Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: obsada roślin(szybkooo)  (Przeczytany 4236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
obsada roślin(szybkooo)
« : 2005-09-21, 14:33 »
No więc robie restrart akwa i roslinki kupuje od nowa,tylko ja sie na nich zabardzo nie znam wiec milebyście może jakies propozycje odnosnie gatunków niewymagających zbyt, z małym(ew.srednim) zapotrzebowaniem na swiatło i ładnie rocnących.Dodam,że akwa ma ok. 100 l ,panoramiczne ,dł 82 cm,wys 40,a szr na srodku to 35 cm,czarny żwirek sredniej granulacji,a zryb to raczej nie będzie takich co by roslina mogly jakos zaszkodzić.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: obsada roślin(szybkooo)
« Odpowiedź #1 : 2005-09-21, 15:08 »
wybór roślin zależy od charaktery akwarium... w tym i od dobory rybek... rózne biotopy różne warunki lubią, różną wodę itp więc nie nam oceniać jakie roślinki miałyby być w Twoim akwa...
najpopularniejsze to żabienice, moczarki i kabomby, wszelkie trawiaste, kryptokoryny, anubiasyludwigie wywłóczniki... poszukaj  sobie na stronach tych roślinek (niektóre sa w bardzo wielu odmianach) pooglądaj i poczytaj.

a co do "ładnie rosnących" to wszystklie ładnie rosna jak mają warunki... ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Zuska

  • Gość
Odp: obsada roślin(szybkooo)
« Odpowiedź #2 : 2005-10-06, 21:02 »
Cześć mam problem nie mam dobrego oświetlenia a chciałabym jakieś roślinki umieścić w moim akwa. Doracie mi jakie roślinki nie są wymagające? A i jeszcze jedno chciałabym zrobić trawniczek w akwa! Proszę o pomoc!
« Ostatnia zmiana: 2005-10-23, 10:52 autor Zuska »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: obsada roślin(szybkooo)
« Odpowiedz #2 : 2005-10-06, 21:02 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.