Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Żenada  (Przeczytany 8496 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kosheen

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #30 : 2005-05-31, 16:33 »
Psiara nic się nie martw, ja chodząc ubrany w szerokie spodnie, bluza z kapturem, czapeczka
z daszkiem byłem celem dziwacznych szykan, pomijam tu wszelkiej maści odmiany panów w Addidasach.
Dorośli mają swoje uprzedzenia do młodzieży i to nie tylko że są inaczej ubrani lub mają inne fryzury.
Najważniejsze moim zdaniem jest to by starać się mimo wszystko z własnej woli pokazać otoczeniu, że
młodzierz nie jest zła, pokazać swoim zachowaniem i kulturą, że wszelkie przypadki chamstwa, libacji
alkoholowych czy też innych gorszących zachowan to tylko wybryki. Pracujmy nad tym sami by im pokazać
wtedy każdy z nas będzie miał satysfakcję, że jest dobrym człowiekiem....
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #31 : 2005-05-31, 16:36 »
a i jeszcze wkurza mnie jedno, kiedy wiedząc jak wygląda na dyskotekach - w każdym razie u mnie w mieście, czyli ćpanie, picie na umór, sex nawet w lożach!! - słyszę od ludzi, że na dyskotekę dzieciaki puszczają, a nigdy w życiu nie puściliby na koncert rockowy bo tam jest sama sekta, "szataniści", alkoholicy i narkomani - grrr
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #32 : 2005-05-31, 16:39 »
A co do tych dziewczyn... u mnie w klasie sa dwie takie co pija i pala, ale jakos charakter maja fajny :D
ale ja nie popieram takiego zachowania... :roll:

madziaro dokladnie....az zlosc bierze ugh....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Żenada
« Odpowiedz #32 : 2005-05-31, 16:39 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Żenada
« Odpowiedź #33 : 2005-05-31, 16:54 »
*Antek* u mnie w klasie nie palą chyba tylko dwaj chłopacy i połowa dziewczyn :roll:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Żenada
« Odpowiedź #34 : 2005-05-31, 16:58 »
zO rany to ja jestem ciemna masa.. nie mogę/?? na serio to tak wygląda?? Nie chodze na dyskoteki, jak już sporadycznie jeżdze na Koncerty, ale to z grupką Ludzi , starzy znajomi= na czarno też chodze, właściwie, to zależy..pozostałości z młodych lat zostało:muzyka, kllimaty itd. ale " nie odpalam zadnych odpalaczy. Pale papierosy, pivko też sobie wypije  i to bybylo na tyle mojego grzeszenia.. ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #35 : 2005-05-31, 17:08 »
no niestety tak wygląda na dyskotekach, jeszcze jak nie uważasz to ci mogą takiego zapominacza wrzucić do szklanki, że się budzisz za dzień i nic nie pamiętasz, a panowie co to wrzucili mogą robić z tobą co zechcą... Oto nasze piękne czasy... na koncercie przynajmniej wiem, że jak mam piwo to nikt mi do niego nic nie wrzuci, a jedyne na co jestem narażona to to, że zostanę podeptana albo walnięta łokciem bo jestem akurat na tej wysokości heheh
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #36 : 2005-05-31, 17:10 »
Psiara :roll: taa... no coz mlodziez jest dziwna :?
no ale w koncu to ich zycie i jak chca sobie je psoc to prosze bardzo mi tam niezalezy....
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #37 : 2005-05-31, 17:13 »
Antek: no niby ich życie, ale jak dla mnie to to jest straszne i mam nadzieję, że w końcu ktoś z tym coś zrobi... później zdarzają się wypadki różne, np. jak ostatnio słyszałam panienka na kolonii po piwach wypadła z okna... i co, i to wszystko wina tego, że nikt jej nie zabronił pić, ani rodzice, ani opiekunowie... nikt
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Żenada
« Odpowiedź #38 : 2005-05-31, 17:23 »
Ze względu na uciążliwa i ochydną obecność małolactwa zrezygnowałam z odwiedzania większości warszawskich klubów. Nie obrażajcie się FZtowicze za te określenia ale mnie odrzuca jak widzę narąbane, naćpane jak szpadel 15-ki klejące do jakiś faflunów :? Wymalowane, ubrane jak z ulicy, rozmazane, bez krzty dziewczęcości nie mówiąc już o jakiejkolwiek klasie czy kobiecości. Niedługo powinien być program TV o jednej takiej co to ją Rutkowski odbijał niby. Dziewczyna szlajała się po imprezach i afterach z nowymi znajomymi, narkotyki dostawała to i zadowolona była. Główka wytrzeźwiała zachiało się do mamusi, to rodziców na kasę naciągnęła i jeszcze ludziom kłopotów narobiła. Przed pierwszym wyjściem do takich miejsc powinny byc chyba robione testy psychologiczne :roll:
Moja siostra, niemal 16-letnia poprosiła ostatnio o zabranie jej na imprezę klubową, odprawiłam ja do 18-tki :P

Ludzie troche rozsądku nie zaszkodzi w życiu, zabawa zabawą, nie mówię, że mi nie zadażyło sie upic ale zachowajmy w tym wszystkim twarz. Naprawdę picie nie jest wielką sztuką, sztuką jest sie po tym piciu zachować ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Żenada
« Odpowiedz #38 : 2005-05-31, 17:23 »

*Antek*

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #39 : 2005-05-31, 17:28 »
Madziaro masz racje, tylko jedno pytanie nasuwa mi sie na usta: Jak im pomoc skoro oni mowia ze ta pomoc jest im nie potrzebna?
Oststnio mam duzo do powiedzenia na ten temat bo na polskim przerabiamy "My, dzieci z dworca ZOO" i powiem szczerze ze lubie dyskutowac na te tematy...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #40 : 2005-05-31, 17:37 »
no właśnie mnie też zastanawia jak można pomóc takim ludziom... masakra
a książkę "My, dzieci z dworca ZOO" powinny przeczytać wszystkie dzieciaki, może wtedy po tak drastycznych opisach odechciałoby im się sprawdzać jak to jest
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Żenada
« Odpowiedź #41 : 2005-05-31, 17:52 »
Cieszę się z tego że jestem TAKA JAKA JEstem i mogę spojrzeć się w lustrze bez zadnego poczucia winy. I tak wychowuje swoją córe.. do głowy by mi nie przyszło, że ogłaby byc taką pustą, a'mooralną 13 panienką wrrr .. przecież to dziecko..
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #42 : 2005-05-31, 17:57 »
marioka: dokładnie, mam nadzieję, że jak będę miała swoje dzieci, to też mi się uda je wychować w taki sposób, żeby nie były puste i głupie. Dla mnie (przepraszam wszystkich ale takie moje zdanie) 13-tki to jeszcze dzieci - później jeszcze też zresztą :)
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #43 : 2005-05-31, 18:02 »
Ja nie rozumiem jak można powiązywać kogoś z szatanem tylko dla tego, że ubiera się na czarno. Znam kilka takich osób i sama bardzo lubię czarne ciuchy. Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ludzie w moim mieście traktowali inaczej tych co ubierają się na czarno. Może to dlatego, że mieszkam w Żarach, gdzie jak pewno wiecie dużo razy odbywał się woodstock i ludzie zdążyli się przyzwyczaić. Wogóle nie rozumiem zarzutów przeciwko tej imprezie. Ludzie naprawdę są tu bardzo mili. Pamiętam jak kiedyś byliśmy na woodstocku i moja ciocia akurat miała złamaną rękę, to różni "sataniści" podchodzili i pytali się co się stało, a nie którzy nawet podpisywali się na gipsie. :;p:
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Żenada
« Odpowiedź #44 : 2005-05-31, 18:46 »
 :shock:14 lat i już piły?? boże...straszne!! ja wypiłam piwo tylko raz w życiu-jak byłam mała, w szklance było piwo, mi chciało się pić i myślałam że to herbata....wziełam łyczek i :woda: (tylko że bez tego śmiania się) Jejciu, ja i moje koleżanki troszeczke przeklinamy :oops:ale..mi nawet na myśl nie przyszło, żeby palić, pić, albo w ogóle jakieś narkotyki czy coś brać :roll: Jak chodze w szkole, i ide do sklepiku, to tam zawsze gimnazjaliści(tacy dresiarze:P) sie wpychają do kolejki i w ogóle to ja wole nie zadzierac.."żenada" to dokładne określenie....
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Forum Zwierzaki

Odp: Żenada
« Odpowiedz #44 : 2005-05-31, 18:46 »

Nataila

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #45 : 2005-05-31, 20:03 »
Upić się w wieku czternastu lat... :? Dla mnie to jest absolutnie i całkowicie nienormalne. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego.
Moja mama w życiu nie puściłaby mnie do żadnej dyskoteki, itp. Nie zgadza się też, abym wracała do domu sama wieczorem. W ogóle, dla mnie to szok, że ludzie w moim wieku i młodsi palą, piją, biorą :shock: . Wśród moich znajomych, w mojej klasie nie ma nikogo, kto by kiedykolwiek się, np. upił. Nie licząc może dwóch czy trzech chłopaków - co przerwa na papieroska, itd :| . Jest też jedna dziewczyna, w sumie całkiem fajna, pomijając to, że pewnego "uroczego" wyrazu na K używa często jako przecinka i ogólnie zachowuje się tak jakoś... wulgarnie? agresywnie? Coś w tym stylu :? .
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Żenada
« Odpowiedź #46 : 2005-06-01, 11:19 »
no wła¶nie mnie też zastanawia jak można pomóc takim ludziom... masakra
a ksi±żkę "My, dzieci z dworca ZOO" powinny przeczytać wszystkie dzieciaki, może wtedy po tak drastycznych opisach odechciałoby im się sprawdzać jak to jest
NIe wiem, Madziaro - i jest druga strona medalu- ciekawość jak to jest.. Osobiscie dostawalam mdlosci, nie moglam  czytac- nie tak dawno ogladalam film=znismaczona bylam jak cholera,. Podejrzewam  , że do mlodych nie dociera .Gdzieś to już pisałam , aby nie byli wscibscy i ciekawi =poiwnni miec praktyki w MOnarze i zobaczyc "PO" lub w czasie =jak to wszystko wyglada..i niewazne czy to alkohol, czy inne rzeczy.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #47 : 2005-06-01, 16:41 »
Marioka: ale mimo wszystko właśnie dlatego, że w tej książce jest aż tak pokazane jak to wygląda to myślę, że dzieciaki nie będą chciały sprawdzać. Ale może tylko mi się wydaje. A z tymi praktykami - zgadzam się, chociażby raz powinna być wyprawa do takiego zakładu, żeby zobaczyli jak się kończy ciekawość.
A w ogóle to dla mnie książka jest doskonała - samo życie, niestety...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #48 : 2005-06-01, 16:46 »
Niestety większa część mojej klasy pali, pije, bierze (1 kl gimnazjum) , Może 4 osoby w klasie nie przeklinają. Cała reszta to ironicznie roześmiane skejty, którzy uważają że sa najlepsi na świecie, i jesli tylko jakiś nauczyciel zwróci im uwae to od razu zaczyna się pyskowanie. najchętniej by temu nauczycielowi przywalili ale chyba nie wypada :? :? NIe mają zadnych hamulców. Popchną, uderzą kolegę bez zastanowienia. Jeden "kolega" już wyleciał z naszej klasy za to ze wbił nóż koledze w ramie :? Ten drugi ledwo uszedł z życiem, a gnojek dostał tylko kuratora i dalej chodzi do naszej szkoły, świetnie się bawiąc, przeklinając i bijąc dalej :? :? Druga sytuacja, na wycieczce klasowej trzech upiło się do nieprzytomności,. Wychowawczyni musiała z nimi jechać do szpitala, bo zaczęłi wymiotować.... oczywiście o jakichkolwiek wycieczkach możemy zapomniec :? nie mieliśmy nic przez cały rok, ani kina, ani wycieczki rowerowej. jest mi bardzo przykro ze chodzę akurat do takiej klasy. Sama nie palę, nie piję, nie biorę, nie puszczam się, nie przeklinam, nie biję kolegów, ani nie pyskuje nauczycielom. Moi rodzice są kochani i dobrze mnie wychowują. pewne żeczy miałam wpojone juz od małego. A niestety klasa do której chodzę ma fatalne wyniki w nauce. Najgorsze wyniki ze wszystkich pierwszych klas a zachowanie jak powyzej. Nasza klasa kojarzy sie wszystkim z tym co najgorsze :?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #49 : 2005-06-01, 17:00 »
Essey: przerażający opis dzieciaków - masakra, ale niestety zauważyłam dokładnie takie zachowania o jakich mówisz. Także ja Cię bardzo proszę  i inni pewnie też, nie idź za modą i nie zmieniaj się ale z Twojej wypowiedzi wynika, że raczej nie pójdziesz śladami kolegów.
Ok, moja klasa też nie była święta, paru kolegów wyleciało za pobicie, jeden już w tym momencie ma na swoim koncie pobyt w więzieniu, ale nie wyobrażam sobie, żeby któryś z tych łobuzów kiedykolwiek odpyskował nauczycielce - zawsze to był autorytet. Ten który był w pudle pamiętam jak dziś jak płakał bo go nauczycielka wyśmiała, że nic nie umie...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #50 : 2005-06-01, 17:42 »
Madziaro: jasne że się nie zmienie :) W przeciwieństwie do innych wiem, ze sa inne sposoby na zabłyśniecie w towarzystwie, niż bicie i przeklinanie ;) A na lekcji to sa po prostu żywe kłótnie z nauczycielami> A najgorsze jest to że ci złapani w sidła mody, są pewni ze to oni są najmądrzejsi na świecie i czego w ogóle ta nauczycielka od nich chce :? Aż mi głupio za nich :? W zyciu sobie nie wyobrazam żebym mogła odpyskowac nauczycielce :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Żenada
« Odpowiedz #50 : 2005-06-01, 17:42 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Żenada
« Odpowiedź #51 : 2005-06-01, 18:09 »
A ja wam musze sie do czegos przyznać :( niestety wpadłam w głupi nawyk... przeklinanie.... nie moge sie tego oduczyc chociaz staram sie :( nie robie tego co chwile tzn. ze w przerwyniku mówie k.... tylko albo jak jestem zła, albo podekscytowana, albo jak jakoś tak wyjdzi3e.... jak sie tego oduczyc? :( bo to nie jest zbyt kulturalne :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Żenada
« Odpowiedź #52 : 2005-06-01, 18:29 »
PeGaz ostatnio robie postepy- dzisiaj przeklnełam jakos z 5 razy tylko, a to juz sukces :) wiesz najczesciej przebwam w towarzystwie klasy w której nie ma chyba osoby która nie przeklina :P moja przyjaciółka mnie zawsze szantazuje ze jak nie przestane przeklinac to sie na mnie obrazi, bo ona tego nie cierpi :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Emilka

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #53 : 2005-06-01, 19:51 »
mam ten sam problem :( lubie sobie przeklnac ale staram sie to robic jak najrzadziej...narazie nie wychodzi :?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Żenada
« Odpowiedź #54 : 2005-06-01, 21:35 »
no dobra, ja też przeklinam, a zaczęło się to od kiedy zaczęłam pracować na targu, ale tutaj po prostu nie da się inaczej, jeżeli nie przeklnę nikt mnie nie wysłucha - porażka. A poza tym handel jest strasznie stresujący, czasami przyjdzie kilka takich kobiet, że aż się niedobrze robi. No i wtedy najlepiej puścić wiązankę jak pójdą oczywiście, albo jak ktoś zdenerwuje. Taka karma
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Żenada
« Odpowiedź #55 : 2005-06-02, 16:11 »
Ja nie przeklinam, a przymajmniej się staram. Tylko czasem zdarza mi się powiedzieć 'cholera', ale nic 'mocniejszego' nie :P .
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Żenada
« Odpowiedź #56 : 2005-06-02, 16:35 »
A ja sie nauczyłam się przeklinac przez te cholerne forumy.. ble
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Żenada
« Odpowiedź #57 : 2005-06-02, 17:00 »
przez jakie forumy? przeciez tu nie wolno przeklinac... :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: Żenada
« Odpowiedz #57 : 2005-06-02, 17:00 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Żenada
« Odpowiedź #58 : 2005-06-02, 17:15 »
Psiara, a mogę być też na inym?? :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Żenada
« Odpowiedź #59 : 2005-06-02, 17:20 »
marioka jasne :lol: tylko myslalam, ze na kazdym jest zakaz przeklinania :lol: na wszystkich z jakimi sie spotkałam ten zakaz obowiązywał :lol: moze tylko na gronie nie :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 28 zapytaniami.