Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zabawy ze świnkami  (Przeczytany 730 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Zabawy ze świnkami
« : 2004-04-08, 14:43 »
Mam pytanie - jak Wy bawicie się ze swoimi świnkami morskimi? Tylko błgam - nie piszcie o tym , że dajecie im sałatę, a one aby ją dosięgnąć "stawiają" słupka! Czekam na ciekawe propozycje tymbardziej, że mi już zabrakło pomysłów.
Zapisane

Talagia

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #1 : 2004-04-08, 15:08 »
Świnki to nie psy, nie będą bawić sie piłką, ja czasami chowam coś pachnącego w pokoju a Rozal tego szuka :) A w każdym razie najbardziej lubi jak sie go głaszcze :) :lol:
Zapisane

Ireth

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #2 : 2004-04-08, 15:24 »
Ja niestety jeszcze niemam swinki,ale jak ja sie bwie swinka mojej kolezanki to ukladam jej labirynt z ksiazek albo innych rzeczy.Tylko trzeba uwazac zeby sie nieporzewracalo na swinke :wink:
A na koncu labiryntu kladze jakies jabluszko albo gruszke.............czy cos w tym stylu :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zabawy ze świnkami
« Odpowiedz #2 : 2004-04-08, 15:24 »

Cathycash

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #3 : 2004-04-08, 18:34 »
taaa świnka aaaport   :lol:

Nie no świnki najbardziej lubią pieszczochy, a tak pozatym to jeść :D
Zapisane

Ireth

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #4 : 2004-04-08, 18:37 »
No czy pieszczoty to niewiem :roll: zalezy od charakteru swinki :wink:
Zapisane

Aluniek

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #5 : 2004-04-08, 23:27 »
Hmm...
Ogolnie obie moje swinie same jakos organizuja sobie czas na wybiegu. Fifi najczesciej biega jak mu zmieniam trociny. Biega wkolo akwarium i patrzy co robie, czasami zapedzi sie i robi sobie spacer po mieszkaniu. Jednak zawsze po tej samej trasie.
Natomiast Klucha... ona ogolnie tez sama sobie biega. Jak zaczyna jej sie nudzic, wowczas daje glosno o tym znac. Wtedy do niej podchodze i ona zaczyna biegac wkolo mnie. Czasami tez wychodzi na spacerki ;)

Gotowego przepisu na zabawy to nie znam... Choc kiedys sie z nimi bawilam, ze stawalam kolo nich dosc blisko i tam gdzie sie Fifi czy Klucha przemiescili, stawalam kolo danej swini [biegaja osobno]. A czasami bywalo odwrotnie, to swinki podchodzily tam gdzie ja stalam.
Zapisane

Kira

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #6 : 2004-04-09, 10:36 »
Moj prosiek to  narazie je i chodzi za moja kotką..biegac nie lubii jak go zostawie samego w pokoju to stoi w miejscu.. :)  a najbardzej to lubi glaskanie i drapanie po grzbiecie wtedy to sobie  grucha  :)  :) i jest git :wink:
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #7 : 2004-04-10, 08:22 »
w sumie mozna sie bawic wlasnie ustawiajac przeszkody..itp
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #8 : 2004-04-10, 11:34 »
Pamiętam jak mi się kiedyś dywan zwinął a świnia przeskakiwała utworzone przez dywan fałdy  :lol:  wyglądało to komicznie, klucha jedna  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zabawy ze świnkami
« Odpowiedz #8 : 2004-04-10, 11:34 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Zabawy ze świnkami
« Odpowiedź #9 : 2004-04-10, 12:15 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: musiało fajnie wyglądać
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 24 zapytaniami.