Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Wzgórza mają oczy"  (Przeczytany 1776 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
"Wzgórza mają oczy"
« : 2006-07-31, 14:27 »
Był ktoś na tym filmie?
Ja byłam z qmpelą i mało nie wyszłam z kina :roll:
Oczywiście ze strachu, bo ja się na tego typu filmy nie nadaje, a koleżanka nie była łaskawa powiadomić o czym jest film, rzuciła tylko, że "leciutki", co kompletnie mijało się z prawdą :P
Ale po wyjściu z kina byłam mimo wszystko zachwycona :D
Żadnych ceregieli, wszystko pokazane bez cenzury, naprawdę bardzo mi się podobał :)
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #1 : 2006-07-31, 20:08 »
Muszę się wybrać, lubię takie filmy.
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Qaś

  • Gość
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #2 : 2006-07-31, 21:21 »
Lubie horrory :D jak beda grac to moze sie wybiore ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedz #2 : 2006-07-31, 21:21 »

Vizsla

  • Gość
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #3 : 2006-08-01, 12:11 »
Oglądał ktoś "Drogę bez powrotu"? Film częsciowo podobny, bo również tyczy się kanibalów, ale jak dla mnie "Wzgórza mają oczy" duuuuużo lepsze :D
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #4 : 2006-08-01, 12:15 »
Vizsla czytasz mi w myślach :P Właśnie miałam się spytać czy to coś jak "droga bez powrotu"...
"Drogę..." oglądałam, super film, krew się leje, trup się ściele gęsto,a po ekranie latają zmutowane karzełki. Super :wink: (Ja chyba jakaś nienormalna jestem :lol:)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Vizsla

  • Gość
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #5 : 2006-08-01, 12:18 »
A pomyśl, że tu jest tego dużo więcej i, moim zdaniem, lepiej pokazane :evil:  Już od pierwszych sekund filmu dużo się dzieje :lol:
Gorąco polecam film fanom właśnie tych klimatów :lol:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #6 : 2006-08-01, 15:46 »
Esz..to mnie załmałyście w tym momencie,bo nie lubie horrorów potwory,zmutowane stwory i krew...wole psychologiczne :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #7 : 2006-11-12, 01:46 »
Hehe... miałam nie komentować, ale mimo wszystko podzielę się z Wami wiedzą na temat tego filmu. A więc to był jeden z filmów który miałam przyjemność obejrzeć w kinie na nocy hallowen. :P więc zaczął się całkiem fajnie, chociaż śmiałam się niesamowicie. Najlepsza scena jest jak jeden ze zmutowanych storów próbuje zgwałcić taką dziewczynę. no normalnie poleeewka. :lol: :lol: ogólnie polecam, jak sobie ktoś chce humorek poprawić :)
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedź #8 : 2006-11-12, 10:34 »
No właśnie niedawno sobie oglądnełam... Powiem szczerze, że niezbyt mi się podobał. A ta scena z gwałtem, beznadzieja. Szkoda mi było tego psiaka, którego zabili. "Droga bez powrotu" albo "Rzeźnik" są sto razy lepsze, chociaż mniej więcej o to samo chodzi.
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

Odp: "Wzgórza mają oczy"
« Odpowiedz #8 : 2006-11-12, 10:34 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.