedy jest otwarta szyba prubuje je ugryść  :lol:  :lol:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #11 : 2002-09-29, 13:17 »
Gizmo próbuje łapać jej jak jest otwarta szyba, a tak to nie zwraca na nie uwagi...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Samochody
« Odpowiedź #12 : 2002-09-29, 13:44 »
Hehe to mamy coś ze sobą wspólnego, a w zasadzie, nasze psiaki  :wink:  :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

zolly

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #13 : 2002-09-29, 13:53 »
;)  :wink:  8)
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #14 : 2002-09-29, 18:57 »
Moje psiory uwielbiają jeździć i zapraszać je do podróży nie trzeba  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samochody
« Odpowiedz #14 : 2002-09-29, 18:57 »

Elfka Nenar

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #15 : 2002-09-29, 23:03 »
Lara lubi jeździć samochodem. na początku jechała w nogach osoby na przednim siedzeniu, ale teraz musi siedzieć w tyle
Zapisane

lawenda7

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #16 : 2002-09-30, 08:24 »
kastor- sznucer olbrzym, kiedy widzi nasz samochod, to zaraz do niego wskakuje... kiedys zrobilismy mu kawal... tata jechal na dzialke cos tam porobic.. (bardzo bliska ja mamy) otworzyl drzwi do auta, a kastor zaraz sie tam wpakowal-choc wcale nie jechal..-wiec zamknelismy za nim drzwi. a ten siedzial w srodku zadowolony!!! :lol: najgorsze bylo to ze nie dalo sie go wyciagnac... ;) no i tak juz jest z tym psem- nie lubi autobusow, ale samochody kocha- ma to po mnie..
w koncu od szczeniaka jesdzi po swiecie i tak juz zostanie...
on urodzil sie na mazurach a ja jestem z krakowa, wiec musielismy go przywiezc jakos... a potem samo poszlo- kazde wakacje to podroz autem w sina dal..
pieski musza sie przyzwyczaic do jazdy- niektore to polubia inne nie- tak jak ludzie :wink:
pozdrawiam psy automaniaki i nie tylko!
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #17 : 2002-10-01, 17:09 »
Gizmo to chyba by piszczał jakbyśmy go w aucie zostawiły(oczywiście na długo)
Zapisane

majka1

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #18 : 2002-10-01, 17:21 »
lota auto uwielbia po prostu, pierwsza się pakuje żeby o niej nie zapomnieć  :lol: nawet jak myjemy autko na podwórku to ona siedzi już w środku. Bardzo często jeździ do pracy z moim TZ.  ;)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #19 : 2002-10-01, 20:57 »
Lara dzisiaj się zerzygała w aucie. Chyba ma chorobe lokomocyjną
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Samochody
« Odpowiedź #20 : 2002-10-01, 21:08 »
elfiku, ja tu jem a ty mi o takich rzeczach :P A wracająć do sprawy, to możesz jej podawać aviomarin.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Samochody
« Odpowiedz #20 : 2002-10-01, 21:08 »

CHI

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #21 : 2002-10-02, 12:04 »
Moje uwielbiają jeździć, jak się szykuję do wyjazdu to jest przepychanka  po obroże (bo normalnie chodzą bez). Co prawda abstrakcyjnie wyglądają w "Maluchu". W Maluchu mieści się 3 boksery i 3 bullteriery (z czego Biała bulka na tylnej szybie). Oczywiście taka stawka jeździła tylko na odległość ok. 1km jak wyjeżdżalismy na "działkę"(5 ha pod lasem) do znajomych. Co śmieszniejsze Gruba (Ekwitana - bulka) wymiotowała do ok. 1 roku życia. Potem samo przeszło. A jej pałna siostra Biała (Ekwitacja) od poczatku jeździ na półce i nic.
CHI
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #22 : 2002-10-02, 15:40 »
Dzisiaj Gizmo strasznie się wiercił w aucie jak jechaliśmy do lasu, ale potem jak wracaliśmy to spał spokojnie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.