Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: konichiwa :3  (Przeczytany 2934 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fushigii

  • *
  • Wiadomości: 2
konichiwa :3
« : 2011-08-20, 14:03 »
konichiwa! :3
może zacznę od przedstawienia się: mam na imię weronika, mieszkam na górnym śląsku i urodziłam się 29 stycznia 1998 roku, dla ciekawskich. : > w przyszłości chciałabym zostać psychologiem, lubię rozmawiać z innymi i pomagać im rozwiązywać problemy. ponad to chciałabym się nauczyć języka japońskiego, zaczęłam się tym krajem interesować od niedawna i staram się bardziej w tym temacie zagłębiać. mam kilka osiągnięć w sporcie, ale nie lubię się chwalić. ;d hm, lubię pisać i rysować, choć co do tego drugiego to nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała. słucham głównie polskiego rapu, choć zdarza się też metal czy rock. (; pozwólcie, że odpuszczę sobie opisywanie mojej osobowości, charakteru, jeśli chcesz poznać to po prostu pisz, na każdą wiadomość z pewnością odpiszę. -.^

zarejestrowałam się tutaj z zamiłowania do zwierząt no i po części z nudów. osobiście posiadam od kilku dni małego kotka, ma chyba 3/4 miesiące i próbuję sobie wywalczyć, aby już z nami zamieszkał. xD wcześniej miałam jeszcze kilka kotów i psów, a zawsze marzyłam żeby mieć węża, jaszczurkę lub szczura. nie widzę w tych zwierzętach niczego obrzydliwego, ale oczywiście najbardziej ze wszystkich wielbię koty. <3 muszę się jeszcze przyznać, że boję się pająków. ; o

mam nadzieję, że mnie tutaj zaakceptujecie i nawiążę tutaj jakieś ciekawe znajomości. :B a do tego, że znajdę odpowiedzi na trapiące mnie pytania związane ze zwierzętami, oraz, będę miała okazję wymienić się z innymi własnymi doświadczeniami.
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: konichiwa :3
« Odpowiedź #1 : 2011-08-20, 14:17 »
Witaj... Ja też boję się pająków. Ale mam inne zwierzaki. Psychologia też się interesuje bo po części związana jest z moim studiami. Braku akceptacji nie musisz się obawiać, bo ludzie tutaj naprawdę są ok
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: konichiwa :3
« Odpowiedź #2 : 2011-08-20, 14:18 »
witamy serdecznie i milego pisania  :jupi2:

powodzenie z japonistyką :wink:

Ps uwazaj na jedna forumowiczke, ktora uwielbia zwraca uwage ze forum jest polsko jezyczne  :stupid: ;)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: konichiwa :3
« Odpowiedz #2 : 2011-08-20, 14:18 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: konichiwa :3
« Odpowiedź #3 : 2011-08-20, 15:54 »
ohayo
;d
Zapisane
Podpis bez przekazu.

rikardo87

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: konichiwa :3
« Odpowiedź #4 : 2014-06-03, 13:49 »
Japoński język jest językiem bardzo fajnym
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.