Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Nietypowe upadki  (Przeczytany 2764 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
Nietypowe upadki
« : 2004-04-10, 21:43 »
Tak jak w temacie :) opisujcie :wink:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #1 : 2004-04-10, 22:01 »
mój już znacie, choć nie był nietypowy =)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #2 : 2004-04-10, 22:05 »
był :) o takim jeszcze wczesniej nie słyszałam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nietypowe upadki
« Odpowiedz #2 : 2004-04-10, 22:05 »

Ritka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #3 : 2004-04-10, 22:31 »
bo to trzeba mieć porąbanego konika =)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #4 : 2004-04-11, 10:00 »
Ja tez nie slyszalam :P Myshaa był nietypowy, był :) Ja chyba nie miałam takiego jakiegoś nietypowe jedyne co to,ze spadłąm z kucyka :lol: Ale czy to takie nie typowe? :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Euphoria

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #5 : 2004-04-11, 10:47 »
znooowu...? ludziska,taki temat był tutaj już z 5 razy,jak nie lepiej.. :?  oficjalnie a oprócz tego w 20 innych teamtach rozmowa schodziła na upadki.chociażby ostatnio wątek "Strach"... :/
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #6 : 2004-04-11, 13:48 »
Ale tu chodzi o nietypowe :|
ostatnio nasze forum schodzi na psy...
Agokonik... szczerez to Twój upadke ejst typowy :P znam wiele osob ktore zglebiły z szetlanda z restzą ja też byłam bliska tego pare razy ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #7 : 2004-04-11, 13:58 »
ee ja jeszcze nigdy nie spadłam...  :lol:  :P  :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #8 : 2004-04-11, 14:02 »
Zima, tez mysle,ze jest typowy w koncu kucyki to sa wredne bestyjki :lol: W takim razie nietypowego chyba nie miałam ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Nietypowe upadki
« Odpowiedz #8 : 2004-04-11, 14:02 »

Zimoludka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #9 : 2004-04-11, 14:18 »
Kucyki są słodziutkie :)
no to opowiem upadek mojej koleżanki w ktorym też w jakiś psosób uczesniczyłam :P gdzies go jzu chyba opisywałam :P
No to moja koleżanka miała wsiąść na najstarszego i najspokojniejszego koia w stajni postępowac do czasu az babka ktora miała jeździc się przebierze. Ja trzymałam tego konia, druga koleżanka pomagała jej wsiąść i się źle zrozumiały i wyszło na to, że  kolezanka no 1  wisiała przez siodło i się chichrała :P Niefortunnie uderzyła kobyłę w słabizne i ko poszedł galopem :P ja juz praie leżałma na ziemi ja hamowałam. Ten galop mzoe z 20 metrów był, a koleżanka ciągle wisiała przez siodło, w końcu zleciała na mnie, koń poleciał dalej a my dwie leżymy  na ziemi :P Moim zdaniem jest to upadek nietypowy :P w każdym bądź razie o takim jeszcze nie słyszałam ;)
Zapisane

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #10 : 2004-04-11, 16:44 »
ja spadłam na hali z hucuła  nie wiem jakim cudem spadłam po trzech fikołkach w powietrzu o jakieś 4 metry od Mefisto (tak miał na imie)
Inny
- wpaść w okser tak aby nie spadł ani jeden drąg  :lol:
- z osła zjechałam po jego szyji jadąc z górki :P
Koleżanka spadła ze stojącego konia w stajni kombinując jak najdelikatniej z niego zejść po terenie w środku zimy :P
a dla mnie najdziwniejszy był upadek z  konia na którym tak naprawde nie siedziałm jeszcze tj noga w strzemieniu a  druga już prawie nad siodłem ale jednak błiżej chyba ziemi była skoro się na ziemi cała znalazłam  :lol:
 a i jeszcze jeden  siedze sobie na takim mieszńcy fiord z folblutem... :/ przed dekoracja na zawodach kilka lat temu i zaczeła się muzyka a ja patrze a między moimi nogami  nie ma konia na dżwięk muzy ruszył dtak że spadłam :)
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Zimoludka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #11 : 2004-04-11, 17:56 »
hehe ten ostatni jest dobry ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #12 : 2004-04-11, 18:54 »
No :lol: Moja kolezanka kiedys spadla tak jak napisalas Maggy Sue tzn. tak poodbnie wlozyla noge w strzemie odbila sie a kon pooooszedl :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #13 : 2004-04-12, 17:56 »
Cytuj

ostatnio nasze forum schodzi na psy...



na konie schodzi, na konie  :roll:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #14 : 2004-04-12, 19:40 »
ja zleciałam jak zsiadałam nie miałam nóg w strzemieniu i przerzucałam noge przez zad i wtedy jakiś idiot rzucił konikowi w zad i się spłoszył i poleciałaaaaaaam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nietypowe upadki
« Odpowiedz #14 : 2004-04-12, 19:40 »

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #15 : 2004-04-13, 11:54 »
Heheh ja mam dwa nietypowe nie wiem czy będę umiał to opowiedzieć ale spróbuje

Pierwszy zdarzył się jakiś rok temu  ,moja koleżanka  miała zwyczaj ze na takim jednym wałachu jeździła sobie na pobliska stacje kolejowa po  swojego chłopaka i razem ( oa na zadzie) wracali do stajni pewnego razu wałach okulał i musiała wzic innego konia a pod ręka był tylko jakiś ogier no zanim ruszyła po chłopka postanowiła sprawdzić czy ogier będzie tolerował kogoś na zadzie ( chłopka nie umiał jeździć) i poprosiła mnie żeby na łące naj spróbował mu wskoczyć na zad i zobaczyć jak będzie się zachowywał ..... wiec ostatnie co pamiętam to jak przełożyłem nogę przez jego zad i usiadłem.... następnego dnia obudziłem się w domu z potwornym bólem głowy :-/.... z relacji wiem ze kon się spłoszył i w połowie drgi do stajni postanowiłem seskoczyc ale się z kumpla nie zrozumiałem i razem spadliśmy ja na ziemie a ona na mnie ( zamortyzowałem jej upadek ) dlatego ja miałe zbity cały bok i wszczasnienie mózgu a ona tylko zbity bok .. koń pocwałował do stajni i zamiast wejść do stajni przez duże drzwi dla koni on wszedł przez małe dla ludzi !!!.... koń wyglądał jak co najmniej po bitwie pod Grunwaldem :-/   następny nie codzienny upadek pt.” Ja zrobić z konia autobus nisko podłogowy „ w najbliższym czasie :-)


Schrek
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #16 : 2004-04-13, 12:08 »
Uh to musiało bolec. Ale szczerze mowiac dziewczyna postępowała bardzo lekkomyślnie nawet najspokojniejszemu koniowi moze cos strzelić do głowy zwłaszcza jezeli czuje,ze ma COŚ na zadzie.  :roll: No i tez uwazam,ze Ty tez troche lekkomyslnie...
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #17 : 2004-04-13, 13:18 »
Cytat: Agakonik
No i tez uwazam,ze Ty tez troche lekkomyslnie...

a kto powiedział ze to było madre :-P

wiedziałem co robie i robiłem to na własne ryzyko :-)

a konie sa róne i trzeba było to srawdzic nie??? np. moj Letnik nie robi sobie z tyego zadnych problemów :-) nawet nam sie udał we dwujke galopowac fajnie było :-))))))))



Schrek
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #18 : 2004-04-13, 13:51 »
LOL, mi sie podoba to wpadanie w okser bez rozwalania dragow :D
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #19 : 2004-04-13, 14:35 »
noo... to troszke musiało boleć Schrek...  :roll:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #20 : 2004-04-13, 16:00 »
shreck, a opisz ten drugi upadek  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nietypowe upadki
« Odpowiedz #20 : 2004-04-13, 16:00 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #21 : 2004-04-13, 17:08 »
właśnie, właśnie! normalnie sie doczekać nie mogę  :D   :wink:
Zapisane

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #22 : 2004-04-13, 17:30 »
Ja nie opisuje tych wypadków tak żeby się pochwali ale ku przestrodze!!!!
Sorki za  ewentualne błędy :-)

A wiec dział się do zeszłego roku w marcu po dość chłodnym okresie przyszły nagłe roztopy i wyjrzało słoneczko ..no wiec wspólnie z Letnikiem  zadecydowaliśmy „ Jedziemy w teren!!!!” do lasku na godzinkę co by się wyrwać z tej przebrzydłej hali :-)  dorga do lasku był ładna chociaz było lekke błotko a gdzie niegdzie po rowach lezał snieg było cłakiem miło i miekko. Po wiezdzie do lasu okazło się jednak ze roztopy zaminiły  czesc dróg a szczególnie krzyzówki przesiek w jedne wielke kałuzee które ze względu na   ponujace przymrozki w nocy stały się lodowiskami gdzie pod 2 centymetrowa warstwą wody było ok. 10 cm lodu :-) . wjechalismy w las no i żeby troche się rozruszac zrobilismy lekki kłusik tak ze w momnecie kiedy dojzezdzalimy do kałuzy (zamrznietej) ładnie sobie wjezdzalismy w lasek bądź na pobocze i omiojalismy przeszkode ....no ale być w lesie i nie zagalopowac to grzech!!!!!!! Wiec jak postanowilismy  tak zrobilismy   , lekkim wysiadywanym galopikiem tzw. “Pta-tai, pta-tai” jedzemy sobie i nagle naszym oczom ukazuje się takowa kauża jakich wile tylko ze rozcigała się na jakies 20 m wzdłuz i na cła szerokasc drogi ..ale nic nam nie jest straszne wjechalimy na waźutkie pobocze gdzie po prawej była sciana lasu , niecały metr na szerokosc pobocza i po lewej piknie zamrznieta kałuza . i zbieraj wodze i maykajac letnika w łydce i wodzach tak sobie “pta-tai pat-tai” wzdłuz kałuzy przejachlismy . kiedy byliśmy już w połoie i do konca zostało nam jakies 10 metró na drodze mojej głowy staneła gałz wiec postanoiłem ja ominac poprzez schylenie głowy manewr się powiudł ale iety w trakcie schylanie się prawa reka mi odstaneła od szyji i kon poczuwajac luz na prawym boku zrobił przysłowiowy “krok w bok “ no i znalezlimy się w galopie na tym lodzie !!!! [potem wypadki potoczyły się błyskawicznie ....Letnik rozłozył się jak długii na lodzie ( przednie nogi do przodu tylnie do tyłu )
 I tak szurajac brzuchem po lodzie z duma stwierdziłem ze cos mi jest za nisko i ze letnik zrobił się jakis nagle niskopodłogowy i tak w locie slizgowym przejchalimy jakies 10 m az lud się nie skonczył po czym letnik uchwycił twardy grunt i najnormalniej w swiecie stanoł na nogi ja się w miedzy czasie zniego zsunołem. I tak się to skonczyło . najbardzie z tego wszytkiego to byłem ja przestraszony a Letnik spojrzał na mnie wzrokiem pt. “Cos ty najleszego zrobił”



Schrek

PS a dzis zapomniałem ze ojciec wzioł ogłowie do naprawy i jedziłem na samy kantarze ale fajowo było ":-)))))))
Zapisane

Ritka

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #23 : 2004-04-13, 18:15 »
ty masz historie :P
Zapisane

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #24 : 2004-04-13, 18:30 »
eee nie przesadzaj :-P


Schrek
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #25 : 2004-04-14, 00:52 »
Schrek, dobrze, ze sobie kon nog nie polamal :?
Zapisane

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #26 : 2004-04-14, 18:46 »
ty mi tego nie mosisz mowiec wiesz jaki ja byłem smieetelnie wystraszonyu w cioagu 3 sekund byłem cały mokry ze strachu

Schrek
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #27 : 2004-04-16, 22:02 »
w sumie sie nie dziwie....
na dobrtą sprawe to letnik sie chyba za bardzo nie oprzejął..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nietypowe upadki
« Odpowiedz #27 : 2004-04-16, 22:02 »

Schrek

  • Gość
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #28 : 2004-04-16, 22:27 »
nie tylko sie obraził :-) ale mu przszło

Schrek
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Nietypowe upadki
« Odpowiedź #29 : 2004-04-16, 22:31 »
to dborze że mu przeszlo  :wink:  bo by ci wiecej nie pozwolil na swój grzbiet wsiąść  :lol:  :P
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 27 zapytaniami.