Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: cabomba  (Przeczytany 5977 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
cabomba
« : 2005-05-01, 11:10 »
czy przycinać cabomby jak dosięgają już tafli wody???? czy zostawić je co jest lepsze???
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Leloo

  • Gość
Odp: cabomba
« Odpowiedź #1 : 2005-05-01, 11:26 »
mozesz przyciac mozesz zostawic... jak wolisz;) ja np. przycinalem i po jakis 3 tygodniach tam gdzie odcialem zaczelo cos rosnac:P i za to masz juz 2 cabomby:P mi fajne odnogi puszczaja:P
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: cabomba
« Odpowiedź #2 : 2005-05-01, 11:48 »
Po prostu przytnij, oderwaną część sadzisz. A ta przynieta część wypuści nowe listki :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: cabomba
« Odpowiedz #2 : 2005-05-01, 11:48 »

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: cabomba
« Odpowiedź #3 : 2005-05-07, 02:58 »
kto wie, czy te kabomby, moczarki i te takie choinkowate i inne sztywniaki w ogole sie ukorzeniają?
bo widze, ze na kabombie wyrastają takie włosy, ale na całej długości rośliny, ale w dnie sie nie zakorzenia, bo jak wode wlewam, a nie jest przygnieciona kamieniem, to wypływa mi na powierzchnię
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Leloo

  • Gość
Odp: cabomba
« Odpowiedź #4 : 2005-05-07, 09:46 »
zakorzeniaj sie zakorzeniaja... moczarki puszcaja takie boczne korzenie i chwytaja sie dna a kabomby normalner korzonki tyko trzeba troche poczekac....
Zapisane

Martyna 77

  • Gość
Odp: cabomba
« Odpowiedź #5 : 2005-05-22, 23:22 »
Możesz zostawić jako rośliny pływające. Bardzo fajnie zacieniają akwarium.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: cabomba
« Odpowiedź #6 : 2005-05-23, 13:16 »
Zależy od obsady akwa... jesli masz na przykład neonki, to jak najbardziej zostawić, bo one wolą jak rośliny zacieniaja akwa... Po prostu poczytaj o wymaganiach swoich rybek... :)
Zapisane

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: cabomba
« Odpowiedź #7 : 2005-05-26, 18:03 »
ech, moje kabomby rosną w miarę dobrze na długość, ale potem im dolne liście odpadaja:/ część zanim odpadnie - żółknie
czego to wina? jak mam temu zaradzic, kupowac moze jakies nawozy do akwariowych roślinek? jakie polecacie?
Słyszałam, ze nie mozna stosowac nawozów i leków, kiedy są w akwa krewetki, bo mogą wyjsc z akwa, albo umrzec po prostu ?! Na razie krewetki mam tylko w PLANACH.

kto mi chce zrobić pokrywę z dobrym dla roslin i ryb oświetleniem :/ ?? Ja mieszkam z samymi kobietami i nie mam potrzebnych narzedzi w chacie ...
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: cabomba
« Odpowiedź #8 : 2005-05-26, 18:10 »
Hm... może coś z oświetleniem?

Co do pokryw to dziwi mnie, że nikt nie założy takiego interesu, pokrywy na zamówienie... :? bo firmowe albo mają żarówiki albo za mało świetlówek... ze o leście ni wspomnę... Nie ma skąd wziąść dobrej pokrywy... :( chyba, że ktoś się na tym znaaa... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: cabomba
« Odpowiedz #8 : 2005-05-26, 18:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.