Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 57 58 [59]   Do dołu

Autor Wątek: Na wspólnej!!  (Przeczytany 146002 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1740 : 2006-07-13, 18:13 »
Trafiłam ostatnio na powtórki. Niestety strasznie stare te powtórki, a ja chciałam coś 'świeższego'. :/ :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1741 : 2006-09-06, 11:10 »
Od wczoraj.Hymm..ciekwie,ciekaiwe sie robi..:)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1742 : 2006-09-06, 15:29 »
Ciekawie i to bardzo :) Zmienili prezentcje(czy jak to sie tam zwie :P ) i chyba jest lepiej :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedz #1742 : 2006-09-06, 15:29 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1743 : 2006-09-06, 17:20 »
Ta...w jednym odcinku Roman zdążył już tyle narozrabiać :P Fajna ta nowa czołówka, zrobili nawet Grześka z Żanetką heh ^^
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1744 : 2006-09-07, 18:50 »
Ja nie widziałam nowej czołówki,bo zawsze włanczam jak już leci! :P yhhh...musze dzis popatrzeć! ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1745 : 2006-09-12, 17:35 »
to moze bedziecie streszczac odcinki biednej Kasi bez telewizora. :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1746 : 2006-09-12, 17:46 »
Sztuczna jakaś ta czołóka... :P I biedny Igor z Kamilem... :lol: Muszą se parki znaleźć, żeby lepiej wypaść w czołóce... :P
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1747 : 2006-09-12, 18:49 »
Kasia,wejdź na strone : www.nawspolnej.onet.pl ;)
Tam chyba będą ;)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1748 : 2006-09-14, 17:09 »
Eeee...No nie podoba mi się ta nowa czołówka...taka sztuczna jak charon powiedziała ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedz #1748 : 2006-09-14, 17:09 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1749 : 2006-09-15, 16:17 »
Kurde, niech ten Roman przestanie pic,bo juz mnie to zaczyna denerwowac^^
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1750 : 2006-09-18, 17:35 »
A mam świeżutkie nowinki prosto ze strony tvn-u :P

UWAGA! jeśli ktoś nie chce znać kolejnych odcinków N/w niech nie czyta tego poniżej :P

No to... Grzesiek będzie wydzwaniał do Żanety, w końcu zdecyduje się do niej pojechać. Tam zobaczy, że Wiesiu ciągle kręci się obok Mani oraz jej mamy ... Będzie opowiadał wszystkim ,że bardzo mu się to nie podoba , jednak kiedy Roman i Monika zarzucą mu zazdrość o Żanetkę , będzie się wypierał (jak to on) :P
Później nasz bohater spotka jakąś Magdę( hm nie kojarze ?) ,która będzie miała na niego ochotę (hehe :P) ...no i pisze ,że spędzą popołudnie na niewinnych  pieszczotach i przytulaniu  :| Następnego dnia po tym zdarzeniu okaże się ,że mała Mańka jest bardzo chora i Grzesiek przyjedzie na wieś. Potem Mania trafi do szpitala i pani Helena zasugeruje zeby ją natychmiastowo ochrzcić..Dalej już nie pisze co z małą tylko coś takiego :"Grzesiek wypomina sobie swoją głupotę. Ma nadzieje ,że nie jest za późno by zdobyć względy Żanety"... Przeprosi biedną dziewczynę ,że tak długo musiała czekać (bidula :P) . No i pisze ,że Kopeciowa nie będzie miała zaufania do jego zapewnien ,że kocha Żanetkę... Na tym skończyli :P

W miedzyczasie Roman będzie pił (bez zmian ;]), a Marka oskarżą o molestowanie seksualne w pracy. CZyli zapowiada się całkiem ciekawie :P


Opis jest 100% pewny...Wszystko co tutaj napisałam będzie się działo wrzesień- październik ,bo dalej już nie zameiszczają opisów...


Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1751 : 2006-09-19, 07:43 »
Dżizas,dzięki :*
Ale po Marku to takich oskarżeń spodziewać sie nie można :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1752 : 2006-09-26, 13:12 »
Sylwiaha dobrze ze to zmaieściłas,lubie wiedzieć co bedzie dalej przed czasem :D
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1753 : 2006-10-19, 17:18 »
No więc narazie Grzesiu i Żanetka są bardzo szczęśliwi...Aż miło popatrzeć :) Marycha zdrowieje, no tak..."Rodzice są razem to i dziecku lepiej"- jak to stwierdziła pani Helenka heh ;D

Tylko wkurzyłam się jak poczytałam nowe streszczenia odcinków. Grzesiek wyjedzie do Irlandii do pracy...Eh;/ Mam nadzieje ,że nie na dlugo bo serial bez ich wątku będzie nudny :P Pisało ,że długo się wahał i rozmyślał, nawet uciekł z autokaru żeby jeszcze raz pożegnać sie z córą i narzeczoną (hihi :D) , ale ostatecznie wyjechał...Niestety ;/
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1754 : 2006-10-19, 18:06 »
Sylwiaha to dawaj streszczenia ! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedz #1754 : 2006-10-19, 18:06 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1755 : 2006-10-19, 20:12 »
No dobra ,tylko potem się nei złościć jak będziecie oglądać i wiedzieć co się stanie ;p

UWAGA JAK KTOŚ NIE CHCE ZNAĆ DALSZYCH ODCINKÓW SERIALU NW NIE CZYTAĆ DALEJ ;P

poniedziałek 2006.10.23
Kinga i Michał zgadzają się by zamieszkał u nich Rafałek. Nie podoba to się jego ojcu,który chce by dziecko wróciło do domu dziecka.Maks podejrzewa ,że Iza jest mocno zainteresowana Karolem,lecz ona się wypiera. Marta zostaje okradziona jednak Filipowi udaje sie złapać mlodego złodzieja i odzyskać skradziony plecak. Roman daje młodemu Ziębie namiary na pracę zagranicą. Nie może jednak zrozumieć, dlaczego Grzegorz chce zostawić swoją rodzinę i wyjechać do Irlandii.

wtorek 2006.10.24
Kinga spotyka się z ojcem Rafałka i próbuje mu wytłumacyzć,że nie chce mu odbierać syna. Ojciec Rafałka jednak odgraża się. Grzegorz i Maria przyjeżdżają do Żanetki na wieś. Żaneta jest szczęśliwa i mówi pani Mari ,że wierzy w związek z Grzesiem,. Ewa dowiaduje się ,że mąż zrezygnował z terapii, a Roman próbuje ją przekonać, że nie potrzebuje chodzić na spotkania.

środa 2006.10.25
Marta odnajduje chłopaka, który próbował ją okraść. Chce mu jakoś pomóc, bo wie ,że ma ciężką sytuacje .On jednak chce by zostawiła go w spokoju. Żaneta przypadkowo dowiaduje się o planach Grześka, przeprowadza z nim poważną rozmowę.  Szef Marka jest wściekly, że ten nagłośnił sprawę o molestowaniu. Marek ma dość tej sytuacji i chce zmienic pracę.

czwartek 2006.10.26
Kinga próbuje znów rozmawiać z ojcem Rafałka-jednak bez zmian. On wciąż się odgraża( :lol:). Maks podejrzewa ,że Karol chce wykorzystać finansowo Izę. Zwierza się Filipowi, który uważa, że przyjaciel przesadza . Danusia martwi się o swoją uczennicę (jest nią ta Justyna, dawna koleżanka Olki) , która bardzo opuściła się w nauce .Pragnie spotkac się z jej matką.

poniedziałek 2006.10.30
Mama Justyny znajduje w kurtce córki torebke z białym proszkiem,podejrzewa,że są to narkotyki. Ojciec Rafałka odwiedza Kinge i Michała, przynosi prezent synowi i przeprasza za swoje zachowanie. Iza na urodzinach u Karola poznaje jego przyjaciół. Karol odwozi ją do domu i próbuje pocałować .

wtorek 2006.10.31
Danusia próbuje rozmawiać z Justyną, jednak ta nie chce udzielać odpowiedzi na temat narkotyków znalezionych w jej rzeczach.
Brat Żanety przywozi siostrę i Marysię do Warszawy. Podczas rodzinnego obiadu u Ziębów poznaje Monikę. Ula (jakaś koleżanka Kamila i Igora ?!) potwierdza podejrzenia dotyczące Piotra Mierzejewskiego (chłopaka Gosi). Kamil i Igor zastanwiają się jak przekonać Gosię o tym kim naprawdę jest Piotr - kłamcą i tanim podrywaczem.

środa 2006.11.01

Żaneta ma nadzieję, że Grzegorz zmieni zdanie i zrezygnuje z pracy w Irlandii. On jednak uważa, że dla dobra rodziny powinien przez jakiś czas popracować zagranicą. Zimińska nie chce podać danych uczennicy, która ma problem z narkotykami. Dyrektor szkoły postanawia zrobić wszystkim uczniom test na obecność narkotyków. Małgosia przekonuje się, kim naprawdę jest Piotr. Dziewczyna czuje się bardzo upokorzona.

czwartek 2006.11.02

Do Brzozowskich przychodzi urzędniczka z Państwowego Centrum Pomocy Rodzinie. Ma zamiar sprawdzić czy Kinga i Michał mają wystarczająco dobre warunki, aby stworzyć Rafałowi rodzinę zastępczą. Gosia załamana oszustwem Piotra nie chce z nim rozmawiać. On jednak nie daje za wygraną i czeka na nią pod jej domem. Żaneta nalega, aby Grzesiek zrezygnował z wyjazdu do Irlandii. Młody Zięba ma zamiar przystać na jej prośbę.


poniedziałek 2006.11.06

Żaneta i Maria bardzo przeżywają zbliżający się wyjazd Grzegorza. Jedynie Włodek rozumie decyzję syna. Pani Stern prosi Danutę, aby spróbowała porozmawiać z Justyną. Okazuje się, że prawdopodobnie dziewczyna uciekła z domu. Dziennikarz namawia Kingę na rozmowę dotyczącą rodziny zastępczej. Michał uważa, że żona źle postąpiła rozmawiając z dziennikarzem z brukowca.

wtorek 2006.11.07
Między Maksem i Karolem dochodzi do słownej utarczki. Izabela prosi syna, aby przestał wtrącać się w jej sprawy. W brukowcu ukazuje się artykuł dotyczący Kingi i Michała. Dziennikarz gazety przedstawił ich w jak najgorszym świetle. Jedna z uczennic mówi Danucie, że wie z kim uciekła Justyna. Prawdopodobnie jest on dilerem narkotyków.

środa 2006.11.08
 Danuta dowiaduje się, że Justyna wróciła do domu. Dziewczynę przyprowadziła policja. Wychowawczyni Rafałka robi Brzozowskim wyrzuty związane z artykułem w brukowcu. Radzi, aby Brzozowscy, jak najszybciej napisali sprostowanie w tej sprawie. Rodzina i przyjaciele Grzegorza szykują mu miłą niespodziankę. Młody Zięba jest wzruszony gestem najbliższych mu osób.

czwartek 2006.11.09
Adam przypomina Weronice o planowanym ślubie. Ona, drocząc się z nim, mówi, że musi to sobie przemyśleć. Najbliżsi odprowadzają Grzegorza na dworzec autobusowy. Nagle, gdy autokar już ruszył, Grzesiek prosi kierowcę, aby się zatrzymał. Małgosia spotyka się z koleżanką Igora i Kamila. Ula próbuje przekonać Gosię, że Piotr jest notorycznym kłamcą i oszustem.

poniedziałek 2006.11.13
Igor i Kamil rozwiązują umowę najmu z Mierzejewskim. Ewie nie podoba się ten pomysł i próbuje przeprosić Piotra. Weronika dostaje propozycję pracy w kancelarii swojej dawnej znajomej. Adam uważa, że nie powinna wchodzić w współpracę z Agnieszką. Małgosia spotyka się z Piotrem. On za wszelką cenę próbuje ją przekonać, że bardzo mu na niej zależy.

wtorek 2006.11.14
Do Ziębów przyjeżdża Staszek. Kiedy dowiaduje się, że Grzegorz zostawił Żanetę chce zdobyć jego adres w Irlandii, aby tam pojechać i policzyć się z nim. Małgosia wraz z Ulą i Martą idą do klubu. Nagle do Gosi podchodzi Piotr, który stara się ją przekonać, że się zmienił. Agnieszka prosi Weronikę, żeby już od jutra zaczęła pracę w jej kancelarii. Adamowi nie podoba się, że jego narzeczona z dnia nadzień zmienia ich życie.


To tyle :P Heh trochę się nazbierało, będzie czytania :lol: :P
Zapisane

aneta_117

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1756 : 2006-10-19, 21:12 »
A Ula to nie jest ta znajoma z liceum co ją gra E. Herbuć(ś)??
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1757 : 2006-10-19, 21:12 »
ej czy mi sie zdaje czy wzieli innego aktora na role "Rafalka"?? ale okropny jest ten nowy aktorek....:/
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1758 : 2006-10-19, 23:15 »
Tez mi sie wydaje, taki inny głos...

Sylwiaha, przeczytałam wszystko i ciekawie sie zapowiada :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1759 : 2006-10-20, 17:09 »
Tak, ta Ula to chyba Edyta Herbuś :)

Rafałek faktycznie jest nowy podczas wlaśnie filmu przemknął taki napiś ,że jakiś nowy dzieciak go gra...Ten dla mnie ma twarz takiego większego rozrabiaki, bo tamten to taki był słodziutki jak ciasteczko heh :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1760 : 2006-10-21, 18:52 »
Ale tamten miał 6lat a grał 3latka :| zbyt dziecinnie.Dzieci w wieku sczesciu lat tak sie nie zachowuja,ja sie ciesze ze go zmienili :D A odcinki super sie zapowiadają,szcególnie afera narkotykowa! :D Tylko która to jej ta koleznak,taka  wkręconych włosach czy ta w okularach?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedz #1760 : 2006-10-21, 18:52 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1761 : 2006-10-21, 20:14 »
Chyba w kręconych. ;d
W każdym bądź razie Wspólna się rozkręca - bosko! :D
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1762 : 2006-10-23, 11:11 »
Ajć,dzisiaj będzie :D.Nareszcie sobie spokojnie oglądnę ;).
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1763 : 2006-10-23, 21:15 »
A Marta jakie naiwna, az mi jej szkoda :lol: A moze on nie mial co jesc? moze chce kupic alkohol dla ojca, ktory pije? :lol:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1764 : 2006-10-24, 16:36 »
Tak, momentalnie aż śmieszne to było...Chłopak zupełnie ją olewa i ma gdzieś, a ona tak się przejęła..Dobrze,że jeszcze mu nie podziękowała za to ,że chcial ją okraść. Ba...właściwie mogła mu oddać te pieniądze,a co  :lol:
Z drugiej strony troche racji miała również, sama przeszła i wie jak to jest, mieć ciężką sytuacje w rodzinie. Starała się zrozumieć co skłoniło chłopca do takiego zachowania...chciała pomóc. Niestety jej dobre serduszko nic dobrego nie zdziałało :P
W realnym świecie wątpie ,by ktokolwiek tak się zachował...
 można tylko przypuszczać, że takiego dzieciaka wprawiają owe pytania wprawiają w jeszcze większe zakłopotania. Wolałby dostać po ryju i po sprawie...eh taka prawda  :|
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1765 : 2006-11-12, 01:49 »
Bo Marta to jest taka dobra dusza, chciałaby zbawić cały świat. ;) Trudno jej się dziwić, w końcu studiuje tą pedagogikę.
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1766 : 2006-11-12, 12:41 »
I Grzesiu wyjechał mój ulubiony aktor  :/ :( Krążą plotki ,że on nie chce już grać w serialu, kurde przecież bez niego chyba zasnę z nudów ;/ Musi wrócić i być z Żanetką oraz swoją Manią...Jak wymyślą jakąś idiotyczną śmierć,albo zastąpią go jakimś głupkiem to przestaje oglądac normalnie bunt...;/
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1767 : 2006-11-12, 21:48 »
Ja to samo!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedz #1767 : 2006-11-12, 21:48 »

Qaś

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1768 : 2006-11-13, 09:29 »
I ja,Grzesiu jest najlepszy! :(
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Na wspólnej!!
« Odpowiedź #1769 : 2006-11-13, 23:16 »
I ja tez!!!!!
Grzesiu wspaniale sie na Grzesia nadawal..
co do serialowej Kingi...widać brzusio, widać
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 [59]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 31 zapytaniami.