Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Samobójstwo........  (Przeczytany 44329 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #60 : 2004-05-22, 21:20 »
ina -uwiebiam text tej piosenki którą przytoczyłas .... uwielbiam ... jest mi bardzo bliski ...

"Samobójstwo to nie tyle pragnienie śmierci, co strach przed życiem." T. Mitchel
Anthony
Zapisane

ina

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #61 : 2004-05-22, 21:23 »
wiesz, tak się składa, że mi też... i to naprawde... jakby mnie opisywał.. dlatego tak lubie tą piosenke
Zapisane

pola

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #62 : 2004-05-22, 21:29 »
dla mnie muzyka w tej piosence jest obojętna ale słowa .... poprostu zatopić się w nich i słuchać w nieskończoność .....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samobójstwo........
« Odpowiedz #62 : 2004-05-22, 21:29 »

ina

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #63 : 2004-05-22, 21:31 »
heh.. muzyka lipna w sumie, ale duzo górniaczka robi tam.. a tekst naprawde.. wg. mnie przemyślany i taki no taki taki. jak ja lubie sobie czegoś takiego posluchać.. z takim mądrym tekstem... np. Edyta Bartosiewicz:) ol je..
Zapisane

pola

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #64 : 2004-05-22, 21:36 »
:):)
Cytuj

 a tekst naprawde.. wg. mnie przemyślany i taki no taki taki. jak ja lubie sobie czegoś takiego posluchać.. z takim mądrym tekstem...
to lubisz to co ja w takim razie :) .... głęboki tekst przy którym miękną kolana i chcesz więcej :)
Zapisane

ina

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #65 : 2004-05-22, 21:39 »
heh.. noo... ale czasami fajnie sobie dołozyc jakimś badziewiem:) ale generalnie.. no np. teksty angielskie.. niby takie nic po polsku, ale po anglikańsku sympaytcznie się słucha i też przemawiają.. ale Bartosiewicz ma cudne teksty [z tych piosenek co znam:D]
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #66 : 2004-05-28, 19:58 »
Ja miałam ostatnio starszną depresję, nie miałam po co żyć. Po jakimś czasie rpzeszło, chociaż czasami porwaca. Ale nie potarfiłabym popełnić samobójstwa po 1. ponieważ rodzina by cierpiał,a po2. jednak szkoda by mi było życiaa po 3. Bóg, wiara by mi nie pozwoliła. Syn znajomej mojej mamy popełnił samobójstwo,a le był pod wpływem narkotyków. Wiem jak cierpiała jego matka i nigdy nie mogłabym pozwolić na to żeby moja też tak cierpiała.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #67 : 2004-06-07, 10:43 »
Ja od urodzenia szukam sensu. Prawda jest taka ze go nie ma. Ale trzeba zyc dla innych. Po prostu... nie mozna pozwolic swoim "samolubstwem" by inni cierpieli.
Zapisane

golden

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #68 : 2004-06-07, 13:46 »
Cytat: Galago De Codi
Ja od urodzenia szukam sensu. Prawda jest taka ze go nie ma. Ale trzeba zyc dla innych. Po prostu... nie mozna pozwolic swoim "samolubstwem" by inni cierpieli.

ja przez ostatni rok bardzo czesto myslalem nad sensem swojego zycia. Prawda jest taka, ze ponad polowe mojego zycia przezylem w jednym wielkim kłamstwie. Jak prawda wyszla na jaw, popadlem w niemaly dól - na szczescie juz to chyba przeszlo. Trzeba zyc dla innych - tak tak, ja mam dla kogo zyc i dlatego sie nie zabije nawet w najgorszej sytuacji w moim zyciu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samobójstwo........
« Odpowiedz #68 : 2004-06-07, 13:46 »

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Samobójstwo........
« Odpowiedź #69 : 2004-06-07, 17:27 »
nie zawsze zycie jest takie proste jak bysmy chcieli...
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

kraksa

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #70 : 2004-06-09, 14:35 »
Cytuj

Bo leki uspakajające zazwyczaj wywołują uczucie senności  Niestety nie u mnie


tak... przed wyjazdem na puchar polski w tańcu nowoczesnym nasz trenez zakazał brać jakichkolwiek środków uspakajających bo liedyś jego uczeń wyszedł na scene "poruszał dupą uśmiechnął się wyszedł i zasnął" a co do samobójstwa to w zeszłym roku na koniec roku szkolnego po całej ceremonii na dyskotece wszedł do najwyższej klasy (do naszej klasy...) i skoczył z okna. uratowało go to że miał ponad 180 wzrostu i ze wybił sie z tego okna tak mocno że skoczył na drzewo...
Zapisane

golden

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #71 : 2004-06-09, 14:41 »
Pigulina, brzmi to tak, jakby mial szczescie, ze zabil sie skaczac na drzewo :P ale rozumiem ze chlopak dalej zyje ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #72 : 2004-06-09, 16:58 »
Cytat: golden
Cytat: Galago De Codi
Ja od urodzenia szukam sensu. Prawda jest taka ze go nie ma. Ale trzeba zyc dla innych. Po prostu... nie mozna pozwolic swoim "samolubstwem" by inni cierpieli.

ja przez ostatni rok bardzo czesto myslalem nad sensem swojego zycia. Prawda jest taka, ze ponad polowe mojego zycia przezylem w jednym wielkim kłamstwie. Jak prawda wyszla na jaw, popadlem w niemaly dól - na szczescie juz to chyba przeszlo. Trzeba zyc dla innych - tak tak, ja mam dla kogo zyc i dlatego sie nie zabije nawet w najgorszej sytuacji w moim zyciu.

  ja tylko załuje ze mnie ktos kocha... ta szopka jest bez sensu.
Zapisane

kraksa

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #73 : 2004-06-11, 14:14 »
Cytuj

Pigulina, brzmi to tak, jakby mial szczescie, ze zabil sie skaczac na drzewo  ale rozumiem ze chlopak dalej zyje


żyje,żyje i chyba uswiadomil sobie swój bląd...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Samobójstwo........
« Odpowiedź #74 : 2004-06-11, 15:34 »
Ja naszczescie nigdy nie mam mysli samoboojczych, szkoda czasu na nie i tyle. Chlopcami sie tez zbytnio nie przejmuje, nie ten to nastepny, chociaz nie chce zeby codziennie podobal mi sie inny. W reinkernację nie wierze, ale zawsze wydawalo mi sie, ze jak umre będe mogła oglądac zycie wszytskich innych ludzi.. tak jak w Simsach.. z góry.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Samobójstwo........
« Odpowiedz #74 : 2004-06-11, 15:34 »

ina

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #75 : 2004-06-11, 21:41 »
nie no... ja tak czasami się zastanawiam nad śmiercią. ale to tylko gyd mnie tak nachodzi. i dochodzę do wniosku, że nie ma nawet najmniejszego sensu, żeby mnie tu zabrakło. czuję się kochana przez rodzinę, dają mi wszystko co chcę, mimo, że o tym nie wiedzą. cieszą się każdym moim skucesem, smucą się, gdy mi źle. ja narazie nie mam konkretnie dla kogo żyć, ale sądzę, że nidgy nie poswieciłabym życia dla chłopaka. najbardziej prawdopodobne jest wpadnięcie w depresję, chociaż pewnie z tym byłoby ciężko, bo jestem optymistką! i teraz gdy tak siedze i znowu mam zamiar się załamać i rozpatrywać, ile ON będzie jeszcze chodził Z NIĄ chcę się pocieszyć! Polska wygrała w siate, Andy dostał się do półfinałów!
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Samobójstwo........
« Odpowiedź #76 : 2004-06-30, 21:50 »
Przyznam nie chce mi sie calego przecyztac przecyztalm calaaa pierwsza storne
powiemt tak mialam mysli samobojcze .... i ciezko mi sie z nimi radzi
Zapisane
To piekło nie raj :)

mili

  • Gość
Samobójstwo........
« Odpowiedź #77 : 2004-06-30, 22:37 »
nie popełnię samobojstwa.. nigdy... nigdy nie potrafiła bym zostawić tak rodzinę... ludzie zapomniają, ale rodzice nie...
cieszę się tym co mam, nie narzekam, że czegoś nie mam... bo... jak patrzę na innych ludzi... to mogę pomyśleć że mam wszystko... dom... rodzinę... mam co jeśc, gdzie spać, mogę się uczyć... mam kochaną hmm... przyjaciółkę... mogla bym jeszcze wymieniac... i wole myslec o tym co mam niz o tym czego mi brakuje... nawet jesli to bardzo wazne....
nie potrafiła bym tak odejsc... nie zostawiając nic po sobie... jak to? nie zrobic nic dobrego, przezyc zycie ot tak, byle bylo? nie... ja chcę dać coś z siebie...
moja przyjaciółka chciała sie kilka razy zabić... to było straszne... jakby teraz jej nie było... nie wiem jakby wyglądało moje życie... bo duzo w nim zmienia...
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #78 : 2006-04-22, 11:49 »
Odświeżę wątek... Jestem w 6 klasie podstawówki. Mam przyjaciela z równoległej klasy, ma dziewczynę ok. 2 tygodni, tak się w niej zabujał, że jak tylko ktoś mu coś nagada albo zdołuje, np. jak jedna dziewczyna nagadała mu ze jego dziewczyna nie chce z nim chodzić albo jak sie zdołował, bo nie ma czasu się z nią spotykać, a jak ma czas to ona nie ma. W ciągu kilku dni 2 razy chciał się powiesić, miał takie myśli. Nie wiem co mogę zrobić, ale bardzo mnie boli, kiedy on ma takiego doła, mam czasem wrażenie, że ta dziewczyna się nim bawi. Mam też jedną bliską osobę, która próbowała popełnić samobójstwo poprzez podcięcie sobie żył, uratowało ją szczęście i wyczucie jej chłopaka, który jakby coś go tchnęło - wyszedł i ją spotkał. Tylko, że ona ma 18 lat, a ten mój kumpel 13, ale wiem do czego ludzie są zdolni z miłości. Boję się o niego, że kiedyś jak się z nią pokłóci na drugi dzień dowiem się, że próbował sobie coś zrobić... Jak mu pomóc? Kiedy próbuję mu powiedzieć, żeby się tak nie przejmował kłótniami z nią czy czymś takim, że jak z nią zerwie niech sobie tłumaczy, że nie jest warta tego, żeby się zabijał, a on do mnie krzyczy: ONA NIE JEST TEGO WARTA??!!
Nie wiem co zrobić, pomóżcie...

thrilly

  • Gość
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #79 : 2006-04-22, 12:24 »
Ines Twoj kolega nie jest dojrzały do związku i powinien dać sobie spokój, bo to jest żenujące "ktoś mu nagadał że jego dziewczyna i chciał się zabić" :|
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #80 : 2006-04-22, 12:52 »
Tylko jak wyjaśnić mu, że powinien dać sobie spokój, skoro na kazde złe słowo na nią zaraz się oburza... Właśnie ja też myślę, że powinien dać sobie z nim spokój i ja i kilka kumpel, które go dobrze znają uważamy, że ta jego dziewczyna chodzi z nim "na pokaz" - on jest popularny, ma dobrą opinię, ona taka szara myszka, a tak go obgadywała wcześniej... Niestety on tego nie widzi i mamy problem, bo chcemy mu wybić ją z głowy...

Forum Zwierzaki

Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedz #80 : 2006-04-22, 12:52 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #81 : 2006-04-22, 12:53 »
Ines Twoj kolega nie jest dojrzały do związku i powinien dać sobie spokój, bo to jest żenujące "ktoś mu nagadał że jego dziewczyna i chciał się zabić" :|
calkowicie sie zgadzam:)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #82 : 2006-04-22, 12:54 »
Pat, tylko jak mu to wybić z głowy, bo jak pisałam, uważam, że ta jego dziewczyna chodzi z nim tylko na pokaz i nic więcej, bo tak go zawsze obgadywała itp... Ale on nie da sobie tego wytłumaczyć...

Edit:
A może porozmawiać z kimś dorosłym? Z jego rodzicami (ewentualnie tylko z mamą). Pomyślałyśmy z kumpelkami, że może pierw ja pogadam ze swoją mamą - moja mama zna jego tatę (moi rodzice chodzili z jego tatą do klasy w podstawówce). Bo jeśli przejdzie od słów do czynów, będziemy sobie robić wyrzuty, że nikomu nie powiedzialyśmy... My już same nie wiemy. Chcemy komuś o tym powiedzieć, ale komu?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #83 : 2006-04-22, 15:17 »
Ines a może najpierw spróbuj porozmawiac z jego dziewczyna?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #84 : 2006-04-22, 15:35 »
Mój kolega ostatnio sie bardzo zmienil. Ma same problemy ze wszystkim... Kilka razy mowil, ze czasami mysli o samobojstwie, ale sie boi, jest zbyt wielkim tchorzem... Niestety rowniez zaczal sie ciac i powiem wam, ze juz jest lepiej. Poprostu nie moznja takiej osoby zostawic samej, trzeba ja wspierac... Probowalismy, aby zaczal wierzyc w siebie, aby przestal, tak myslec, robic.

Chociaz w sumie czasami to sama nie wiem co mam robic, co mam mu powiedziec. Najgorzej, ze on udaje radosnego, ale w głebi jest jaki jest...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #85 : 2006-04-22, 18:52 »
Cóż... Jego dziewczyna jakoś bardzo nie przejmuje się tym, że on ma takie doły i chce popełnić samobójstwo. Z kumpelkami uważam, że ona chodzi z nim na pokaz, bo on popularny w szkole itp... A on jest ślepy i nie zauważa, że nam na nim zależy, a ona nie kocha go naprawdę.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #86 : 2006-04-22, 21:43 »
Cóż... Jego dziewczyna jakoś bardzo nie przejmuje się tym, że on ma takie doły i chce popełnić samobójstwo. Z kumpelkami uważam, że ona chodzi z nim na pokaz, bo on popularny w szkole itp... A on jest ślepy i nie zauważa, że nam na nim zależy, a ona nie kocha go naprawdę.
przeciez to oczywistye ze ona sie nim zabawia .... poporstu musisz z nim byc i go wspierac wtedy kiedy on będzie teog potrzebował a takie panieneczki jak tamta to lohoho
Zapisane
To piekło nie raj :)

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #87 : 2006-04-23, 11:29 »
dawno i nie prawda.
« Ostatnia zmiana: 2007-04-23, 22:01 autor Malka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedz #87 : 2006-04-23, 11:29 »

KikerS

  • Gość
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #88 : 2006-04-23, 11:36 »
W odpowiednim momencie zadzwonił telefon i minęło.

 :chytry: :tuli:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Samobójstwo........
« Odpowiedź #89 : 2006-04-23, 21:22 »
srututututu.
« Ostatnia zmiana: 2007-04-23, 22:02 autor Malka »
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.