Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Weterynarze w Trójmieście  (Przeczytany 24925 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iwona

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« : 2004-03-05, 18:00 »
Szukam dobrego weterynarza w Trójmieście, jakiego polecacie??
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #1 : 2004-03-28, 16:05 »
Lidia Koenig-Kraszewska

ul. Piastowska 33A
Gdańsk-Oliwa

tel. 552-38-73
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #2 : 2004-05-22, 16:11 »
Gorka&Kaminski

ul.Halera (numeru nie pamietam, kolo Rojala)
Gdansk-Wrzeszcz
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedz #2 : 2004-05-22, 16:11 »

Yzalbe

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #3 : 2004-05-27, 20:45 »
Niestety muszę odwołać to co napisałam, już nie mam 100% zaufania do tego weta :( Dowiedziałam się, że z jej winy (pomyłka??) umarła kotka ;(
Zapisane

Anka

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #4 : 2004-06-09, 21:47 »
ul. Stryjska w Gdyni - dr. Hajdo
Dlaczego napisałam już w temacie - "Lecznica w Gdyni"
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #5 : 2004-06-11, 11:41 »
Radzę uważać na tą lecznicę... Na innego weta z tamtąd chyba, że już tam nie pracuje..
Zapisane

Asia83

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #6 : 2004-06-12, 20:22 »
Najlepsi są Hajdo i Benkowski. Za resztą nie przepadam. Zna tam już wszystkich lekarzy bo chodzę tam ze zwierzakami od lat.
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #7 : 2004-06-29, 22:11 »
Cytat: Yzalbe
Lidia Koenig-Kraszewska

ul. Piastowska 33A
Gdańsk-Oliwa

tel. 552-38-73


Bardzo cenię sobie obydwoje wet. Kraszewskich. :)
Zapisane

Asia83

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #8 : 2004-06-30, 09:20 »
Dalma jak widzisz na temat wszystkich lecznic ludzie mają różne zdanie. Ja np. nie przepadam za tą w Oliwie. A jeśli nie potrafisz napisać na jakiego młodego lekarza radzisz uważać w Redłowie to nie wypowiadaj się na jej temat lepiej wcale bo takim czymś nikomu nie pomożesz. Tak się składa, że wszyscy lekarze na Stryjskiej są młodzi i dlatego nikt nie będzie wiedział o którego Ci chodzi. Tymbardziej, że nie leczysz tam swoich zwierzaków. Nie znasz tej lecznicy zbyt dobrze na to wygląda. Jeśli ten lekarz jest taki straszny to napisz jego nazwisko żeby każdy wiedział na kogo uważać!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedz #8 : 2004-06-30, 09:20 »

Dalmafreciak

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #9 : 2004-06-30, 09:43 »
W takim razie cofam to.. :roll:
Nie musisz tak na mnie naskakiwać...
Zapisane

Asia83

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #10 : 2004-07-01, 18:12 »
Ja nie naskakuję Rybko tylko uważam że jeśli nioewiele wie się danej lecznicy to lepiej nie pisać. Owszem można mieć swoje zdanie ale musi być ono uzasadnione, bo jeśli nie to taka rada nikomu nie pomoże. Nie obrażaj się przypadkiem!!  ;)
Jeśli przypomnisz sobie nazwisko tego lekarza i powiesz dlaczego jest nie bardzo to będzie ok i sama będę na niego uważała, bo ja chodzę tylko do tej lecznicy, i tylko do Benkowskiego a jak go nie ma to do Hajdo. Ale gdyby ich nie było a musiałabym iść do weterynarza to chciałabym wiedzieć kogo unikać.  :papa:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #11 : 2004-07-04, 21:15 »
A jakiego weta polecacie w Gdyni :P

Asia83

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #12 : 2004-07-05, 19:04 »
Proponuję przeczytać dokładnie temat, to pierwsza rzecz jaką powinnaś zrobić zanim zadasz pytanie!!!

Dr Benkowski, Dr Hajdo - ul. Stryjska w Gdyni Redłowie.

Przeczytaj też temat "Lecznica w Gdyni"
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #13 : 2004-09-13, 18:09 »
Cytuj

Gorka&Kaminski

ul.Halera (numeru nie pamietam, kolo Rojala)
Gdansk-Wrzeszcz


8)
Zapisane

mdp

  • Gość
Lecznica na Stryjskiej w Gdyni
« Odpowiedź #14 : 2005-01-20, 15:10 »
5 lat temu sterylizowałam kotkę w Redłowie i nie byłam zbyt zadowolona z przebiegu całej sprawy, dlatego od tego czasu miałam uraz.
Ale ostatnio - z wygody ;-) - zaczęłam na Stryjskiej szczepić swoje zwierzaki, a potem również leczyć.
Dr Hajdo świetnie sobie poradził z brzydkim zapaleniem skóry u mojej ON-ki Jogi. Zniknęło w ciągu kilku dni, mimo że przedtem babrało się z miesiąc.
Ostatnio również on diagnozował u mojej suczki zmiany dysplastyczne w stawie biodrowym - był świetny i mogłam z nim przedsyskutować problem dysplazji od A do Z.
Dr Benkowski jest również w porządku - zawsze ma czas i nigdy nie robi z niczego problemu.
Jestem również ogroooomnie wdzięczna dr Ratajskiemu, który wyciągnął mi Jogę z bardzo ciężkiej choroby żołądkowo-jelitowej. Przez tydzień jeździłam na Stryjską na kroplówki, zawierające coraz większe porcje leków i płynów i UDAŁO SIĘ.
Dr Debis był bardzo miły - zaglądał do nas (podczas kroplówek) mimo że to nie on prowadził wówczas Jogę, pytał, rozmawiał.
I była jeszcze świetna stażystka - pani Agata, która zupełnie bezinteresownie wspierała nas przez te wszystkie trudne dni, kiedy nie wiadomo było, czy Joga wygra z chorobą.
Dlatego nie mam już żadnych wątpliwości, co do wyboru lecznicy dla swoich zwierząt.

Mam natomiast złe doświadczenia z dr Pankanin w Rumi (zaszczepiła nam 3-tygodniową kotkę, którą właśnie wzięliśmy ze schroniska, mimo że kicia była osowiała i miała biegunkę, a następnie leczyła małą Smectą, chociaż -co powinno być oczywiste dla weterynarza tak jak jest dziś oczywiste dla mnie - mała miała koci tyfus; kotka po 7 dniach odeszła od nas) oraz z lekarzami z ul. Kieleckiej w Gdyni (z wyjątkiem bardzo fajnego dra Wierczińskiego, na którego zawsze mogłam liczyć). Ponieważ mój post i tak zrobił się strasznie długi, to jeśli ktoś chciałby znać argumenty do powyższego, podam je w następnym.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lecznica na Stryjskiej w Gdyni
« Odpowiedz #14 : 2005-01-20, 15:10 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #15 : 2005-01-25, 18:04 »
Cytuj

tylko tego na stogach taka osulga ze bania mala samam zobacz


moze cos wiecej? :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #16 : 2005-01-26, 17:28 »
Rozewska niewiem jaki nr tam obok jest apteka
Gdynia chylonia

czarnula25

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #17 : 2005-02-26, 22:31 »
Lecznica "AWET" ul. Matejki w Gdańsku Wrzeszczu. Świetny lekarz, katrowałam u niego kocurka i sterylizowałam kotkę. A za 2 tygodnie czekaja mnie u niego następne 2 sterylki (na szczęście już ostatnie  ;) ).
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #18 : 2005-04-17, 23:19 »
Cytat: Beguelle
Gorka&Kaminski

ul.Halera (numeru nie pamietam, kolo Rojala)
Gdansk-Wrzeszcz


Nie polecam tego weta... Jak znalazłam miesięcznego kota na ulicy to poszłam z nim do tego weterynarza. Opowiedziałam mu o wszyskim a on jakby z wielka łaską i obrzydzenien obejrzał kota. Mówił tylko że ma pchły i mam smarować kota spirytusem(to było na pchy) Odrazu potym otwożył mi drzwi i musiałam wyjść :roll:
Poszłam potem odrazu do weta koło rynku we Wrzseszczu. Ten odrazu odrobaczy mi go zadarmo, dał środek na pchły i kupiłam od niego krople do oczu(miał strasznie zaropiałe) Niestety ten weterzynarz nie zna się na małych zwierzętach bo np. mówi że królik nie musi być szczepiony. Wiele osób maiało złe opinie o nim, więc zmieniłam weta i teraz chodze na Matejki

Tak jak czarnula polecam dla psów i kotów weta na Matejki. ma on dobre podejście do psów, nie bieże dużo kasy. Po za tym kastrował mojego psa i wszystko jest ok. Niestety nie zna sie na królikach, również mówił ze nie trzeba ich szczepić  :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #19 : 2005-04-18, 21:11 »
Cytat: Beguelle
Gorka&Kaminski

ul.Halera (numeru nie pamietam, kolo Rojala)
Gdansk-Wrzeszcz


podpisuje sie pod ta lecznicą...  8)
 :wink:
Ola ten koło rynku juz jest przeniesiony na ul. Lelewela i według mnie jest całkiem fajny. Chodze tam ze swoim psem :)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

mdp

  • Gość
Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #20 : 2005-04-19, 08:29 »
Hm, przed sterylizacją swojej suczki zadzwoniłam do lecznicy Górka & Kamiński z pytaniem o metody, przebieg zabiegu i leczenia po. Pan niechętnie odpowiadał, cisnęło mu się na usta "po co pani to wiedzieć", ale i trudno się dziwić - narkoza, cięcie, szwy, leczenie pooperacyjne jak z czasów króla Ćwieczka. Nie zdecydowałam się na nich.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedz #20 : 2005-04-19, 08:29 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #21 : 2005-04-29, 19:16 »
Ja polecam dr Marcina Czernielewskiego z Gdańska - Wrzeszcza wspaniały człowiek

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #22 : 2005-05-16, 16:59 »
Znam bardzo dobrego ,leczy i do końca walczy o każde stworzenie.Mieszka daleko od Trójmiasta , ale warto: JArosław Pastuszyński Cedry Wielki - jest i mała wada: wysokie koszty...Przyjmuje również i w Pruszczu Gdańskim .
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #23 : 2005-05-25, 23:58 »
Pana Marcina Czernielewskiego znam ;) Ma dobre podejście do zwierząt i jest miły, ale: nie zna się na małych zwierzętach, a poza tym chodzę do niego z moją sunią tylko ze sprawami ''mniejszej wagi'', jak jest coś poważniejszego, czy nawet szczepienia to jadę do państwa Kraszewskich (a już największe w tej chwili zaufanie mam do p.Lidii Kraszewskiej)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #24 : 2005-06-01, 09:58 »
Ja w Gdańsku polecam Bohdana Rutkowiaka.
Gdy moj piesek byl maly i ciezko zachorowal "swietni" weterynarze z "wybitnych" lecznic zakladali, ze to choroba zoladka, dajac mojemu psu po kilka zastrzykow, ktore tak własciwie nic nie zrobily. Zaplacilismy za nie majatek, a moj pies mimo wszystko zaczal powoli od nas odchodzic. Jedynym ratunkiem okazal sie powyzszy wet, ktory natychmiast zoperowal mojego psiaka, dzieki czemu cieszy sie zyciem do dzisiejszego dnia :)
Moze jest troche drogi, ale mam zaufanie do niego.
Zapisane

bijouM

  • Gość
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #25 : 2005-08-05, 14:01 »
najgorsza lecznica z jaką się spotkałam jest w gdańsku na ulicy Łąkowej.... omijajcie ją szerokim łukiem
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #26 : 2005-08-08, 12:11 »
na łąkowej jest zła? :shock:
kiedys tam dzwonilam w sprawie zolwia, poradzili mi przez telefon o 23 co mam robic i w ogole..myslalam ze tam ok jest..
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #27 : 2005-08-09, 10:35 »
najgorsza lecznica z jak± się spotkałam jest w gdańsku na ulicy Ł±kowej.... omijajcie j± szerokim łukiem

Na jakiej podstawie wystawiasz taką opinię - prosez o wytłumaczenie - bo to nier jeste fair robić swoistą antyreklame bez podania przyczyny... :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedz #27 : 2005-08-09, 10:35 »

Russelka

  • Gość
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #28 : 2005-10-08, 13:45 »
Moje psiaki (ja też) lubiły p. Mirosława Kalickiego...
Lecznica przy ul. Diamentowej 15
Gdańsk Orunia
Polecam tego lekarza- jest odpowiedzialny i bardzo kocha zwierzęta! Nie trzeba dużo płacic, a usługi ma świetne ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Weterynarze w Trójmieście
« Odpowiedź #29 : 2005-11-05, 17:45 »
Vizsla, a jakis adres tej lecznicy? ;)+
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 31 zapytaniami.