Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Telepatia  (Przeczytany 5520 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #30 : 2005-06-24, 14:42 »
Takie rzeczy są możliwe.
Podobno mają wspólnego coś ze światem astralnym :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #31 : 2005-06-24, 20:55 »
zależy co się ma na myśli mówiąc kontakt... wyjechałam na trochę z kraju... zresztą zaczęłam się tego bać, bo przeszło granice wyobrażalne...jak wróciłam  pojechałam z jakąś sprawą do W-wy. I już przed W-wą w pociągu się zaczęło...jak wysiadłam zaczęłam latać po dworcu i oczywiście go zobaczyłam....i to już było przegięcie...rok bez kontaktu...bez słowa..,.. jak go zobaczyłam szok był tak silny... że uciekłam. Znowu spokój... a tak 1,5 roku temu zaczął mnie szukać...mieszkam teraz zupełnie gdzie indziej,. Założyłam rodzinę i mam inne nazwisko. W świetle tych nie nazywalnych spraw mam inną aurę. Ma utrudnienie...ale był bardzo blisko... nawet chyba dotarł do mojej wioski. Wysłałam mu maila telepatycznego, że chcę spokoju. Ale to nadal nie jest zamknięta sprawa. Prawdę mówiąc bałam się nawet zaistnieć w necie...bo zawsze można być odnalezionym.
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #32 : 2005-06-24, 21:49 »
To jakiś terror psychiczny...
Nie wiem czy to zależy od aury,bo aura na taką wielką odległość raczej nie jest wyczuwalna
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Telepatia
« Odpowiedz #32 : 2005-06-24, 21:49 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #33 : 2005-06-24, 23:17 »
jest wyczuwalna, jesli się posiada duże moce...ja wyczuwam bardzo dużo róznych rzeczy.
Ale miałam kilka razy odblokowywane czakramy przez różnych powalonych (i powaznych też) guru....
Może dlatego tak dokładnie wyczuwam zwierzęta... a tak w ogóle , to ludzie, którzy są tak wrażliwi na losy zwierząt jak zgromadzone tu na FZ towarzystwo, najczęściej mają bardzo silną aurę i ich odbiór właśnie tych rzeczy, o których mówimy jest o wiele mocniejszy niż przeciętnie. stąd właśnie ta wrazliwość...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-24, 23:24 autor Nefra »
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #34 : 2005-06-25, 10:30 »
Nefra, mnie w Twej opowieści nic nie dziwi... jedyne co może zastanawiać to pobudki takich działań i tyle
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #35 : 2005-06-25, 23:08 »
Ok aura jest wyczówalna na sporą odległość ale w większości przez osoby bardzo ze sobą związane lub o potężnej mocy...czasami zdarzają się przypadki "wyłapywania fal"obcych osób co nazywamy przeznaczeniem...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #36 : 2005-06-26, 00:44 »
hmmm...uciekam przed przeznaczeniem????   :D :(
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #37 : 2005-06-26, 09:35 »
Możliwe...
Pomyśl jesli np.podoba Ci się jakaś osoba (chociaż wcale podobać Ci się nie musi) i nagle "ciągnie" Cię w pewne miejsce a okazuje się że ona tam jest-często mówimy że to przeznaczenie a to jest poprostu "wyłapywanie fal" czy jak kto woli odczyt aury :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #38 : 2005-06-26, 12:54 »
z tym przeznaczeniem to juz nadinterpretacja...
zacznijmy od tego, ze aure ma kazdy i wszystko. to co żyje ma ponadto biopole (dlatego z komputerami na przykład dogadac sie nie umiem ;) )
to że na to samo zjawisko wiele nazw ludzie wymyslają w zależności od swego upodobania i kultury z której wyrosli to jeszcze nie przeznaczenia. czasem ktos jest tak wyczulony, że naturalnie słyszy czyjeś myśli tak jak większość słyszy głos osoby mówiącej, ale to wcale nie jest przeznaczenie... czasem spotykamy kogoś, kto był nam bliski w poprzednim wcieleniu (jesli takowe zakładamy) i mamy podobne odczucie, ale nie można łączyć tego co było z tym co jest...
poza tym naszymi myślami mamy wpływ na rzeczywistość więc czasem to sami przyciątgamy pewne zdarzenia (według mnie dokładnie wszystkie ale to byłby długi wywód...).
tak więc czy to telepatia, czy wizualzacja czy cokolwiek innego to i tak wszytstko sprowadza się do wyczucia energetycznego... i tak nawiasem ma to kazdy, tylko w różnym stopniu i w rózna strone rozwinięte...
a wracając do przeznaczenia, to sami je sobnie kształtujemy z kazdą naszą chwila, mysla, działaniem... jednak jeśli czytamy znaki to jest nam dużo łatwiej :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Telepatia
« Odpowiedz #38 : 2005-06-26, 12:54 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #39 : 2005-06-26, 14:48 »
mądrze mówisz, bardzo...i to odczytywanie znaków, widzialnych oczami i "oczyma duszy mojej" to chyba sedno sprawy...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #40 : 2005-06-26, 15:12 »
znaki sa wokół nas... niestety ludzie zazwyczaj je ignorują... z czasem sa coraz dosadniejsze aż w końcu bywaja naprawde niemiłe... i wtedy ludzie sie dziwią...
a wystrczy odpowiednio wcześnie zobaczyć, zareagować...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #41 : 2005-06-26, 22:16 »
Może i macie racje... :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #42 : 2005-06-26, 22:41 »
żeby zobaczyć trzeba się zatrzymać i popatrzeć...a wszyscy pędzą na oślep. Prócz tego panuje zasada ignorowania rzeczy, nad którymi nie panujemy. A niektórzy po prostu tchórzą przed czymś co nie jest normalnym....hmmmm...chyba o sobie teraz napisałam... muszę to przemyśleć...
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #43 : 2005-06-27, 10:34 »
Przemyśl,przemyśl bo to ciekawe
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #44 : 2005-06-27, 21:31 »
nie przemylś... pozwól sobie poczuć...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Telepatia
« Odpowiedz #44 : 2005-06-27, 21:31 »

motyleq

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #45 : 2005-06-27, 22:33 »
No więc. Ja czytam teraz książkę Marlo Morgan pt "Wołanie z końca świata" Opowiada o czym opowiada, ale autorka pisze o wielu dziwnych zwyczajach, obrzędach i metodach Aborygenów. I oni właśnie porozumiewają sie telepatycznie (Przynajmniej w książce tak jest) Gadają ze sobą a nawet wymieniają historyjkami. NIe wiem czy to prawda ale autorka ileś tam lat spędziła między Aborygenami i wydaje mi sie całkiem kompetentną osobą. A mi nie zdarzyło się to nigdy.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #46 : 2005-07-01, 20:54 »
Chcialabym umiec sie porozumiewac telepatycznie :)
Ostatnio zdarzylo mi sie cos takiego: lezalam sobie rano wygodnie w lozku, bylam na wpol spiaca. Nagle uslyszalam glos mojego taty w glowie, jak krzyczy: "Beatka!!!" ( :P ) i w tym momencie cale moje cialo jakby podskoczylo. Zeszlam na dol i zapytalam tate, o czym przed chwila myslal. Powiedzial, ze o mnie - chcial, zebym juz wstala, bo mielismy robic klatke dla szynszyli...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #47 : 2005-07-15, 00:17 »
ja mam często kontakty tego typu, tzn wiem, kto do mnie telefonuje, zanim podniosę słuchawkę, wyczuwam, kto mnie odwiedzi,czuję, jak osoby, które kocham mają kłopoty. Często przekazuję telepatycznie mojemu mężczyźnie, co ma kupić. Już się do tego przyzwyczailiśmy. I często wyczuwam, kto o mnie myśli. Podobno jestem "medialna". A najciekawsze przeżycie miałam, gdy znalazłam znajomych na plaży pełnej ludzi, choć wsztscy twierdzili, że oni już wyjechali. Miałam tak silne uczucie kontaktu, że porzuciłam swoją gromadę i wsłuchana tylko w ten impuls pomaszerowałam plażą z pól kilometra. Plażą pełną ludzi. I weszłam w głąb tłumu dokładnie w miejscu gdzie stał kumpel. Gdy stanęłam za jego plecami (odlądał w tłumie mecz siatkówki plażowej) to bałam się z wrażenia odezwać. Zresztą jego też zamurowało gdy się odwrócił.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #48 : 2005-07-15, 01:12 »
mi czasami też udaje sie porozumiewać z kimś telepatycznie. tak było na koniec roku gdy moja kolezanka zdawała z biologii, siedziałam koło niej i telepatycznie starałam sie przekazywac jej odpowiedzi i jakos nam sie to udawalo. to o czym ja pomyślałam ona zaraz mówiła :mrgreen:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #49 : 2005-07-15, 07:46 »
Super! Izunia, gratulacje! rozwijaj to dalej. Spróbuj jeszcze z kimś innym.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #50 : 2005-07-15, 09:06 »
jeee Izunia wow!! ale suuper też bym tak chciała :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Telepatia
« Odpowiedz #50 : 2005-07-15, 09:06 »

izunia

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #51 : 2005-07-15, 17:43 »
moze to był przypadek, ale tak to wyglądało. ja pomyślałam a ona mówiła :mrgreen:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #52 : 2005-07-15, 20:42 »
Ja juz nie bedę się wymądrzać bo przeczytałam caaały temat i już wszystko jest ładnie napisane :)

Ale powiem Wam, że ja i moja najkochańsza przyjaciółka też tak zawsze mamy... w tym samym momencie mowimy cos, dzonimy do siebie czy zaczynamy spiewac ta sama piosenke :wink:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #53 : 2005-07-16, 01:11 »
No właśnie , Nick, to się tak zaczyna.... też jesteś "medialna" rozwiń to..... naprawdę warto.... Od pewnego czasu miałam wizję, kogos z forum......i sie sprawdziła..... ale o szczegółach nie powiem publicznie,  Kształc\ćcie to, bo warto.... to co ludzie nazywają intuicją....przeczuciem....he...he.... nie wiedzą, o czym mówią....naprawdę warto..... ja dokładnie wyczuwam intencję, odczucia, energie....
pozdrawiam
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #54 : 2005-07-16, 02:34 »
miedzy przyjaciółmi cżesto zdarza sie że myslimy i robimy to samo... :jupi2:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #55 : 2005-07-16, 17:23 »
Nefra ale w jaki sposób mozna rozwijać telepatie??
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #56 : 2005-07-16, 17:41 »
no właśnie wsłuchując się w odczucia, dając im możliwość podpowiadania sobie...
nie zawsze zgodnie z rozsądkiem, ale z tym co podpowiada intuicja. To jest właśnie przekaz telepatyczny, który odbieramy od innych osób, od zwierząt, od przyrody. Tak naprawdę tworzy się pewien obraz, którego my nie widzimy, bo jest kompletnie zakłócony obrazem który odbierają oczy, nos, słuch, dotyk , czyli te ogólnie znane zmysły. A nam chodzi o obraz tzw.pozazmysłowy. Więc tak jak mówię. Zresztą net jest doskonałym miejsced do takich ćwiczeń. Zabaw się z kimś, na forum, kto chce, można na czacie....niech jedna osoba wyobraza sobie jakiś przedmiot bardzo plastycznie, a druga odgaduje. Można zacząć od kolorów, albo zwierząt np. aby stopień trudności nie był za duży. Albo figury geometryczne....
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #57 : 2005-07-16, 17:53 »
Telepatia - odkryłam, że mam taki kontakt ze zwierzętami. Niedawno Shilo [mój pies] nie słuchał moich komend, znużona, wydałam je w myślach i... podziałało; przyszedł. Od tamtej pory ,gadam' do niego - widzę po jego oczach że on odbiera te myśli:) Tak samo jest z bezdomnymi psami, kotami, kretami, myszami, zającami, jakiś rok temu, ten patent działał również podczas pobytu w stadninie, tyle że wtedy jeszcze wierzyłam w przypadki...
Co do ludzi - nie umiem. Nigdy nie udało mi się ,dogadać' z żadnym człowiekiem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Telepatia
« Odpowiedz #57 : 2005-07-16, 17:53 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #58 : 2005-07-16, 18:04 »
ja ze zwierzętami mam też, wiem co chcą i one mnie rozumieją. Kilkakrotnie psy moich różnych znajomych pokazały mi gdzie je coś boli - w ten sposób odkryto guzy, które były potem usuwane. A właścicielom nie pokazywały.
Najwiekszy mam z moją Nefrą. Wystarczy że podejdę, do okna, ona natychmiast patrzy na mnie, choćby była na końcu działki. I wszystko odczytuje co jej mówię. Bez słów.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Telepatia
« Odpowiedź #59 : 2005-07-16, 19:45 »
trzeba sie bardzo mocno skupić na tym co chce sie przekazać i na osobie która ma to odczytać. mnie sie jakoś udało :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 28 zapytaniami.