Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: [u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]  (Przeczytany 8253 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CHI

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #30 : 2002-10-07, 08:24 »
Buldogu! Gosposia właścicielki (!!!!) mojego Bulika (białego z pierwszego miotu) żeby pieseczek (37 kg!) nie zmarzł, wydziergała mu na drutach ubranko i naszyła skórkę z kota na nerki żeby mu było ciepło! Może by Ci się przydało coś takiego!!! na zimne noce w Meksyku!
Monik@ w końcu dowiemy się jak tam było????
Pozdrawiam CHI
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #31 : 2002-10-07, 08:43 »
mówię wam , mam niedobre przeczucia co do tego Meksyku.   :cry:  Oby się nie sprawdziły .... :)
Zapisane

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #32 : 2002-10-07, 09:45 »
Galja25:

Dzieki za Anzug, jest extra, ale to jest na impreze dobre - ja czegos cieplego raczej bym potrzebowal...

CHI:

...takiego, jak ta Twoja propozycja ;)
Chociaz ta skorka z kota nie powinna byc na wierzchu, bo zaraz bedzie znowu, ze pies-morderca... :(  :roll:

 :lol:  :lol:  :lol:

A tak BTW, to problemy z nerkami sa ponoc dosc popularne u bulli?
Zapisane

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #32 : 2002-10-07, 09:45 »

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #33 : 2002-10-07, 10:09 »
Uffff jestem. Całkowita zmiana temperatury.
Jak było? Fantastic. Jesteśmy opaleni, Buldog wyrwał parę meksykanek (ale widzę, że się nie chwali - pewnie żona czyta). Nie zgadniecie nigdy kogo spotkaliśmy! Myszkę bez xww. Ona chce się tam przeprowadzić na stałe. Zajada się czerwoną fasolą i .....no wiecie (no - puszcza bąki).
Powiedziała, że chce tam zostać na stałe, bo jej szylce jest tam dobrze. Kupiła sobie wielgachny kapelusz z dzwoneczkami przy rondzie.
Pewnie nie wiecie, że wzięliśmy ze sobą krzyżówkę meksykańskiego bezwłosego z yeti. Ludność miejscowa była zachwycona!!! Ustanowili go honorowych zwierzęcym członkiem stolicy(wiemwiem zdjęcie). Częstowali nas cały czas takimi placuszkami z żywymi robalami w środku, podobno zawierają bardzo dużo naturalnego białka. Najedliśmy się po pachy, aż się Buldog przebiałkował. Dostał wszędzie wysypki i cały czas się drapkał. Mysza oprócz szylki hoduje właśnie te robaki, uczy je różnych fajnych sztuczek (np. same wchodzą do naleśnika). Ja załapałam amebę, nibynóżki próbowały mi nosem wychodzić, ale teraz jest OK. Puma zaadoptowałamałą pumę, a Buldog małą meksykankę ( noooo, jakieś 17 lat - nie taka znowu mała). Podejrzewam, że teraz jeszcze rzadziej będzie się tu pokazywał, bo podobno "musi ją uczyć języka".
P.S. Wszyscy macie pozdrowienia od Myszki, namawiałam ją do powrotu, ale nie chce. Mówi, że zakochał się w niej jakiś pasterz kóz i że jej i szylce jest tam dobrze. Ma w jego chacie iście królewskie warunki. (Szkoda, że kibel na drugim końcu wsi - bo po tych robakach...)

(No co? Tylko ja mam spisywać wspomnienia?)
Zapisane

CHI

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #34 : 2002-10-07, 10:26 »
Monik@ ! Meksyk jest super, tylko te robaki :shock:
Czyżby było to zaproszenie do wspólnej wyprawy=wspólnych wspomnień?!
to ja też  :idea:

Buldogu! oczywiście skórka była od środka, bo po pierwsze "piesiuńciowi"?!! musi być cieplutko, a po drugie chyba to o czym myślisz. Bulteriery nie mają skłonności do chorób nerek, a przynajmniej ja się nie spotkałam.
Główne przypadłości zdrowotne takie o których słyszałam to alergie i skłonność do złamań kości w młodym wieku.
Bulki rosną b. szbko. Masę drorosłego potrafią osiągnąć w wieku 11 mies. i kości nie nadążają za masą. Dlatego nie powinny skakać. Tylko weź im to wytłumacz. Moja Ostroga zeskoczyła z 0,4 m. skałki, łapka jej się podwinęła i 4 tyg. gipsu (miało coś 4-6 mies). Cyrk był bo go systematycznie zjadała, ale po zdjęciu nie było śladu. Do tej pory - 9 lat nie widać. U kilku znajomych buli było podobnie.
Kończę, bo na temat moich ras i psów to mogr pisać tomy. Pozdrawiam CHI
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #35 : 2002-10-07, 13:44 »
no no , jaka opowieść, aż mnie zamurowało, zwłaszcza te robaki co wchodzą do naleśnika, bomba !!!!!!!! 8)  8)  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #36 : 2002-10-07, 19:14 »
Cytat: Monik@
Nie zgadniecie nigdy kogo spotkaliśmy! Myszkę bez xww. Ona chce się tam przeprowadzić na stałe. Zajada się czerwoną fasolą i .....no wiecie (no - puszcza bąki).


I to w czterech tonacjach. Całkiem ładnie wychodzi mi już zorba. Jak się podszkolę to i Mazurka Dąbrowskiego odstawię  :lol:

Cytuj
Powiedziała, że chce tam zostać na stałe, bo jej szylce jest tam dobrze. Kupiła sobie wielgachny kapelusz z dzwoneczkami przy rondzie.


Szylce się znudziło...  :?

Cytuj
Mówi, że zakochał się w niej jakiś pasterz kóz i że jej i szylce jest tam dobrze. Ma w jego chacie iście królewskie warunki. (Szkoda, że kibel na drugim końcu wsi - bo po tych robakach...)


Kibel już zaprojektował 100 metrów od chaty, ale robaków żreć nie chciał  :cry:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #37 : 2002-10-08, 15:30 »
Tylko was spuścić z oka na parę dni, a zaraz wyczyniacie ekscesy...  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #38 : 2002-10-08, 19:56 »
Na parę dni  :shock:  Na godzinę wystarczy  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #38 : 2002-10-08, 19:56 »

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #39 : 2002-10-08, 20:15 »
Zaraz, zaraz, zaraz To KTÓRA to w końcu MYSZKA? Jak dobrze czytam to bez  xww - jest bohaterką. A co z Myszką xww?
- to jest myszka  w tym charakterystycznym kapeluszu, tylko dzwonki gdzies porwał wiatr, poprostu przemineły z wiatrem, poleciały ku Wichrowym Wzgórzą.....fiuuuuuuu.
Do spisywania wspomnień to jakos się chyba nie nadaje, ale moge zostać Waszym nadwornym Fotografem i dostarczycielem zachcianek, ok?
- szalone 17-letnie meksykanki Buldoga/lynx/orngkiss.gif[/IMG] - wszystkie młode, piekne i co NAJWAZNIEJSZE - gotowe na WSZYSTKO!!!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #40 : 2002-10-08, 20:20 »
Ale to ta z końcówą ma szylkę  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

majka1

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #41 : 2002-10-08, 20:20 »
no a teraz to już żona Buldogowi odłączy internet na mur beton, zobaczycie może uda się ja przebłagać przy pomocy  8)  8)  8)
Zapisane

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #42 : 2002-10-08, 20:24 »
Monik@ Tobie tez sprezentowałam meksykański kapelusz a la meksikanos-banditos  no  i do popykania cygaro ze siwerzych lisci, zwijanych na muskularnych torsach tamtejszych Szybkich-Lopezach,
Buldog - GACI za nic nie mogłam dostać, ale taka czapka to moze chyba być? W niej żadna zima nie straszna.
Zapisane

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #43 : 2002-10-08, 20:36 »
Myszka.xww - ACHA!!!

Majka1 - nie bój żaby, słyszałam, że zona Buldoga juz dawno uciekła z Egipski szejkiem i losy jej ex-męża Buldoga jej raczej, hymmmm no nie obchodzą....
- i to dlatego Buldog, postanowił zostać globtroterrem, zwiedza z Monik@ świat, i jak widzimy NIEŹLE NA TM KORZYSTA!!!
Zapisane

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #44 : 2002-10-08, 20:37 »
Galja25:

Czapka jest "cool" ;)
A jak chcesz jeszcze cos dla mnie zrobic, to mi napisz, jak te obrazeczki wklejasz, bo ja tez mam kilka takich "kul"-gifow, tylko za Chiny nie wiem, jak wstawic  :(  :(  :(

majka1:

Ne bojsa, zona mi nic nie odlaczy ;)
Ale  8)  8)  8)  przyjmie z checia, bo piwo to oboje lubimy   :tak:  :tak:  :tak:  :co-jest:
Zapisane

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #44 : 2002-10-08, 20:37 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedź #45 : 2002-10-08, 20:39 »
A dokąd następna wyprawa?
Zapisane

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #46 : 2002-10-08, 20:40 »
Galja25:

Slyszalas?
Hmmm...
A ja nic nie slyszalem   :(
No, ale tez nic nie pamietam no i mi Monik@ musi wszystko przypominac  :roll:

Musze sie zony spytac w takim razie, moze ona cos slyszala  :?:  :?:  :?:
Siedzi obok, to nie bede mial daleko  :lol:  :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #47 : 2002-10-08, 22:30 »
piszcie piszcie , bo ciekawość nas zżera ....... Monik@ przypomnij jeszcze coś Buldogowi :) Tyle wrażeń, a on juz zapomniał  :(
Zapisane

majka1

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #48 : 2002-10-09, 08:06 »
to ja będę notować:
1. żona buldoga - kobitką tolerancyjną jest
2. lubi piwo i buldog tyż
3. lubi egipcjan buldogi mniej?

A na następny cel wyprawy proponuję Ukrainę  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #49 : 2002-10-09, 08:23 »
majka1:

Tylko jak te notatki bedziesz sobie prowadzic, to zaznaczaj, ktore informacje od kogo.
Zeby Ci sie nie mieszaly fakty z fikcja ;)

Bo o Egipcjanach nic mi nie wiadomo (chociaz akurat z jednym w pracy siedze w pokoju, serio - i jest sympatyczny, a moja zona go chyba lubi :)), ale z tymi buldogami to nieprawda - buldogi uwielbia, a zwlaszcza tego:
Zapisane

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #50 : 2002-10-09, 09:38 »
Zgroza - obrażę się na Myszy. Ja myślałam, że Myszka.xww ma Hanię, a Myszka - kota i szylka. I to tę szylkową spotkaliśmy w Meksyku.
No ludzie, kto jeszcze spisze wspomnienia? Ja muszę zacząć znowu brać te różowe tabletki i będę przymulona (jak zwykle). Nic nie będę pamiętała.
Buldog, a Twoja żona wie o Meksykance, czy gdzieś ją ukrywasz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #50 : 2002-10-09, 09:38 »

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #51 : 2002-10-09, 10:52 »
Ja ukrywam?
Kogo?
Zone, czy Meksykanke?
;)

A zona chyba wie, bo tez czyta  :tak:  :co-jest:
Zapisane

myszka

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #52 : 2002-10-09, 11:12 »
Cytat: Monik@
Zgroza - obrażę się na Myszy. Ja myślałam, że Myszka.xww ma Hanię, a Myszka - kota i szylka.


Nie to sister trzyma całe stado  :lol: ja mam tylko koty...  :wink:
Zapisane

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #53 : 2002-10-09, 11:12 »
Wracając do egipskiego kochanka zony buldoga (ale długa nazwa!), to to co opisałam o tej ucieczce to moze to byłaWIZJA PROROCZA?! No bo skąd bym mogła wiedzieć, że egipcjanin, i wogóle. Buldog obsrewuj ich! Może On Tobie ja bodbierze?Hiiiiiiiiiii..............
Tak czy inaczej - Pozdro dla zony? Kiedy wstapi do Klubu miłosniczek? Zapewne byłaby NAJ-Miłosniczka!
Zapisane

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #54 : 2002-10-09, 11:20 »
Buldogu, myślałam, że Meksykankę. Ale skoro nie musisz, to Twoja żona jest coooooooool! Za jej zdrowie  8)  8)  8)
Widzisz, nawet już nie jestem zazdrosna.
I dalej nie wiem, jak jest z Myszami? Mysza bez - ma koty. Mysza z - Hankę, kota, szylka....... O czym jeszcze nie wiem?
P.S. Też miałam szylka, ale nie mam. Moja Mama ma! Dobrze jej tak, bo strasznie łobuz hałasuje.
Zapisane

CHI

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #55 : 2002-10-09, 12:21 »
No właśnie jak jest z Myszkami??
Monik@ na nastepną wyprawę propnuję Nową Zelandię. Tam  8) ma podobna temperaturę jak u nas.
Albo dżungle Amazonki. Duuuuużo wody, canoe; Ty, Buldog, Myszka (tylko która? ;) ). Ja bym się chętnie zabrała, ale w przyszłym tygodniu (prawdopodobnie) suczka mi się oszczeni i nie mogę jej zostawić. Ale trzymam kciuki!
Pozdrawiam CHI
Zapisane

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #56 : 2002-10-09, 12:43 »
Galja25:

Ty nie kombinuj nic z moja zona, tylko mi lepiej powiedz, jak te animacje wklejasz  :?:

Co do "wstapienia do klubu" - nie wiem, czy by to uznala za dobry pomysl?
I czy by chciala w ogole - w koncu ona mnie zna troche lepiej, niz Wy ;)
Zapisane

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #57 : 2002-10-09, 12:52 »
Buldogu, nie dostałeś prywatnej poczty ode mnie???????????????
Jeżeli nie, to hymmmmm, ale to nie MOJA wina, ze nie dotarła. Czyja????

 
A więc, wchodzę na stronkęhttp://www.mysmilies.com/?cat=evil&page=2 klikam na "usmieszek", klikam-kopiuj, poyem wklej tam gdzie chcesz - i po robocie! Proste. A dasz mi swoje "clipardy" czy jak to sie tam nazywa?
Zapisane

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #57 : 2002-10-09, 12:52 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #58 : 2002-10-09, 12:58 »
Cytat: CHI
No właśnie jak jest z Myszkami??


Myszka.xww - Pies Hanka, Kot Simba, Szylek Szkodnik (i parę innych drobnych zwierzów)
Myszka - Kotka Pysia, i (na razie jeszcze virtual, ale tiko do soboty) Kot Basza.


Monik@, Ty to już ludzi nie poznajesz, tylko we mnie mógł zakochać się pastuch kóz  :lol:  :lol:  Myszka była wtedy w germanii  :idea:  :wink:  :wink:
Ale na następną wyprawę to ona jedzie, bo ja, wiecie.... robaki....      :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Buldog

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #59 : 2002-10-09, 12:59 »
Nic nie dostalem.
A buzki zaraz wrzuce - te, co mam tutaj, bo inne mam w domu.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.