Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: ****NOC*****  (Przeczytany 6731 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
****NOC*****
« Odpowiedź #60 : 2005-03-18, 21:04 »
ja uknułam bardzo niecny plan spędzenia nocy pod gołym niebem.. tylko muszę w to jeszcze koleżankę wciągnąć. najpierw np u mnie w ogrodzie / sadzie a później kto wie .. :evil:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
****NOC*****
« Odpowiedź #61 : 2005-03-18, 21:32 »
noc pod gołym niebem... jak tylko mam sposobnośc to tak śpie czym zazwyczaj wzbudzam zdumienie ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

polna_mysza

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #62 : 2005-03-18, 22:00 »
ale fajnie ...tak w gwiazdy sie wpatrywać ,uwielbiam to :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #62 : 2005-03-18, 22:00 »

rosa_wyzel

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #63 : 2005-04-02, 16:06 »
ja też kocham noc.ubustwiam.dała bym wiele żeby noc trwała tyle co dzień a dzień tyle co  noc.kocham słuchać muzę  w  nocy a szczególnie Within Temptation,Rammstein,Nightwish,The Rasmus,Evanescence itp.
w nocy czuje sie lepiej.jak jest dzień to czuję sie taka słaba,bezbronna,wszystko mnie przytłacza...ale w nocy...w nocy czuję sie mocna,silna i taka...spokojna...
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #64 : 2005-04-30, 17:53 »
Ja równiez lubie noc ;)
w nocy moge nadrobic zaleglosci na które nie mam czasu w dzien.
W nocy mozna porozmyslac,
i wybeczec sie w poduche i nikt inny o tym nie wie
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #65 : 2005-04-30, 18:00 »
Ja tez tak mam ze w nocy potrafie sie lepiej porozumiec... owiele lepiej mi sie mysli i wogole... Moze czlowiek tak naprawde jest stworzony do zycia nocnego??
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #66 : 2005-04-30, 19:28 »
Moze tak jest poniewaz w nocy jestesmy z relaxowani,
dzien minol teraz pora odpoczac
Zapisane

Aagata

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #67 : 2005-05-01, 00:24 »
Oczywiście,że noc! Wtedy wszystko jest prostsze, rozmowa toczy się naturalnie, nie ma tego spięcia co w dzień. Przede wszystkim klimat nocy jest wspaniały i gwiazdy i czarne niebo...ahh zaraz się rozmarzę :;d:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #68 : 2005-05-03, 20:12 »
ja też bardziej wole podwieczór,noc..nie lubię za bardzo dnia :P
Kurde jestem wampirem :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ****NOC*****
« Odpowiedz #68 : 2005-05-03, 20:12 »

niaania

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #69 : 2005-05-03, 20:14 »
Ja wolę noc, nie trzeba sprzątać, uczyć się itp. Jest spokojnie i można sobie pomarzyć.
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #70 : 2005-05-04, 16:22 »
Tak, kocham noc. Tylko wtedy czuję się dobrze. Wszystkie problemy dnia znikają by pojawić się rano. Właściwie przez cały dzień czekam na noc, szkoda że jest ona taka krótka. Nienawidzę wstawać wcześniej.
Zapisane
...

hipcio5

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #71 : 2005-05-07, 23:03 »
Ja bardzo lubię noc. Zazwyczaj siedzę przed kompem (i przeglądam FZ), leżę i oglądam TV, lub czytam. A jak jestem na działce to zazwyczaj spędzam godzinę - dwie na płotku na tarasie i gapieniu się w gwiazdy. Cisza, spokój, nocne odgłosy. Super
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #72 : 2005-05-07, 23:44 »
ja lubie noc ale czesto na wyjazdach =) Wtedy śpi sie pod namiotem...slyszy się cykady...czasami chrabąszcz wielki wleci i sie wydostać nie moze i całą noc myslisz co to takiego :P ;)
Gdy jestem w domu to lubie noce piatkowe,sobotnie oraz niedzielne. Bo nie siedze do 1 w noy i sie ucze,pozatem nie prześladuje mnie mysl ,że w szkole bedzie kartkówka,sprawdzian ,pytanie itd.
Marzy mi sie noc pod gołym niebem...może to się spełni,narazie nie mam pomysłu jak ale się spełni...Lubie nocne spacery ale w miejscach gdzie wiem ,że jest bezpiecznie i z jakaś osobą =) Wtedy najlepiej zwierza się ze swoich problemów =) Lecz czasami wlasnie w nocy powracaja sprawy o ktorych w dzień sie zapomina :/
Ale noc jest super,szczegolnie momet przed snem,o czym myślicie? o czyms przyjemnym? Ja przeważnie mysle o koniach,albo o jakimś fajnym chłopaku...:P no i zwykle to zbaczam z tematu calkowicie,jedna mysl za drugą,oddalam się..czasami sobie z tego zdaje sprawe,czasami marze i już =)
Tak noc jest fajna :P Tylko ja mam za cząsto za duzą wyobraźnie (masło maślane :P) =)
Pozdrawiam =)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #73 : 2005-05-08, 00:19 »
Cytuj
Marzy mi sie noc pod gołym niebem...

Oj tak... a jeszcze z ,,kimś"...:kocham: ...

Cytuj
Ale noc jest super,szczegolnie momet przed snem,o czym myślicie?


Najczesciej  o smutnych rzeczach.. jakies przyzwyczajenie :P

Ja w nocy lubie sobie wyjsc przed domek.. usiasc i patrzec w niebo.. i plakac...
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #74 : 2005-05-08, 09:46 »
Ale noc jest super,szczegolnie momet przed snem,o czym myślicie? o czyms przyjemnym? Ja przeważnie mysle o koniach,albo o jakimś fajnym chłopaku...:P no i zwykle to zbaczam z tematu calkowicie,jedna mysl za drugą,oddalam się..czasami sobie z tego zdaje sprawe,czasami marze i już =)
Ja ostatnio zasypiam o takich godzinach i ak zmęczona, że nie mam nawet czasu o niczym pomyśleć...
Ale tak ogólnie to najczęsciej o tym, co było danego dnia, ale tez o tym, co planuję, co ma szansę się zdarzyć :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ****NOC*****
« Odpowiedz #74 : 2005-05-08, 09:46 »

wisienka15

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #75 : 2005-09-20, 18:28 »
ja kocham noc...najlepiej samotne z moim chlopakiem,bez skojarzen :wink: chodzi mi o rozmowe,spacery wszystko to przybiera inny ksztalt w swietle ksiezyca,choc w dzien tez bosko mimo wszystko noc ma swoj specyficzny czar :kocham:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: ****NOC*****
« Odpowiedź #76 : 2005-09-20, 22:42 »
wiecie, tez kiedyś miałam marzenia, wizje które chciałam by sie spełniły...jednak niestety los chcial inaczej i juz nie mam takiego swojego świata. została mi tylko ta szara rzeczywistość, boje sie marzyć bo one i tak nigdy nie znajda miejsca w realnym świecie... :(
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 25 zapytaniami.